Gözümün önüne gelen görüntüler ve rüyalarım

Beyaza

Kayıtlı Üye
Gözümü kapattığımda rastgele alakasız görüntüler görüyorum önceden çoğunlukla şekiller falan görüyordum ama artık daha çok somut şeyler görüyorum ve ama 2-3 senedir bazı gördüğüm rüyalar çıkmaya başladı aynı zamanda dedemde annemde gördüğü rüyaları çoğunlukla gerçek olur

WiccaPanda

Kayıtlı Üye
Soydan gelen bir yetenek üstüne düşerseniz daha farklı kapılar açılacaktır size, üstüne düşmezseniz ise hislerinizin yoğunlaştığı önemli anlarda bir nevi size yardımcı bazen de bela olacak bir yetenek.

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Gözümü kapattığımda rastgele alakasız görüntüler görüyorum önceden çoğunlukla şekiller falan görüyordum ama artık daha çok somut şeyler görüyorum ve ama 2-3 senedir bazı gördüğüm rüyalar çıkmaya başladı aynı zamanda dedemde annemde gördüğü rüyaları çoğunlukla gerçek olur
Bu banada oluyor bununla ilgili konu acmistim yanliz degilmisim senin gozunin onune gelen goruntuler nedir anlatir misin

Merdut

Kayıtlı Üye
Normaldir gün içinde fark etmeden gördüğünüz şeyleri beyin size yansıtır. Önemli olan istediğiniz şekli gözünüzün içinde yaratıp özelliklerini değiştirebilir olmanızdır.

Beyaza

Kayıtlı Üye
Normaldir gün içinde fark etmeden gördüğünüz şeyleri beyin size yansıtır. Önemli olan istediğiniz şekli gözünüzün içinde yaratıp özelliklerini değiştirebilir olmanızdır.
Ama görmediğim yerler tanımadığım kişileri görüyorum çoğunlukla

donzula

Kayıtlı Üye
Durugörü ile alakalı işaretler de olabilir. Mevcut konuları incelerseniz somut bir yorum bulabilirsiniz.

Beyaza

Kayıtlı Üye
Bu banada oluyor bununla ilgili konu acmistim yanliz degilmisim senin gozunin onune gelen goruntuler nedir anlatir misin
Bazen bir mekan bazen bir yüzün bazı detayları bazen de hiç bilmediğim bir ortamda sanki bende ordaymışım gibi ama kimse beni fark etmiyor ve orda olan olayları izleyebiliyorum bir filmin içindeymiş gibi

Seraphine

Kayıtlı Üye
şöyle ki gerçek hayatta görmediğini sandığın yerler senin haberin olmadan beynine kayıt tutuluyor dediğim gibi normaldir.
Katılıyorum, daha önce görmediğiniz şeyleri net olarak almazsanız. Mesela kızıl saçlı bir kadın imgesi görebilirsiniz ama o kişinin yüzünü görmeniz için daha önce fiziki olarak görmüş olmanız lazım. Rüyalarımızda bize yabancı gelen insanlar veya eşyalar aynı şekildedir. Onu rüyanızda görüyorsanız bilinçaltınız kayıt etmiş demektir. Yıllarca sokaklarda veya televizyonda çeşitli insanlar gördüğünüzü varsayarsak, bu o kadar zor bir şey değildir.

D

DAİMON

Bu bir çok insanda oluyor bence. Özellikle de kafaya taktığında üzgün ve düşünceliyken uyku uyanıklık arası olur. Birde zikir çekince oluyor bana. Hiç unutmam bir keresinde, lailahe illallah, zikrini çekiyorum gözlerimi kapanıyor tabi uyku uyanıklık arası iğneyle portakal dikiyordum. :D zoomlanmış bir görüntüydü. Birde anında görüntünün gelmesiyle gözlerin açılması da bir oluyor o da ilginç.
Bir şey daha anlatayım aklıma geldi yazarken. Öğrenci evindeyiz bir arkadaşın arkadaşı gelmiş kız cinliydi ama biraz fazla rahatsız ediliyordu sanırım artık bilmem anlamam. Ev hep doluydu benim odada kaldı. Ayrı yataklardayız ben tabi çok kokmasamda var bir tedirginlik gözleri kapatamıyorum. Gözümü kapadığımda bir sokak tam binanın köşesinden çirkin suretli saç baş birbirine girmiş dişler bi pis kadın elinde ip boynunda tasması olan simsiyah bir köpek agzını açmış havlıyor :Dbana saldıracak salyalar bir yandan köşeden döndüler zaten bunu ve köpegi görmemle görüntü gitti gözler direk açıldı. Ne bileyim yani zikir çekerdim arkadaşım benden gizli sigara içiyormuş bi gün rüya gördüm bu rüyaydı ama yine zoomlanmış haldeydi dolaptan iki malbora alıyordu. Rüyada da kızgındım ona. Telefonda sordum sen sigaramı içiyorsun malbora üstelik dedim evet dedi. Buna benzer bir iki şey daha oldu bana ama zikir çektigimde ibadetlerimi dikkatle yaptıgımda artıyor.
Anlatmak istedigim şundan bundan olmuyor. Algın iyiyse genel olarak birde ruhsal yapı vs. dönem dönem olur. Özel bir kabiliyet filan degil. Benim öyle ekstrim hislerim yoktur üst düzey sezgilerimde ama hassas bir insanım algım pik noktada zeki oldugumu söylerdi hocalarım ki bende öyle düşünüyorm bu kadar. Abartılacak bir şey degil. Hayatına bak işine gücüne çalışmalarına yoğunlaş bu gibi şeyler vakit kaybı:)

Ü

Üye silindi 57044

3.gözünüz biraz açık.. yüzde 25 civarlarında.. o yüzden bu şekilde belli belirsiz tecrübeler yaşamanız doğal.. 3.gözünüzü yüzde 100 açarsanız herşey daha net, daha somut ve daha anlamlı olmaya başlar.. maddenin ardındaki formu ve işleyen güçleri görmeye başlarsınız..

belki siz 3.gözü açmak için hiçbir çalışma yapmadınız ama yinede birazda olsa açık. bunun sebebi geçmiş yaşam tecrübelerindende kaynaklanıyor bazen.. yani geçmiş yaşamda 3.gözü açmaya yönelik ruhsal disiplinler uyguladıysanız bu tür durumlar gerçekleşebiliyor..

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba, bu durumun aslında bir çok nedeni olabilir. Bilinçaltı, zihinsel aksiyonlar ya da gerçekten su üstüne çıkmamış bir yetenek.. Önce bunun saptanması gerekir ardından bu konu hakkında çalışmalar yürütebilirsiniz. Gördüğünüz görüntüler muhtemel geleceğe atılan anlık bakışlar olabilir ya mi durugörü olarak ta bilinir. Bu yeteneğinizi rüyayla bir ilgisi yok ancak gelen görüntülerin haber niteliklerine göre değerlendirilmesi lazım. Olağan bir olayı mı görüyorsunuz ya da olacak bir olayı mı? Her yeteneğin kaynağı zihindir ancak hepimizin zihinsel algıları ve aksiyonlar farklı olduğu için AA benim yeteneğimin aynısı demek yanlış olur..

Bilginize..