Güzellik için yaptığım çalışmada kendi DNA'mı kullanabilir miyim?

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Büyü değil, ritüel diyebiliriz. Sadece algıma daha gerçekçi gelmesi ve daha çabuk özümseyebilmek adına kendimde güzel bulduğum ve güzel bulunan bir parçayı kullanabilir miyim? Kafam karıştı çünkü kendimi güzel bulsam bunu yapmaya ihtiyaç duymam ama bir yandan da bilinçaltına bunu kabul ettirmenin en kolay yollarından birinin de onu kullanmak olduğunu düşünüyorum çünkü kutsal geliyor.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Bu soruyu sorarken derdim dökülen saçımın dökülmesini durdurmaktı ve aşırı mantıksız bir soru olmuş. Burda özellikle bu işlere yeni girişen biri varsa böyle saçma bir şeyi denemesin. Hele kan gibi şeyleri. Soru karşıma çıkınca da sinirlendim şimdi kendime niye düşünmeden böyle bir soru sordum diye.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Aslında DNA gayet kullanılabilir. Ama işlemin içinde varlığın olmadığı şartıyla. Runeleri sıkça kanıyla aktiflestiriyorlar. Tabi işlemi kendi için yapıyorsanız.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Aslında DNA gayet kullanılabilir. Ama işlemin içinde varlığın olmadığı şartıyla. Runeleri sıkça kanıyla aktiflestiriyorlar. Tabi işlemi kendi için yapıyorsanız.
Kullanan var tabi ama net emin olmadığın bir konuda geri dönüşü olmayan şeyleri kullanmayı mantıksız buluyorum. Belki de bu yüzden sormuşumdur soruyu.

Kızılsancılar

Kayıtlı Üye
Bu soruyu sorarken derdim dökülen saçımın dökülmesini durdurmaktı ve aşırı mantıksız bir soru olmuş. Burda özellikle bu işlere yeni girişen biri varsa böyle saçma bir şeyi denemesin. Hele kan gibi şeyleri. Soru karşıma çıkınca da sinirlendim şimdi kendime niye düşünmeden böyle bir soru sordum diye.
Bence Ay'ın ters hilâl evresine bakın.