Gözüm kapalıyken bazı şeyler görüyorum

Emre21055

Kayıtlı Üye
Merhaba

Bundan yaklaşık 1,5 yıl önce uykulu olduğum zamanlarda gözümü kapadığımda kendiliğinden, gün içinde gördüklerimi ya da istediğim görüntüleri görmeye başladım. Gördüklerim hareketli ya da resim şeklinde veyahut görüntü değilde sadece ses şeklinde oluyor ve bu üç türden birisini ben seçebiliyorum. Genellikle kısa süre sonra da uykuya dalıyorum. Bazen de uyandıktan sonra uykulu olursam aynı şeyleri yaşıyorum. 1,5 yıldan beri bu durum devam ediyor. Çoğu zaman ders çalıştığım günlerde bunu yaşıyorum. Ders çalışmadığım günlerde ise istesem de neredeyse bunu yaşamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

Emre21055

Kayıtlı Üye
Peki bu durum ilerlerler mi? Gerçek ile hayali birbirine karıştırmak korkuyorum çünkü bazen yatarken koluma filan baktığımı görüyorum ve bu o kadar gerçekçi gözüküyor ki gözümü açınca afallıyorum.

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Gün içinde kırmızı bişeyler gördüysen bilinçaltın bunu sana gösterebilir. 1,5 yıl boyunca böyle olması ise sadece onun üstüne düşündüğün için oluyor. Mesela bende bir huy vardı eskiden ıh ıh demeden cümle kuramıyordum. Yaklaşık 7 yaşıma kadar bu sürdü. Sonra unuttuğum için geçti. Bu işler genelde böyle oluyor