GÜÇ

altan13

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle yazacaklarım saygısızlık olarak algılanacak olursa şimdiden özür dilerim. Foruma daha yeni kayıt oldum ve bir çok konuyu okudum. Gerçekten çok fazla deneyime bilgiye sahip insanlar var. Her konunun içerisinde güzel, faydalı bilgiler bulunsa da hiçbir konu beni tam olarak tatmin etmiyor. Herkes bir şeyler anlatıyor, bir şeyler soruyor fakat benim aradığım kesin ve tek olan şey güç. Bir gizli öğreti, bir uygulama hayatımın her yönünde kullanabileceğim beni her zaman yükseklere taşıyacak bir metod, bilgi, öğreti bilmiyorum buna ne dersiniz fakat ben kesin olan yıkıcı bir güç arıyorum. Umarım kendimi açıklayabilmişimdir. Tecrübe sahibi arkadaşlar yol gösterirse gerçekten minnettar olurum nereden başlamalıyım, hangi alana yoğunlaşmalıyım sizin düşünceleriniz neler? Şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Sınırsız güç, güç değildir. Kibrin ve gelecek sonun ta kendisidir. Sizi yükseklere taşıyacak, başarılı olmanızı sağlayacak ve birçok kişinin sizi konuşmasını sağlayacak güçün kaynağı size Tanrı tarafından anne rahmine düştüğünüz andan itibaren zaten verilmiş durumdadır. Bu güç insan hayatında tek mutlak ve sınırsız güçtür. Adı da "Beyin=Akıl'dır." Büyü, Ritüel, Meditasyon, Şur'anisyon gibi tüm uygulamaların temel güç kaynağı beynimizdir. Sonsuz mutlak güce erişebilmek ne yazık ki mümkün değildir. Bu güç sadece Tanrıya ve Tanrı rahmetinden birinci derecede yararlanan varlıklara özgüdür. Ancak hayatınızda ki olumlama seviyenizi, pozitiflik düzeyinizi arttırabilmek için tabiii ki çalışmalar, uygulamalar mevcuttur. Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz tek ve geçerli bir yöntem, öğreti bulunmuyor. Her konunun, durumun ve oluşumun destekleyici uygulaması-öğretisi farklıdır. Ancak şahsınızda ki enerji çarkınızı olumlamaların arttırılmasına ilişkin çalıştırabilirseniz birçok şeyin istediğiniz gibi şekilleneceğini göreceksiniz. Bu çark çalışmaları hakkında özelden bilgi verebilirim.

Saygılarımla.

moonwitch

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Sınırsız güç, güç değildir. Kibrin ve gelecek sonun ta kendisidir. Sizi yükseklere taşıyacak, başarılı olmanızı sağlayacak ve birçok kişinin sizi konuşmasını sağlayacak güçün kaynağı size Tanrı tarafından anne rahmine düştüğünüz andan itibaren zaten verilmiş durumdadır. Bu güç insan hayatında tek mutlak ve sınırsız güçtür. Adı da "Beyin=Akıl'dır." Büyü, Ritüel, Meditasyon, Şur'anisyon gibi tüm uygulamaların temel güç kaynağı beynimizdir. Sonsuz mutlak güce erişebilmek ne yazık ki mümkün değildir. Bu güç sadece Tanrıya ve Tanrı rahmetinden birinci derecede yararlanan varlıklara özgüdür. Ancak hayatınızda ki olumlama seviyenizi, pozitiflik düzeyinizi arttırabilmek için tabiii ki çalışmalar, uygulamalar mevcuttur. Hayatınızın her alanında kullanabileceğiniz tek ve geçerli bir yöntem, öğreti bulunmuyor. Her konunun, durumun ve oluşumun destekleyici uygulaması-öğretisi farklıdır. Ancak şahsınızda ki enerji çarkınızı olumlamaların arttırılmasına ilişkin çalıştırabilirseniz birçok şeyin istediğiniz gibi şekilleneceğini göreceksiniz. Bu çark çalışmaları hakkında özelden bilgi verebilirim.

Saygılarımla.
Merhabalar sizin için de uygunsa bahsettiğiniz enerji çarkı olumlaması hakkında ben de bilgi alabilir miyim

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle yazacaklarım saygısızlık olarak algılanacak olursa şimdiden özür dilerim. Foruma daha yeni kayıt oldum ve bir çok konuyu okudum. Gerçekten çok fazla deneyime bilgiye sahip insanlar var. Her konunun içerisinde güzel, faydalı bilgiler bulunsa da hiçbir konu beni tam olarak tatmin etmiyor. Herkes bir şeyler anlatıyor, bir şeyler soruyor fakat benim aradığım kesin ve tek olan şey güç. Bir gizli öğreti, bir uygulama hayatımın her yönünde kullanabileceğim beni her zaman yükseklere taşıyacak bir metod, bilgi, öğreti bilmiyorum buna ne dersiniz fakat ben kesin olan yıkıcı bir güç arıyorum. Umarım kendimi açıklayabilmişimdir. Tecrübe sahibi arkadaşlar yol gösterirse gerçekten minnettar olurum nereden başlamalıyım, hangi alana yoğunlaşmalıyım sizin düşünceleriniz neler? Şimdiden teşekkür ederim saygılarımla.
Bu konuda kimse size yardımcı olamaz çünkü bu bir hokusbokus değil.Zaman isteyen bir süreç düşünmelisiniz ve düşündüklerinize inanmalısınız zamanla oluştuklarını görecekdiniz daha kısa zamanda oluşması için odaklanmalısınız.İnsan ruhu çok kudretlidir fakat bu bedene girdiğinde Tanrı güçlerini kısıtlar hapseder beyin ile alakalı bir durumuda var.Beyin ne kadar gelişmişse ruh o kadar güç kullanabilir fakat kısıtlı olarak.Yani insanı frenleyen bir mekanizma var bunun dışına çıkılamıyor malesef.Yıkıcı bir güç kimsede yok olamazda.

endlessnothingness

Banlı Kullanıcı
İş
Zebanilik
Kimse güce sahip olmadığı için umutsuzca bu sitede arıyor zaten.İnsan ulaşamadığı şeyi arar.Gücü yanlış yerde arıyorsun.Burada sadece bilgili insanlar görürsün.Tabi bilgiyi bir güç olarak görüyorsan o ayrı

business woman

Kayıtlı Üye
Size kendinizi güçsüz hissettiren ne? Bence ne istediğinize de dikkat etmelisiniz. Sabırlı olmayı dilediğinizde size otomatik olarak bi güncelleme gelmez. Sabır gerektiren şeylerle sınanırsınız. Para istediğinizde kucağınıza atmaz kimse. Kazanmanız için bi fırsatla karşılaşırsınız. Yada var olanı farketmeniz için onun yokluğuyla. Ben bu konuda fikir sahibi değilim elbette ama önce içinize bakmanızı önerebilirim. Küçük ayrıntıları yakalamanızı ve bunları kendi lehinize çevirmenizin hayatınızı kolaylaştıracağını düşünüyorum.

venusyenbiri

Kayıtlı Üye
Bu yolda yenisiniz sanırım böyle bir şeyi talep ettiğinize göre. Hani burda egonun köreltilmesi gerek vs muhabbetine girmeyeceğim ancak mutlak ve daimi bir güç ararken bunu herkese açık bir forumda arıyorsanız zaten bulamazsınız ve bulunmamalı da.

altan13

Kayıtlı Üye
Kıymetli yorumlarınız için hepinize çok çok teşekkür ederim. Hepsini dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz tekrardan teşekkür ederim hepinize. ^^

nurumm

Kayıtlı Üye
Size mesaj atıp bu konu hakkında görüşmek istiyorum ancak platformu nasıl kullanmam gerektiğini hala bilemediğimden dolayı mesaj atamıyorum mümkünse bana mesaj üzerinden yazar mısınız
Merhabalar,mesaj olayı sitede yakın zaman önce kaldırıldı.Daha önceden bir konusma geçmişi yoksa yeni iletişimi mesaj üzerinden kuramıyorsunuz maalesef…