Gördüğüm rüyalar

Speedify

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda etrafı olduğu gibi görüyorum ancak rüyadayım ve hareket edemiyorum etmeye çalıştıkça elektrik çarpıyor gibi oluyor ama karabasan gibi bir durum değil bugün ise hareket edemedim ancak sanki başka bi yere geçtim ve ordaki bedenimden kalktım rüyada olduğumu biliyordum ama lucidde yapamıyordum sonra bilgisayarın başına geçtim herşey farklıydı masamdaki monitorün yeri biraz yamuktu 2 tane monitor vardı şifre yazma ekranında yazılar da farklıydı örneğin şifremi yanlış girince parolayı sıfırla yerine şifreni mi unuttun sıfırla yazıyordu bir anda harflerin yerleri filan değişti herşey aynıydı ancak paralel evren gibi birşeydi nesnelerin şekilleri vesairede farklıydı normal bir rüyamı bir anlamı varmı çünkü sürekli olmaya başladı teşekkürler...

Speedify

Kayıtlı Üye
Ve uyandığımda arkadaşımın beni aradığını hatırlıyordum gerçektende hatırladığım zamanda aramıştı ama hatırladığım zamanda arasa bile aklmdaki gibi değildi yani direkt aramıştı emin olduğum ise uygulamadan arıyor ardından 1 dakika sonra normal olarak arıyordu dediğim gibi yani sanki herşey aynı ama ufak farklılıklar var yani örneğin gerçekte çivi ile bir tablo asılmış durumda ama rüyamda yapıştırılmış gibi

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Görmüş olduğunuz rüya dünya içinde yer alan boyutlara ait değil. Muhtemelen dünyanın içerisinde yer alan "Gölge" geçitlerini kullanarak, evrenin bilinmeyen bölgelerinde ki boyutlara erişim sağlamışsınız ve ardından bu rüyayı görmüşsünüz. Rüyada bilincinizin ve düşünme yetinizin açık olması, çevrenizde ki diğer insanlardan farklı bir özelliğiniz olduğunu gösterir. Bu özelliğinizi keşfedebilmeniz için, muhtemelen dünyaya çok benzer bir boyutta ki rüyaya çağrılmış olabilirsiniz. Gündelik hayatınızda her şeyi gereğinden fazla kafaya takan ancak uzaktan bakıldığında pek umursayan bir yapıya sahip olmadığınızı anlıyorum.

Bilginize Saygılarımla.

Işığın ve Bilginin gücü her daim yanınızda olsun.

Speedify

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Görmüş olduğunuz rüya dünya içinde yer alan boyutlara ait değil. Muhtemelen dünyanın içerisinde yer alan "Gölge" geçitlerini kullanarak, evrenin bilinmeyen bölgelerinde ki boyutlara erişim sağlamışsınız ve ardından bu rüyayı görmüşsünüz. Rüyada bilincinizin ve düşünme yetinizin açık olması, çevrenizde ki diğer insanlardan farklı bir özelliğiniz olduğunu gösterir. Bu özelliğinizi keşfedebilmeniz için, muhtemelen dünyaya çok benzer bir boyutta ki rüyaya çağrılmış olabilirsiniz. Gündelik hayatınızda her şeyi gereğinden fazla kafaya takan ancak uzaktan bakıldığında pek umursayan bir yapıya sahip olmadığınızı anlıyorum.

Bilginize Saygılarımla.
Işığın ve Bilginin gücü her daim yanınızda olsun.
Teşekürler

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Bu normal degil paralel evrenlerden birine giriş yapmışsınız aklınız bu olasılık boyutlarında gezmiş güzel birşey astral seyahate çok kolaylıkla çıkabilme yetenrğiniz olabilir.

Speedify

Kayıtlı Üye
Bu normal degil paralel evrenlerden birine giriş yapmışsınız aklınız bu olasılık boyutlarında gezmiş güzel birşey astral seyahate çok kolaylıkla çıkabilme yetenrğiniz olabilir.
Bende söylediğiniz gibi düşünüyorum çünkü lucide geçmeye çalıştım ama fizik kuralları aynen işliyordu

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Çok iyi bence astrale çıkmayı deneyin birde saygılar

Speedify

Kayıtlı Üye
Çok iyi bence astrale çıkmayı deneyin birde saygılar
Telekineziyide ilk denemede yapıp 3 dk döndürmüştüm halada yapabiliyorum belkide yeteneğim olabilir ancak astralden biraz tırsıyorum küçükken uyumaya çalıştığımda uyuyamıyordum ve anneme söylediğimde hiç bir şey düşünmememi söyledi düşünmedim bende ancak bi süre sonra gözümde sprial renkli dalgalar oluşuyordu sonra aniden titreyerek uyanıyordum 10-15 kez oluyordu

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Telekineziyide ilk denemede yapıp 3 dk döndürmüştüm halada yapabiliyorum belkide yeteneğim olabilir ancak astralden biraz tırsıyorum küçükken uyumaya çalıştığımda uyuyamıyordum ve anneme söylediğimde hiç bir şey düşünmememi söyledi düşünmedim bende ancak bi süre sonra gözümde sprial renkli dalgalar oluşuyordu sonra aniden titreyerek uyanıyordum 10-15 kez oluyordu
Yeteneğin var bence denemelisin korkacak birşey yok aslında sen istemesende birgün zaten çıkacaksın.Başarılar.