Göz tedavisi için dua zikir ne yapabilirim ?

omuraycil

Kayıtlı Üye
Merhaba Annemin gözleri çok zayıf görüyor doktor ameliyat harici tedavisi olmadığını onada kesin sonuç demiyor bu sebeple gerçekten bu konuda etkili dua zikir varmı yapabileceğimiz bir şekilde berhetiyye duasını öğrendim ama yeterli bilgim yok yardımcı olacak birileri varmı ?

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Amelyat gerekiyor ise , yapılsın. Onun yanına bazı destekleyici uygulamalar olabilir.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Önce ameliyat. Sonra Ya Şafi ebced değeri (391) kere okuyabilirsiniz. Gerisi tevekkül.

thew3w

Kayıtlı Üye
Bildiğim bir havas uygulaması var. Beyaz bir kağıda kurşun kalemle 51 adet Fatiha suresi yazılır, yeşil veya beyaz sırlı bir porselen ( Düz cam kase de olur.) kasenin içine su doldurulur, bu suyun içerisine dua yazılı kağıt atılır ve suyla silinir dua. (Yazılar kaybolana kadar ovalayacaksınız.) Bu su ile gözler sabah akşam ovalanır Fatiha suresi eşliğinde. Açık günlere bakarak yapın uygulamayı. Saatini hatırlamıyorum ama venüs saati sanırım bu iş için etkili olur. Mars saatinde Ya Cabbar ve Ay saatinde Ya Musavvir esmaları da ebced değerinde çekilirse faydasını görürsünüz diye düşünüyorum.

omuraycil

Kayıtlı Üye
Bildiğim bir havas uygulaması var. Beyaz bir kağıda kurşun kalemle 51 adet Fatiha suresi yazılır, yeşil veya beyaz sırlı bir porselen ( Düz cam kase de olur.) kasenin içine su doldurulur, bu suyun içerisine dua yazılı kağıt atılır ve suyla silinir dua. (Yazılar kaybolana kadar ovalayacaksınız.) Bu su ile gözler sabah akşam ovalanır Fatiha suresi eşliğinde. Açık günlere bakarak yapın uygulamayı. Saatini hatırlamıyorum ama venüs saati sanırım bu iş için etkili olur. Mars saatinde Ya Cabbar ve Ay saatinde Ya Musavvir esmaları da ebced değerinde çekilirse faydasını görürsünüz diye düşünüyorum.
bilgi için teşekkür ederim ama daha fazla bilgi almak istediğim şeyler var beyaz sırlı porselen nasıl oluyor ? açık günler derken bulutsuz acık havada gökyüzüne bakarakmı yapılmalı ? birde ebced hesabı yapmayı bilmiyorum biraz okudum ama tam çözemedim bu söylediğiniz esmaların ebced değeri nedir kaç defa ne şekilde cekmek lazım ?

omuraycil

Kayıtlı Üye
Soz konusu ameliyati neden devlet hastanesinde yaptir miyorsunuz merak ettim. Hicbir ucret odemezsiniz devlette..
kornea nakli gerekiyor ve devlette sıraya girmek lazım ve senelerce bekleyenler var ve gerçekten iyi bir doktor değilse uyuşmazlık olursa özenilmezse ameliyatın tekrarlanma sansı yok kısaca tek seferlik sansı var

thew3w

Kayıtlı Üye
bilgi için teşekkür ederim ama daha fazla bilgi almak istediğim şeyler var beyaz sırlı porselen nasıl oluyor ? açık günler derken bulutsuz acık havada gökyüzüne bakarakmı yapılmalı ? birde ebced hesabı yapmayı bilmiyorum biraz okudum ama tam çözemedim bu söylediğiniz esmaların ebced değeri nedir kaç defa ne şekilde cekmek lazım ?
Sır, cila ve koruma amacıyla sürülen bir katmandır çanak çömlek işlerinde. Her evde bulunan beyaz porselen veya cam bir kase uygundur bu işlem için. Açık ve kapalı gün kavramı, havas ilminde gezegen uyumunu veya uyumsuzluğunu işaret eden günlerdir. Havanın bulutlu, güneşli olmasıyla ilgisi yoktur. Astrolojik açıdan uyumlu günler açık günlerdir. Bu hesabı araştırıp öğrenebilirsiniz, biraz karışık gelebilir en başta, dikkatinizi verirseniz çabucak kavrarsınız. Baktınız kendinizi veremediniz, perşembeyi cumaya bağlayan gece, cuma günü sela ile ezan arası, pazar günü kuşluk vakti çıkana kadar güzel işlere başlamak için uygun zamanlardır. Esmaların ebced değeri her yerde yazar. Site içinde arayıp bakabilirsiniz. Ya Cebbar 206, Ya Musavvir 336 kere okunur kendi gezegen saatinde. Gezegen saatlerini takip etmek için telefonunuza uygulama yükleyin.

Alex06

Kayıtlı Üye
kornea nakli gerekiyor ve devlette sıraya girmek lazım ve senelerce bekleyenler var ve gerçekten iyi bir doktor değilse uyuşmazlık olursa özenilmezse ameliyatın tekrarlanma sansı yok kısaca tek seferlik sansı var
Bir an önce o sıraya girin. Sürecin hızlanması ameliyatın iyi geçmesi için ritüel yapın. Hiç birşey yapmadan iyilessin diye maji yaparak annenizin gözlerinin iyileşmesi mümkün değil, Örnek verecek olursam is bulma ritüeli yaparak is bulmak mümkün değil. Bir taraftan da iş başvurusu yapmak görüşmelere gitmek gerekiyor