Gökyüzündeki ev (rüya)

evengaline

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese, kısaca bir rüyamdan bahsetmek istiyorum buraya ikinci kez rüyamı yazıyorum.
Rüyamda annem, babam ve ben varım başımıza türlü felaketler geliyor kasırga çıkıyor ailemi ben kurtarıyorum felaketlerden, sonra her yer günlük güneşlik oluyor gökyüzüne doğru bir merdiven uzanıyor oradan yukarıya doğru çıkıyoruz ailemle, eski birköy evi gökyüzünde asılı duruyor, uzun saçlı sakalallı kumral bir adam bizi karşılıyor adamın yüzüne bakıyorum ama yüzünü göremiyorum uyandığımda da tek hatırlamadığım adamın yüzüydü, içeride bir yer sofrası var akrabalarım var oturuyoruz önümüze yemek getiriyorlar, eniştem bir anda düşüp ölüyor meğer tabağın birinde zehir varmış, isyan ediyorum daha bitmedi mi bu zorluklar diye, tabağı eniştemin önünden alıp annemle babamın önüne koyuyorlar, uzun saçlı adam diyor ki “Karşı geldin bak şimdi annenin ya da babanın önünde o zehir, biz her şerde bir hayır yarattık senin için isyan etme” diyor” kendimi o gökyüzündeki o evde kapının yanında buluyorum adamın elinde beyaz bir güvercin var “senin için ona haber gönderiyorum geçtin” benzerinde bir şey diyor güvercini salıyor gökyüzünden yukarı doğru uçuyor orada uyandım, bana iyi bir rüya gibi geldi, yorumlayan olursa çok sevinirim🙏