Göbek bağı

moonse

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar.. Dün arkadaşıma tarot baktım hayatında ki insanla ilgili başıma bir ağrı girdi.. genellikle üstünde kötü enerji olan insanlarda bu durumla karşılaşıyorum.. sabah bu durumu arkadaşıma anlattim kendisinin de kötü rüyalar gördüğünü söyledi ve tam biz konuşurken calisma iş yerinde masasının altında göbek bağı buldu bantla yapistirilmis bir şekilde.. çok uzattım fakat göbek bağı ile büyü yapılır mı yoksa kendisi doktor o amaçla biri yapıştırmış olabilirler dedim.. çok uzattım kusura bakmayın sorum şu ki göbek bağı ile büyü

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bebeğinin göbek bağını yiyen ünlüler var, bunlardan birisi de Tom Cruise, haberi yapıldı, internette bakarsanız görürsünüz, Tom Cruise Scientology Tarikatına üye.
Kanla büyü yapıldığına göre göbek bağıyla çok da güzel yapılır, ama hangi tür büyüler bir fikrim yok. Masanın altına yapıştırılması çok tuhaf bir durum, doktor da olsa.

moonse

Kayıtlı Üye
Bebeğinin göbek bağını yiyen ünlüler var, bunlardan birisi de Tom Cruise, haberi yapıldı, internette bakarsanız görürsünüz, Tom Cruise Scientology Tarikatına üye.
Kanla büyü yapıldığına göre göbek bağıyla çok da güzel yapılır, ama hangi tür büyüler bir fikrim yok. Masanın altına yapıştırılması çok tuhaf bir durum, doktor da olsa.
Evet ikilemde kaldım korkutmak istemedim fakat benim de çok acayibime gitti

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Böyle bir büyü bilmiyorum. Mantıken ya bağlama ya ayırma büyü olabilir. Ölü bebeğin göbek bağı ile her türlü pislik yapılır bence. Sağlık ailevi sorunlar vs.

moonse

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ediyorum bilgi için hocam 🙏🙏

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bugün baktım nette, birisi sormuştu bir sitede sevgilisiyle kendisine ayrılık büyüsü yapılmış gittiği medyum da malzemeler istemiş büyüyü bozmak için, malzemeler arasında göbek kordonu da vardı, bağlama olabilir, arkadaşınızın sevgilisi de sağlık görevlisiyse biraz daha dikkat edin..

moonse

Kayıtlı Üye
Bugün baktım nette, birisi sormuştu bir sitede sevgilisiyle kendisine ayrılık büyüsü yapılmış gittiği medyum da malzemeler istemiş büyüyü bozmak için, malzemeler arasında göbek kordonu da vardı, bağlama olabilir, arkadaşınızın sevgilisi de sağlık görevlisiyse biraz daha dikkat edin..
Çok cokkk teşekkür ediyorum bilgi için 🙏🙏🙏