Gördüğüm garip Lucid Rüya / Rüya tarzı bu şey nedir ? YARDIM

berkayildiz

Kayıtlı Üye
Merhaba, istemsizce sürekli lucid rüya astral tarzı şeyler yapabiliyorum vücudum da üst düzey elektriklenme ve sonrasında yönlendirebilme. İstediğim zaman yapamıyorum istemsizce olursa oluyor. Haftada 1.

2 gün önce garip bir rüya gördüm ama gerçekle birebir.Normal de odamın kapısı hafif açıktır ucu kedim içeri girsin çıksın diye bazen kapıyı iter sertce açılır.

Şimdi olay şu uyuyordum odamı görüyorum kapım karşımda kapım sertce itildi bohcaya havluya sarılı kedimmiydi bebekmiydi anlayamadım havada süzülerek geldi yanıma hızlıca ve sanki görünmez bir kişi tutuyordu ama elinde öyleydi yani geldi yanıma kadar o elinde ki havluya sarılı bebeği kediyimi artık neyse üstüme üstüme hızlıca vurdu 5-6 defa. Gözümü açtığımda kapım açıktı. Normal de bu tür şeyler beni etkilemez ama altında bir sebep var bunun %100 bilinçaltından dolayı oluşan birşey olduğunu sanmıyorum. Yardımcı olabilecek teori üretebilecek birisi var mı ?

SoldierO

Kayıtlı Üye
Olay yaşanır yaşanmaz mi açtınız gözünüzü ?

berkayildiz

Kayıtlı Üye
şahsi düşüncem korunma yapmanız eğer ki korunma yaptığınız halde devam eder ise iletişim olabilir
Bu konularda çok korkum yok açık konuşmak gerekirse bizden üstün olduklarını düşünmüyorum sadece ne olduğunu merak ediyorum bilgisizlikten ben iletişime hazırım :D

SoldierO

Kayıtlı Üye
Saat kac gibi oldu? Yeri geliyor dayak yedigimiz zamanlar bile oluyor o yüzden bu kadar öz güven iyi değil.

berkayildiz

Kayıtlı Üye
Saat kac gibi oldu? Yeri geliyor dayak yedigimiz zamanlar bile oluyor o yüzden bu kadar öz güven iyi değil.
09:15 de alarm kuruluydu 10:00 da bi yerde olmam gerekiyordu uyanıp geri uyuya kaldım 09:50 gibi bu tür rüya,lucid veya astral başıma geldi.

7 yıl önce telkinler dinleyip lucid rüyayı deneyimlemeye çalışıyordum başarılı olamamıştım telkin dinlemeyi bıraktım öğlen 11:00 gibi uykuya daldım vücudumda büyük bir elektrik çarpıntısı oluştu ciddi manada elektriklenmeden uyuşuyodu vücudum. Anladım tabi birşeyler olduğunu gözlerimi açtım odama baktım hareket edemedim konuşamadım aklıma hayal etmek geldi o anda da duvarın arkasını görmek istedim ve duvar şeffaflaştı hatta o sırada da duvarın arkasından babam geçti :) Sorguladığımda gerçekten babam o anda geçmiş gerçek zamanlı garip bir aleme girdim kısacası sonra bilinçli olarak yapmaya çalıştım bilinçli olarak maalesef yapamıyorum son 7 yıldır her hafta bu garip aleme geçiş yapıyorum istemsizce ama artık birşey yapmakla uğraşmıyorum bilmediğimden sadece bu seyahetten çıkmaya çalışıyorum korktuğumdan biraz :) bu konuda bilgi sahibi olsam yönlendirmeye çalışıcam.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Varlıklar sanılanın aksine size zarar verebilirler. @Absoluta Virtute bu konuda tecrübelerime ve enerjisel olarak ne kademelerde olduğuma sahit birisi özgüven güzeldir fakat burada bazı enerjisi yüksek arkadaşların bile kaldıramayacağı saldırılar geliyor. O yuzden herkese once korumalar yapması konusunda uyarılarda bulunuyoruz. Önce kendinizi korumayı öğrenin lütfen

berkayildiz

Kayıtlı Üye
Varlıklar sanılanın aksine size zarar verebilirler. @Absoluta Virtute bu konuda tecrübelerime ve enerjisel olarak ne kademelerde olduğuma sahit birisi özgüven güzeldir fakat burada bazı enerjisi yüksek arkadaşların bile kaldıramayacağı saldırılar geliyor. O yuzden herkese once korumalar yapması konusunda uyarılarda bulunuyoruz. Önce kendinizi korumayı öğrenin lütfen
Sıfır bilgiye sahibim koruma hakkında hangi konuya yönlendirebilirsiniz ? Ve yaşadıklarım hakkında benim ile ilgili düşünceleriniz nelerdir? Değerli yorumlarınızı beklemekteyim.

SoldierO

Kayıtlı Üye
Sıfır bilgiye sahibim koruma hakkında hangi konuya yönlendirebilirsiniz ? Ve yaşadıklarım hakkında benim ile ilgili düşünceleriniz nelerdir? Değerli yorumlarınızı beklemekteyim.
Her zaman inancınız doğrultusunda koruma yapın. Örneklemem gerekirse musluman olduğunuzu kabul edelim. Nas-Felak sureleri koruma sağlar. Tabi bunlara ek Ayetel kursi Amener rasulu ve Hafız esmasinida örnek verebiliriz. Bunları okurken anlamlarını bilerek ve yüreğinizle okursanız gayet güzel bir koruma sağlarsınız. Durumunuzda korkulacak bisey olmadığını ve sadece musallat yaşadığınızı düşünüyorum.( Bakım yapmadan net bir şey söylemek anlamsız oluyor.)Siz korundukça sizden bisey alamayacağını anlayacak ve uzaklaşacaktır. İlk zamanlar muhtemelen etkisini arttıracak ve korunma konusunda engel olmaya çalışacaktır siz aldırış etmeden kendinizi korumaya almaya devam edeceksiniz ve kurtulacaksınız.