Gördüğüm 2 rüya

Speedify

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 6-7 ay önce oldu rüyada 4 yüzü olan kafanın etrafında koşuyordum ilginç bir rüyaydı bir anlamı olabilirmi
Diğeri ise sınıfta uyuyor haldeyken 3-4 tane siyah duman etrafımı sarmıştı ancak bir şekilde cin olarak düşünmüştüm acayip derecede korkmuştum sonra aklıma bunların
gerçekte göremeyiceğim aklıma geldi ve rüyada olduğumu anladım ve yok etmeyi hayal ettim son derece yüksek kulakları kanatacak derecede bir çığlık sesi geldi ve havaya uçtular anlamları nelerdir

Speedify

Kayıtlı Üye
7d8eba8b-c0a2-483d-8d38-4cc21b7947d9_1.7a58b034f6509b45c4b2eded1eb9fce8.jpeg

Buydu ama vücudu yoktu sonrada araştırıp buldum ama daha önce böyle birşey görmemiştim

lesco

Kayıtlı Üye
bana göre bilinçaltıyla alakalı bir rüya tekrarlanmadıkça çok üstünde durmana gerek olduğunu düşünmüyorum.

D

DAİMON

İnancınızla ilgili bir sürü cevaplandıramadıgınz ve ikilemde kaldığınız durumlar olabilir. Müslüman olupta sonradan farklı inancı mı benimsediniz, ya da zihninizde kalbinizde bazı soru işaretleri mi var bilemedim. Bundan dolayı bazı varlıklar sizi rahat bırakmıyor rüyalar yoluyla bilinçaltınızda ne varsa karıştırıp gün yüzüne çıkartıyorlar, ugraşıyorlar kısacası.
Benim yorumum bu yönde.