Giden için ufak soru

dileksiqarası

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar size ufak bi hikaye anlatıp arkasına kısa 2 tane sorum olacak yardımınıza ihtiyacım var. Eski sevgilim benden ayrılsın diye elimden geleni yaptım. Çünkü ben onun ilk ilişkisiydim kalbi kırılsın istemedim. Ayrılalım dediğinde hala kal der gibiydi ama ben hiç ikiletmedim tamam dedim. Ayrıldıktan hemen sonra çok pişman oldum. nasılsa geçer dedim umursamadım hiç. O günden beri acımdan kıvranıyorum.ayrılalı 5 ay oldu. Geri dönsün diye herşeyi yaptım ve sonunda heryerden engelledi. Şimdi sorularım şunlar. Çok olmasada dindar biri sayılırım dua araştırırken şöyle bişey buldum ve büyü olmasından korkuyorum.

Ve elkaytü aleyke mehabbeten minnî ve li tusnea
ala aynî*
Yühibbunehüm ke hubbillâh, vellezine amenî
eşeddü hubben lillâh*
Züyyine lînnâsi hubbüş şehevâti minen “Senin
Adın” nisâi vel benîne vel “Sevgilinin Adı ”
kanâtiyril mükantarati minez-zehebi vel fiddati
vel haylîl müsevve-meti vel en’âmi vel hars,
zalike rnetaul hay-atid dünya, vallahü indehu
husnül meâb* Kirâmen kâtibine ya’lemûne mâ
tef-alûn*
Allâhümmahr

Bu bir büyü mü değilse tam olarak nedir? İkinci sorum ise geri dönmesi için önerebileceğiniz bişey varmı?(akışına bırak gibi şeyler söylemeyin inanın sonuna kadar haklı olduğunuzu biliyorum ama serden geçtim yardan geçemedim)

nurumm

Kayıtlı Üye
Bazı dualar gideni geri döndürür de bi zaman sonra tekrar koparsınız birleşmeniz daimi olmaz devamlı okurum diyebilirsiniz buda belli bi zaman sonra sizi yorar ve yıpratır.Şahmeran duası,ve kuvvetli celbiye diye geçen dualar. Sitede mevcut bunlar fayda sağlayacaktır.birde daha kalıcı hiç bırakmaması üzerine de yöntemler var ama bunun tutması için aranızda cinsel ilişkinin yaşanması gerek ki o çekim gücü devreye girsin lakin siz şu an hiç görüşmediğiniz için bu yöntem şu an için size mümkün değil
Ya vedud esmasını da günlük 400 defa çekebilirsiniz çabuk etki etmez ama illa ki etki eder.

dileksiqarası

Kayıtlı Üye
Bazı dualar gideni geri döndürür de bi zaman sonra tekrar koparsınız birleşmeniz daimi olmaz devamlı okurum diyebilirsiniz buda belli bi zaman sonra sizi yorar ve yıpratır.
Gelecek için asla bişey diyemem ama inanın şuan için devamlı okuyabilirim diyebilirim.tek korkum istemeden büyü işlerine bulaşmak. İlişkimiz 2.5 yıl sürdü ve aramızda cinselliğe dair bişey geçmedi.

Y

yay

Sevgilisi vardır belki, unutun gitsin bence. Hayatınıza kimseyi almadığınız için hala onu düşünüp duruyorsunuz, başka birini bulun onun gibi siz de onu iki güne unutursunuz.

dileksiqarası

Kayıtlı Üye
Sevgilisi vardır belki, unutun gitsin bence. Hayatınıza kimseyi almadığınız için hala onu düşünüp duruyorsunuz, başka birini bulun onun gibi siz de onu iki güne unutursunuz.
Sevgilisi olmadığını düşünüyorum hatta beni hala sevdiğini ama geçmişte onu üzdüğüm için kendini bana kapadığını düşünüyorum başka biri konusunda da ayrıldıktan sonra konuşmak isteyen kişiler oldu ama bende kendimi kapattım dışa asla çıkaramıyorum onu

Y

yay

Sevgilisi olmadığını düşünüyorum hatta beni hala sevdiğini ama geçmişte onu üzdüğüm için kendini bana kapadığını düşünüyorum başka biri konusunda da ayrıldıktan sonra konuşmak isteyen kişiler oldu ama bende kendimi kapattım dışa asla çıkaramıyorum onu
Bir tane hayatınız var bence siz de kendinizi kapatın :D belki de cinsellik yaşadığı biri hayatındadır şu an, siz de o yüzden artık umrunda değilsinizdir. Ilişkilere biraz erkek kafasıyla bakmak ve basite indirgemek gerek yoksa kendimizi böyle sitelerde buluyoruz. :) sözüm kendime, ben de aynı yoldan geçip üye olmuştum buraya.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bir tane hayatınız var bence siz de kendinizi kapatın :D belki de cinsellik yaşadığı biri hayatındadır şu an, siz de o yüzden artık umrunda değilsinizdir. Ilişkilere biraz erkek kafasıyla bakmak ve basite indirgemek gerek yoksa kendimizi böyle sitelerde buluyoruz. :) sözüm kendime, ben de aynı yoldan geçip üye olmuştum buraya.
Katılıyorum, Vardır belki hayatında birisi bilemezsin, ayrıca iyinin kıymeti kaybedildikten sonra anlaşılır bu hikayenin kötüsü sensin, unutması kolay olur kötüyü.. dolayısıyla kendisine hak ettiği ilgiyi gösteren kendisini yanında değerli hissettiği birisiyle olması da ihtimal dahilinde.

nurumm

Kayıtlı Üye
4 ile 7 sene arasında bağ kalıyor. Bağ koparma işlemi yapılmadı sürece.
Bu çok doğru ben buna bizzat çevremde olan birileri aracılığı ile tanık oldum.7.Yılın sonunda bağları tamamen koptu.
Gelecek için asla bişey diyemem ama inanın şuan için devamlı okuyabilirim diyebilirim.tek korkum istemeden büyü işlerine bulaşmak. İlişkimiz 2.5 yıl sürdü ve aramızda cinselliğe dair bişey geçmedi.
İnsanlar bazen karşısındaki kişinin o an kıymetini bilemeyebilir yada önceki ilişkisindeki bekletileri gibi olacak diye düşünür olmaz hata yababiliriz herşey biz insanlar için linklerine bakayım burda olan duaları ekleyim.Esmalarla da takviye yaparsanız büyük oranda başarı sağlarsınız.Yine diyoruz istemek başarmanın yarısıdır diye niyeti bozmamak ve kalbi tam anlamıyla vermek gerekiyor özellikle dua amaçlı isteklerde.Şu an iş yerine geldim evdeki notlarımda esma terkipleri hangilerini okumak neye etki ediyor notlarımda var paylaşırım yapıp yapmamak size kalmış.İçinizden istekli olarak okuyacaksanız duaları öyle yapın okuyum bitsin sayısı dolsun diye bi gözünüz saatte olursa verim alamazsınız.

Kalp yarası çekip üye olanlar diye bi konu paylaşılsa başka kimler çıkacak acaba:LOL: yalnız değilsin @yay :D

nurumm

Kayıtlı Üye

@dileksiqarası yukarıdaki uygulamalar oldukça kolay ve çabuk etki eden dua terkipleridir.Konuya ilişkin baya bi yorum getirenler olmuş çok ters tepecek yada zarar verecek uygulamalar olmadığını söyleyebilirim.Lakin yalnız yaşıyorsanız ve akşam yaparsanız belki bi korku evham girdiği için insana uyku içinde bi takım sıkıntılarınız olur.Zaten söylenmiş Ayetel Kürsü koruma amaçlı okuyabilirsiniz diye.

dileksiqarası

Kayıtlı Üye
erkeğim zaten 🥲 o biraz aseksüelliğe yakın bi insandı.

@dileksiqarası yukarıdaki uygulamalar oldukça kolay ve çabuk etki eden dua terkipleridir.Konuya ilişkin baya bi yorum getirenler olmuş çok ters tepecek yada zarar verecek uygulamalar olmadığını söyleyebilirim.Lakin yalnız yaşıyorsanız ve akşam yaparsanız belki bi korku evham girdiği için insana uyku içinde bi takım sıkıntılarınız olur.Zaten söylenmiş Ayetel Kürsü koruma amaçlı okuyabilirsiniz diye.
çok teşekkür ederim, zaten panik atağım var normal şartlardada geceleri uyuyamıyorum :)

Bu çok doğru ben buna bizzat çevremde olan birileri aracılığı ile tanık oldum.7.Yılın sonunda bağları tamamen koptu.

İnsanlar bazen karşısındaki kişinin o an kıymetini bilemeyebilir yada önceki ilişkisindeki bekletileri gibi olacak diye düşünür olmaz hata yababiliriz herşey biz insanlar için linklerine bakayım burda olan duaları ekleyim.Esmalarla da takviye yaparsanız büyük oranda başarı sağlarsınız.Yine diyoruz istemek başarmanın yarısıdır diye niyeti bozmamak ve kalbi tam anlamıyla vermek gerekiyor özellikle dua amaçlı isteklerde.Şu an iş yerine geldim evdeki notlarımda esma terkipleri hangilerini okumak neye etki ediyor notlarımda var paylaşırım yapıp yapmamak size kalmış.İçinizden istekli olarak okuyacaksanız duaları öyle yapın okuyum bitsin sayısı dolsun diye bi gözünüz saatte olursa verim alamazsınız.

Kalp yarası çekip üye olanlar diye bi konu paylaşılsa başka kimler çıkacak acaba:LOL: yalnız değilsin @yay :D
o an kıymetini bilemeyeşimin sebebi eski kötü tecrübeydi. hayatıma, kendimi en dibe vurduğum zaman tanışmıştık. ben, ailemi karşıma aldığım kız tarafından aldatıldımıştım. ailem yüzüme bakmıyodu evlat diye. o ise ailesindeki ard arda gelen vefatlarla uğraşıyodu. biz sevgili olduk sonra ayrılmak istediğini söyledi. üzüldüm ama tamam dedim orda bıraktım. daha sonra 4-5 ay sonra kendi yazdı. kendisine kanser teşhisi konmuş. üzgün olduğunu söyledi. derken beni bi kere terkettiği için onu bidaha asla sevememiştim daha doğrusu kendimi koruduğumu sandım. yaptığım en büyük hatalardan.

Y

yay

Ee o da seni sevmemiş ki, kız kanser olmuş sığınacak bir liman, dert ortağı aramış kendine. Sen de onu sevmemişsin sadece pişmansın şu an ve kendine yediremiyorsun reddedilmeyi. Kız gelse iki gün sonra yine ayrılırsınız emin ol :D

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Ee o da seni sevmemiş ki, kız kanser olmuş sığınacak bir liman, dert ortağı aramış kendine. Sen de onu sevmemişsin sadece pişmansın şu an ve kendine yediremiyorsun reddedilmeyi. Kız gelse iki gün sonra yine ayrılırsınız emin ol :D
Çok doğru bir yorum. Psikologa gidip vicdan azabınızı halledin. Sonra mutlu bir ilişki kurun başkasıyla.

dileksiqarası

Kayıtlı Üye
beraber atlattık kanserini farklı şehirlerde yaşıyoduk o tedavi için benim yaşadığım şehre gelmişti. bana aşırı bağlanmasının sebebide buydu zaten o beni çok seviyodu ve hala sevdiğinide düşünüyorum. tek durum kanser değildi ayrıca ben onun ilk ilişkisiydim bununda etkisi vardı. anlatacağım o kadar çok şey varki keşke oturup bi kahve içebilseydikte sabahlara kadar sizlere anlatıp fikirlerinizi alabilseydim :)

nurumm

Kayıtlı Üye
:LOL: ahhh neleri yedirdik kendimize @yay reddedilmek inan şerefli kalır.İnsanlar doğru ve net olsa,dugularını ve düşüncelerini dile getirseler kendilerini ifade edebilseler keşke reddilmeyede razıyız :D Tek taraflı hiçbişey olmayacağı aşikar yetişkin bir insanın da bunu bilmesi ve istenmediği yerde yada ilişkilerin tıkandığı ilerlemediği yerde bitirmesi kadar sağlıklı bişey yok.Ama yalanlar hiç bitmiyor kiiçileden çıkartan o ;)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
:LOL: ahhh neleri yedirdik kendimize @yay reddedilmek inan şerefli kalır.İnsanlar doğru ve net olsa,dugularını ve düşüncelerini dile getirseler kendilerini ifade edebilseler keşke reddilmeyede razıyız :D Tek taraflı hiçbişey olmayacağı aşikar yetişkin bir insanın da bunu bilmesi ve istenmediği yerde yada ilişkilerin tıkandığı ilerlemediği yerde bitirmesi kadar sağlıklı bişey yok.Ama yalanlar hiç bitmiyor kiiçileden çıkartan o ;)
Bitmesi gerektiğini bildiği halde bitirmiyorsa bundan gizli bir kazancı, hesabı vardır.. yoksa ne uğraşacak.. biz kendimizi korumalı, kendimizi düşünmeliyiz, yoksa daha çok kandırılırız. Aklıma gelmişken.. baban gibisi çıkmamış karşına öyle demiştin, şu an karma borcu ödüyor olmayasın, baban annene ve sana karşı iyidir, ailesine düşkündür onda sıkıntı yok ama başka kadınlara nasıldı önceden.. bazen yiyip içmek akrabaya ataya ödemek de bize düşüyor.. maalesef hayatın gerçeği..

nurumm

Kayıtlı Üye
Bitmesi gerektiğini bildiği halde bitirmiyorsa bundan gizli bir kazancı, hesabı vardır.. yoksa ne uğraşacak.. biz kendimizi korumalı, kendimizi düşünmeliyiz, yoksa daha çok kandırılırız. Aklıma gelmişken.. baban gibisi çıkmamış karşına öyle demiştin, şu an karma borcu ödüyor olmayasın, baban annene ve sana karşı iyidir, ailesine düşkündür onda sıkıntı yok ama başka kadınlara nasıldı önceden.. bazen yiyip içmek akrabaya ataya ödemek de bize düşüyor.. maalesef hayatın gerçeği..
:) çıkmadı keşke çıksaydı dedim ama sorun onlarda değildi açıklama getirmiştim onu Absoluta Vitute örnek vermişti aileyi babayı ;)

nurumm

Kayıtlı Üye
@Mya zaten olaylar kopmaya başladığında yalanlar ip söküğü gibi geliyor :D Öncesinden bilmiş olsak da kabullensek dediğiniz doğrudur ama gelince hepsi üst üste ve bir andan birinden patlak vermesiyle olduğundan benim için olan durum bu yani illaki bitiririm valla kusura bakmasın kimse herkes yalanlar cumhuriyeti kurdugunda düşünecekti kaybetmek istemiyorsa zaten ;) Bide yaş ileri ileri gidiyor kafa cidden götürmüyor bu tip aksiyonlu dizi gibi ilişkileri.Hayırlısı artık daha sakin ve huzurlu günlere dileğimiz 🙏