Gercek gibi ruya .??

Setotonin

Kayıtlı Üye
Arkafaslar dun gecr hayirlara vesile olsun ruyamda simsiyah maymuna benzer birsey yatagimin karsisindaki camasir dolabjnin icinden cikio yanima gelior ve elimi tutuyor.. sanki ruya degil gercek gibi ellerini hissrttim korktum insan eli gibi twni yoktu resmen hissettim bana biseler soledi ama korkumdan ne solediklerinj anlayamadim

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Görmüş olduğunuz bu yaratık "Sojder" olabilir. Sojder eski dünyada dev yaratığa verilen, rüyaların korkuluğu olarak bilinen bir yaratıktır. Bu yaratığın girmiş olduğu rüyalar pek hayra yorulmaz. Dikkatinizi çeken başka bir özelliği var mıydı?

Setotonin

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Görmüş olduğunuz bu yaratık "Sojder" olabilir. Sojder eski dünyada dev yaratığa verilen, rüyaların korkuluğu olarak bilinen bir yaratıktır. Bu yaratığın girmiş olduğu rüyalar pek hayra yorulmaz. Dikkatinizi çeken başka bir özelliği var mıydı?
Hocam..
Bir maymun gibiydi ama simsiyah gozlerinjn ici bile siyahti elleri normal insan eli sejlindeydi ama mat bir yapisi vardu ellerimi tuttu hissettim birseyler soyledi bana anlamadim yuz kismi duz duvar seklinde duz bir yapisi vardi havada duruyordu sanki yatagimin basinda

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Hocam..
Bir maymun gibiydi ama simsiyah gozlerinjn ici bile siyahti elleri normal insan eli sejlindeydi ama mat bir yapisi vardu ellerimi tuttu hissettim birseyler soyledi bana anlamadim yuz kismi duz duvar seklinde duz bir yapisi vardi havada duruyordu sanki yatagimin basinda

Peki size bir şeyler söylemeye çalışırken kullandığı dil Türkçe miydi ya da farklı bir dil miydi?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Anldim hocam cok sagolunda ilk defa duydum ..
Ne yapmam gerek dikkatli olun demissiniz ama ??

Merhaba, en etkin korunma yolu sıcak su ile duş almak çok iyi temizlenmek ve ardından sirke ile bir kere yıkanmak. Ve yatmadan önce içinizden "Eridu Nimdu Toast, Siblemun tektils" sözlerini tekrarlamalısınız.

Setotonin

Kayıtlı Üye
Merhaba, en etkin korunma yolu sıcak su ile duş almak çok iyi temizlenmek ve ardından sirke ile bir kere yıkanmak. Ve yatmadan önce içinizden "Eridu Nimdu Toast, Siblemun tektils" sözlerini tekrarlamalısınız.

Allah razi olsun hocam bu sozler nedemek .. abdrst alip namaz kiliyoz temizlikten yana sorun yok hamd olsun da bu sozleri ne acaba simdiden tesekkur ederim

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Allah razi olsun hocam bu sozler nedemek .. abdrst alip namaz kiliyoz temizlikten yana sorun yok hamd olsun da bu sozleri ne acaba simdiden tesekkur ederim

Bu sözler iblis ve benzeri tüm varlıklardan korunabilmek amacıyla kadim dinler zamanında söylenen sözlerdir. Sözleri söyleyip söylememek tabi ki size kalmış.