Gördüğüm bir rüya

Talgaran

Kayıtlı Üye
Pek hatırlamıyorum ama uyanır uyanmaz telefon defterine yazdim gece 2.50 de. Karabasan sonrası oldu bu

Not:
Yaşlı kıvırcık saçlı deliye benzer adam beni kovaliyordu denize doğru okuldan çıkmıştım sol ayakkabım çıkık sağ ayakkabim giyinik vaziyette kaçmaya çalışıyodum adamda ağlayarak kovaliyodu

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Görmüş olduğunuz rüya haberci rüya statüsünde olup, 46 paralele aittir. Yakın bir zamanda şahsınızı ve birinci derece yakınlarınızı ilgilendirecek bir tehlike atlatacaksınız, sıkıntı yaşayacaksınız. Hazırlıklı olmalısınız. Fevri kararlar alabilen ve ani çıkışlar yapabilen bir karaktere sahipsiniz. Bu özelliğinizden ötürü yakın zamanda bir kayıp yaşayabilirsiniz. Kendinizi dizginlemelisiniz. Eğitim hayatınızda da dalgalanmalar var. Zor bir döneme, sürece girmek üzeresiniz. Kolaylıklar dilerim.

Saygılarımla.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Görmüş olduğunuz rüya haberci rüya statüsünde olup, 46 paralele aittir. Yakın bir zamanda şahsınızı ve birinci derece yakınlarınızı ilgilendirecek bir tehlike atlatacaksınız, sıkıntı yaşayacaksınız. Hazırlıklı olmalısınız. Fevri kararlar alabilen ve ani çıkışlar yapabilen bir karaktere sahipsiniz. Bu özelliğinizden ötürü yakın zamanda bir kayıp yaşayabilirsiniz. Kendinizi dizginlemelisiniz. Eğitim hayatınızda da dalgalanmalar var. Zor bir döneme, sürece girmek üzeresiniz. Kolaylıklar dilerim.

Saygılarımla.
46 paralel nedir? Eğitim hayatı demisken liseye gidiyorum okulu degistirmeyi dusunuyodum vazgeçmiştim geçen hafta. Çok önemli bişey olursa yazarım buraya.

Talgaran

Kayıtlı Üye
Merhaba,

46 paralel yani alternatif boyuta geçerek yaşadığınız deneyimlemedir.
Şimdi şöyle anlatayım ben okuldan gelince 1 saat veya daha fazla yatıyorum sonra gece 1,2 gibi yatıyorum böyle yaptığım zamanlarda gece kafam allak bullak oluyor uyku felci yaşıyorum ama genellikle hatırlamıyorum. Alternatif boyut nedir veya nasıl geçilir bunlar hakkında bilgi verir misin?