Geri getirme,bağlama

cagatqyben11

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar geri getirme ve bağlama yapan var mı aranızda ? Gunahi yada başka şeyler sormuyorum sadece bu tarz işlem yapan yada yaptıran var mı? Deneyimlerinizi bekliyorum

Alakan

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Konuyla alakalı forumda çok sayıda içerik mevcut. Çeşitli yöntemlerden, yapıldığı takdirde alınacak sonuçlara kadar. Göz atmayı deneyin lütfen. Bakıp bulamadığınız spesifik bir soru varsa sorunuzu daha açık yazın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu tür şahsi bilgileri paylaşmıyoruz. Yapılan şeylerin paylaşılması yapılan işleme zarar verir. Genel bilgiler var ya da insanlar sorularını soruyor cevaplanıyor.

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Enerjisel bir etki yaratmak istiyorsanız size elde ettiren sayf duygunuzu bulmalısınız. Herhangi bir zamanda istedikleriiz hangi duygu hallerinde gerçekleşti bunu düşünün. En çok hangi ruh halindeyken oldu. Bu duygu halini bulup saf ve yoğun şekilde odaklanırsanız isterseniz yanında alfabeyi okuyun olur. Tüm inanç ve din sistemlerinin mantığı budur. Enerji ve istemek.
Bunu da yazıyorum ki bilin. Yaşadığınız çaresizlikten birçok kişi geçti. Bu ruh halindeyken daima simsarlar tarafından av olursunuz. Ya paylaşılan uygulamalardan içinize sinenleri yapın ya da dediklerimi. Ama şunu unutmayın elinizden her geleni yaptığınız, adil ve kibar olduğunuz bir ilişkiden biri kaçıyorsa sizin hayrınızadır.