gerekli malzemeler nelerdir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

donzula

Kayıtlı Üye
Ben yarin alisverise cikicam da kendi yapicagim haricinden hangi malzemeleri almam lazim bi kac yerde farkli seyler soylenmiste cogunu bulabilirim yapilicaklari kendim yapicam ama cift tarafi keskin atheme gibi malzemeleri nerde bulabilirm ?

Keira

Moderator
Athemeleri genellikle turistik tarihi hediyelik eşya satan yerlerde bulabilirsiniz.

donzula

Kayıtlı Üye
Oralari aklima geldi ama genelde kor hancerler satiyolar

donzula

Kayıtlı Üye
Peki bilge keira diger gerekli malzemelerden de bahseder misiniz :)

Keira

Moderator
Bilge demesek daha çok sevineceğim.. Malzemeler zaten araştırmanız gereken konularda açıkça yazıyordu..

donzula

Kayıtlı Üye
Her seyi ogrenbildigim icin oyle dedim k.bakma. 1- Pentagram
2- Sunak örtüsü
3- Doğal Mumlar
4- Tütsüler
5- Toprak
6- Su
7- Hançer
8- Kazan
9- Gölgeler Kitabı
10- Süpürge
11- Tuz
12- Elementlerin konulduğu doğal kaplar
13- İksirlerin konulduğu boş şişeler
14- Kadeh
15- Kristal Kuvars taşı veya diğer taşlar
16- Kömür Kalem
17- Kibrit
18- Çıngırak (çan)
19- Asa
20- Atlar kutusu
Benim bulduklarim bunlar acikcasi sunak ortusunu de nerden bulucagimi bilmiyorum ihtiyacim olucak harici bi sey var mi ogrenmek istedim yanlis yontemle sordum ozur dilerim.

Keira

Moderator
Sunak örtüsünü kumaşcılardan alabilirsiniz. Ayrıca bunların hepsini birden almanıza gerek yok. Yavaş Yavaş tamamlayabilirsiniz.

donzula

Kayıtlı Üye
Cok soru soruyorum ama yeni baslicak birinin heyecanini tahmin edersiniz. Yabanci sitelerde sunak ortulerine baktigimda bi suru semboller vardi ustunde duz bi ortude ayni islevi gorur mu ?

Keira

Moderator
Düz bir örtü iş görür, hatta kumaş boyalarıyla kendiniz de bir şeyler çizebilirsiniz.. Bazı şeylerde hazır almaktan ziyade sizin yaptıklarınız daha çok mutlu olmanıza sağlar. Emek önemlidir..

donzula

Kayıtlı Üye
Bu aksam ki bilgiler icin cok tesekkur ederim :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
siz malzemelerden önce cadılığı iyice bir içleştiresiniz. sonra zaten neyi alamnz neyi yapmanız gerektiğini bilirsiniz. siz işe en son yeri,nden başlıyorsunuz.

örneğin. altar bıçağını bir insanının omirilik kemiğinden yapan cadılar var. hattta tam olarak kaçıncı kemik olacağının önemi var. Yada altarda kullanacağı tütsü ve tiyeceklerin önemi var. kime adak adayacakınız. hangi tanrı tnrıca yada kutsal varlığa sesleneceksinisiniz. onların malzemeleri ayrı ayrı. kibele çok farklı inanna çok farklı altarla sahip. o yüzden acele etmeyin önce öğrenin sonra içleştirin, sonra uygulamalara geçin

donzula

Kayıtlı Üye
Yeniden dogus ritueli icin bazi malzemelere ihtiyacim oldugunu dusunuyodum acikcasi yazinizi okuduktan sonra iyice kafam karisti bilgiler hep kisitli gibi geliyor tam anlamiyla nasil baslamam gerektigini bagdastiramiyorum :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
su yürür yolnu bulur. zamana ve akışına bırakın. aceleye gerek yok. olması gereken olması gerektiği zamada olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...