Gördüğüm 3 kabus

Eksikparça

Kayıtlı Üye
Ben normalde pek rüya görmem belki abartıyorum ama ard arda 3 rüya birden gördüm.ilkinde evdeydim annem babam teyzem bir yere gidiyordu.Ben ve eski bir arkadaşım sonra yanlarına gidecektik.Teyzeçi aradim birsey getirmemi istemişti bir canta,ona söylediğimde sarhoş gibi davrandı ve yüzüme kapattı.birden arkadaşım evden yok oldu.annemleri aradım açan olmadı.sonra ev çok karanlık geldi tüm odaları gezip ışıkları açtım.birden duşa girmek istedim,çıktığımda annem kapının önünde duruyordu cok korktum.ona açıkladım teyzem neden öyle yaptı siz evde değildiniz diye bana hep evde ve odalarında olduklarını,teyzemin de işte olduğunu söylediler. Daha sonra birden geçen giün nir arkadaşıöla sinemaya gitmiştim o ana gittim.ama kendisi gibi değildi normalde hep konuşur gülüşürdük ama bana tepki vermeyip put gibi duruyordu daha sonra kendı telefonundan bana sacma sapan mesajlar gelmeye başladı ama yanımdaydı ve sadece filmi izliyordu o an ölmek istedim. Bağırıyordum ama çıkamıyordum o andan beni en çok yaralayan o an olmuştu. Daha somra tekrar evdeydim ve eski sevdiğim bir çocuk bana mesaj atıyordu nasılsın gibisinden bir süre annemlerle alakalı rüya gördüm diye konuşurken sevgilisiyle bir fotoğraf atıp korkmamamı herseyin normal olduğunu söylüyordu ama çok garipti kizin sesini sebepsiz kafamda duyuyordum.o çocuğa ilgim 0 çünkü 2 yıl geçti ve güzel bir ilişkisi var zaten.daha sonra uyandığımda 3 dk sonra falan kopekler ulumaya başladı ve ezan okunmaya başladı. Gerçekten çok korktum.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kabus diye bahsettiğiniz bunlar mı ?

Merdut

Kayıtlı Üye
Basit bir rüya zinciri gibi geldi bana açık olmam gerekirse.

Anestezi96

Kayıtlı Üye
Rüya tabirinden anlayan biri varsa bana yazabilir mi benimde gördüğüm anlamlandıramadığım çok ciddi bir rüya var..

Anestezi96

Kayıtlı Üye
Rüya tabirinden anlayan biri varsa bana yazabilir mi benimde gördüğüm anlamlandıramadığım çok ciddi bir rüya var..