Görüntüler

perilous

Kayıtlı Üye
Merhabalar, anlam veremeyip sizlere danismak istedigim birseyler var. Umarım ne olduğunu anlayan ve bana anlatabilecek arkadaşlar olur..
Yaklaşık 1 yıldır zihnimde cok sık insan yüzleri beliriyor. Hiçbirini tanıdığımı sanmıyorum ve sanirım bu insanlari hep birşeyler yaparken görüyorum. Tabi içlerinde fakli şekilde yani korkunc olanlari da var. Ben normalde korkak biriyim ama onlar beni korkutmuyor.
Sonraki anlam veremediğim şey ise olaylar durumlar hakkında sanki herşeyi biliyormuş gibi hissesiyirum. Insanların bana ne niyetle yaklaştığını anlayabiliyorum ama emin olamiyorum. Kuruntu mu yapiyorum diye sorguluyorum.

Bir de birseyler. carpiyor bana sanki biri koşuyorsa icimden geçiyormuş gibi..
Neler oluyor bana?

Son düzenleme:

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Yaklaşık 1 yıldır zihnimde cok sık insan yüzleri beliriyor. Hiçbirini tanıdığımı sanmıyorum ve sanirım bu insanlari hep birşeyler yaparken görüyorum
Bı önceki inkarnasiyonuuzun hatıraları olabilir.
Sonraki anlam veremediğim şey ise olaylar durumlar hakkında sanki herşeyi biliyormuş gibi hissesiyirum. Insanların bana ne niyetle yaklaştığını anlayabiliyorum ama emin olamiyorum.
Empati yeteneği. Geliştirin bunu, hislerinize güvenmeye çalışın. Hayatınızı epey kolaylaştırır.
Farklı boyut frekansını hissediyorsunuzdur. Bir gözlem yapmalısınız böyle bir şey olduğunda neler değişiyor? Belki bir uyarıdır? Bu histen önce ne yaptınız?
Güzel yetenekler bunlar! Güle güle kullanın!

perilous

Kayıtlı Üye

Empati yeteneği. Geliştirin bunu, hislerinize güvenmeye çalışın. Hayatınızı epey kolaylaştırır.

Farklı boyut frekansını hissediyorsunuzdur. Bir gözlem yapmalısınız böyle bir şey olduğunda neler değişiyor? Belki bir uyarıdır? Bu histen önce ne yaptınız?
Cevabıniz için teşekkür ederim. Tavsiyelerinizi dikkate alacagim. Bu çarpa meselesi olduğunda kendimi ne orada ne buradaymis gibi hissediyorum. Yani bir boslukta gibi ve genellikle gece ama uyanikken oluyor.

Naden

Kayıtlı Üye

Ne fayda sağlar bu güzel dediğiniz yetenekler, merakımdan soruyorum.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ne fayda sağlar bu güzel dediğiniz yetenekler, merakımdan soruyorum.
Önceki inkarnsyonu hatirlarsa, daha deneyimli, bilgili ve tecrübeli olur. Kendi ruhunu daha iyi geliştirebilir.
Empati yeteneği, kötü niyetli insanlardan uzak durmaya ve ona gerçekten değer veren insanların yanında olmaya sağlar. Birçok beladan kurtaracağı eminim.
Bu çarpma olayı tam olarak çözemedim, gözlem ve belki de bazı deney yapmak gerekir.

Naden

Kayıtlı Üye
Önceki inkarnsyonu hatirlarsa, daha deneyimli, bilgili ve tecrübeli olur. Kendi ruhunu daha iyi geliştirebilir.
Empati yeteneği, kötü niyetli insanlardan uzak durmaya ve ona gerçekten değer veren insanların yanında olmaya sağlar. Birçok beladan kurtaracağı eminim.
Bu çarpma olayı tam olarak çözemedim, gözlem ve belki de bazı deney yapmak gerekir.
Bence bu tarz yorumlarla insanlar gaza geliyor bu merakta bir başka pencereyi açıyor sonra kapatamıyorlar vs. vs.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bence bu tarz yorumlarla insanlar gaza geliyor bu merakta bir başka pencereyi açıyor sonra kapatamıyorlar vs. vs.
Yine "bilirkişi" yorumu. Ne tür pencereler açabilir bu tavsiyeleri okuyan kişi?

Sizin tavsiyeleriniz nedir?

Son düzenleme:

Ori

Kayıtlı Üye
Merhabalar, anlam veremeyip sizlere danismak istedigim birseyler var. Umarım ne olduğunu anlayan ve bana anlatabilecek arkadaşlar olur..
Yaklaşık 1 yıldır zihnimde cok sık insan yüzleri beliriyor. Hiçbirini tanıdığımı sanmıyorum ve sanirım bu insanlari hep birşeyler yaparken görüyorum. Tabi içlerinde fakli şekilde yani korkunc olanlari da var. Ben normalde korkak biriyim ama onlar beni korkutmuyor.
Sonraki anlam veremediğim şey ise olaylar durumlar hakkında sanki herşeyi biliyormuş gibi hissesiyirum. Insanların bana ne niyetle yaklaştığını anlayabiliyorum ama emin olamiyorum. Kuruntu mu yapiyorum diye sorguluyorum.

Neler oluyor bana?
Ben buna benzer bazı olayları uzun bir süre yaşadım ve hissiyatları bu yoruma karıştırmadan yorum yapacağım. Uzun bir süre parapsikolojik konular üzerine kafa yordum. Bu dönemlerde bu sıkıntıyla birlikte buna benzer birçok şeyle boğuştum. Gözümü kapatınca insan yüzleri beliriyor açtığımda saliselik gözümün önünde bile kalıyordu. Geceleri uyurken hep insan yüzleri görüyordum. Sıklığını bir ben bilirim birde Allah. Neyse günler geçti çare aradım ve bulamadım. Görüntüler korkunç bir hal almaya başladığı vakit belli başla çarpmalarda oldu. Yani çarpma dediğim yüz bana doğru hızla gelip gerilim vermesi gibi. Sonra ne mi oldu, geçti. Çünkü parapsikolojik konular, vakalar vs. hepsine ara verdim. Uzun bir ara oldu ve hala başlamadım. Kaç sene oldu bilmiyorum. Artık bir sıkıntım yok. Demek istediğim ben herhangi boyuttur felandır, geçmiş yaşamdır vs. diyemem çünkü bilmiyorum. Tek söylemek istediğim ilgi alanlarınızı, uğraşlarınızı kısacası vaktinizi nasıl geçirdiğinizi gözden geçirmeniz.

Naden

Kayıtlı Üye
Ben buna benzer bazı olayları uzun bir süre yaşadım ve hissiyatları bu yoruma karıştırmadan yorum yapacağım. Uzun bir süre parapsikolojik konular üzerine kafa yordum. Bu dönemlerde bu sıkıntıyla birlikte buna benzer birçok şeyle boğuştum. Gözümü kapatınca insan yüzleri beliriyor açtığımda saliselik gözümün önünde bile kalıyordu. Geceleri uyurken hep insan yüzleri görüyordum. Sıklığını bir ben bilirim birde Allah. Neyse günler geçti çare aradım ve bulamadım. Görüntüler korkunç bir hal almaya başladığı vakit belli başla çarpmalarda oldu. Yani çarpma dediğim yüz bana doğru hızla gelip gerilim vermesi gibi. Sonra ne mi oldu, geçti. Çünkü parapsikolojik konular, vakalar vs. hepsine ara verdim. Uzun bir ara oldu ve hala başlamadım. Kaç sene oldu bilmiyorum. Artık bir sıkıntım yok. Demek istediğim ben herhangi boyuttur felandır, geçmiş yaşamdır vs. diyemem çünkü bilmiyorum. Tek söylemek istediğim ilgi alanlarınızı, uğraşlarınızı kısacası vaktinizi nasıl geçirdiğinizi gözden geçirmeniz.
Yapıcı yorum için kendi adıma çok teşekkür ederim.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
@Ori gözunuzden birşey kaçırmış siniz, arkadaş yüzleri rüyada değil zihinde görüyor. Rüyada görmek gayet normaldir, siz gündüz ne ile uğraşırsınız gece bilinç altı onu pekiştirmek için o konulu rüya gösterir.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Siz benim dediğimi çok iyi anladınız. Buarada ben altını çizerek belirtmeliyim bilmek istemeyen kişiyim.
Keza sizinkilerde varsayım.
Evet, çok iyi anladım. Bilmek istemediginiz konuları da, merak etme sebebinizi de anladım.
Gerçi bir fikrim daha var, Göktürk kullanıcısının klonu olabilirsiniz.

Benimkiler tabiki varsayım, çünkü başkasının zihni ve yetenekleri bilmiyorum. Zaten kesin değil de, olabilir ifade kullandım. Emin olabilmek için, kişiyi görmek, ona bakım yapmak gerekir.

Son düzenleme:

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
@Ori gözunuzden birşey kaçırmış siniz, arkadaş yüzleri rüyada değil zihinde görüyor. Rüyada görmek gayet normaldir, siz gündüz ne ile uğraşırsınız gece bilinç altı onu pekiştirmek için o konulu rüya gösterir.
İşin ilginç olanı gece görüyorum demesi bu tür şeyleri.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
İşin ilginç olanı gece görüyorum demesi bu tür şeyleri.
Bu yüzden hangi saatlerde gördüğünü sordum. Birçok sebep olabilir.
Bir de yüzleri değil, insanları birşeyler yaparken görüyor. Ya geçmiş inkarnasyonun hatıraları ya da uyuduğunu farketmeden rüya görüyordur.

Orçun

Banlı Kullanıcı
İş
Astrolog
Bu yüzden hangi saatlerde gördüğünü sordum. Birçok sebep olabilir.
Bir de yüzleri değil, insanları birşeyler yaparken görüyor. Ya geçmiş inkarnasyonun hatıraları ya da uyuduğunu farketmeden rüya görüyordur.
Yakaza hali gibi de geldi bana ama sonuçta korkutmuyor diyor, musallat değil. Belki de zihin dalgınlaşıyor bir hiçsizliğe yoğunlaşıyor istemeden.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Belki de zihin dalgınlaşıyor bir hiçsizliğe yoğunlaşıyor istemeden.
Katılıyorum, hicsizlige yoğunlaşırken oluyor muhtemelen, farklı frekans algıları açık olduğu belli zaten.

İnsanların kıyafetleri, ortamları, ve ne yaptıklarını da sorayım.

Naden

Kayıtlı Üye
Evet, çok iyi anladım. Bilmek istemediginiz konuları da, merak etme sebebinizi de anladım.
Gerçi bir fikrim daha var, Göktürk kullanıcısının klonu olabilirsiniz.

Benimkiler tabiki varsayım, çünkü başkasının zihni ve yetenekleri bilmiyorum. Zaten kesin değil de, olabilir ifade kullandım. Emin olabilmek için, kişiyi görmek, ona bakım yapmak gerekir.
Merak ediyorum 😁 Nerden neye istinaden çıkarım yaptınız pes 😊 Göktürk ü bende çözemedim, bir daha girmeyeceğim diyip sürekli burda olması. Göktürk yorumunuz da güzel bir mizansen pek tabi. Aslında senaryo yazsanız ucuz roman olarak değerlendirilebilir. İllaki üç beş takip edeniniz çıkar.
Başka atıp tuttuğunuz bir şey var ise paylaşmayı es geçmeyin lütfen .

Ori

Kayıtlı Üye
Sayın Absoluta gözünüzden bir şey kaçırmışsınız. Kaçırdığınız noktayı kalın yazı stiliyle işaretledim. Geceleri uyurken derken rüyalarımdan bahsetmiyorum. Yatağa girdiğim andan bahsediyordum. Tabi yanlış anlatmış olabilirim veya yanlış anlamış olabilirsiniz. Sadece düzeltmek istedim. Bu arada yazımda rüya kelimesi bile geçmedi. Sanırım gece uyurken dediğim için normal olarak öyle düşündünüz. Dediğim gibi sorun değil. :)