GERÇEK GİBİ KORKUNÇ RÜYA

moscoco

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar öncelik olarak bu rüya ne zamandır kafamı meşgul etmekte üstelik uyandığım da ve rüyayı görürken de korktuğum bir rüya gel gelelim rüyama konuştuğum biri var flört gibi beraber antalya ya tatille gittik tatilin son günü sabah yollarımız ayrılcak o evine ben evime o gece gördüğüm rüya ben ve o onun ailesi yanında yok benim ailem yanımda yok nikah kıyamaya gidiyoruz kalk hadi nikahı kaçıracağız diyor gidiyoruz nikah kıymaya... kimse yok 2 tane şahit var ama tanımıyorum ben ve flörtümü karşı karşıya oturtudular iki şahit yan yana karşısında nikah memuru kafamı kaldırıp şahitlerin suratına baktığım da biri kapalı sureti yoktu iki şahitin de sureti yoktu yani ( kaşı , gözü,burnu,ağzı yok dümdüz ) korktum bunlar üç harfli mi dedim içimden ama nikahımızı kıydılar sonra arabaya geçtik araba arka koltukta 3 tane nar vardı flörtüm nar almıyacakmısın al yanına diyor 2 tane nar alıyorum en büyüklerini seçerek birini parçalayıp yedim diğerini yanımda götürdüm yolda bana dedi sen gidip eşyalarını toplayıp zaten bana geleceksin evlendik artık dedi uyandım uyandığımda sureti olmayan şahitler aklıma geldikce korktum 7 ay bu rüyanın etkisin de kaldım sizce bu rüya bana neyi işaret ediyor bileniniz varsa bu konu da yorumlarınızı bekliyorum .

Sevgiler :)

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Karşındaki kişi evlenmek istemiştir senin de bilinçaltı korkuların vardır rüyana yansımıştır.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Ayrıca evlenmek kötü bir şey değil aynı evde kalmadığın sürece :D

Merdut

Kayıtlı Üye
Arkadaş biraz daha özen vererek yazsanız olmaz mı ya? Anlamak için yazıyı 5 kere okumak zorunda kaldım.

Miel124

Kayıtlı Üye
Ruyamda ben eski flortumu gordum yasam cicegi ile 7 rakami ve cok etkilendim ne ilgisi olabilr acaba?

Impulse

Kayıtlı Üye
@Mya güzeldi yorumların.

Sevgili @moscoco yanlış anlaşılmak istemiyorm, itham etmiyorum.
Yorumum şu yönde.

Günah kavramı ne kadar gündeminizde ve yaşam tarzınıza bazı şeyleri ne derece yansıtıyorsunuz bilmiyorum. Yalnız yazdıgınız kadarına yorum yapacagım.
Flörtünüzle rüya gibi bir tatil... muhtemelen sizin için sıradan bir şey değildi. Üst düzey bir duygu devinimi vs. zemin hazır hassas bir psikoloji...

Dönüşte böyle bir rüya ile suretsiz varlıklar bilinçaltınızı çoşturmuş.
İşlenen haramlardan ötürü size dadanmışlar. Bilinçaltında ne varsa kan damarlarınızda dahi sinsi sinsi dolaşabilen bu varlıklar size şeytani, korku dolu bir rüya göstermek istemişler. Uyandığınızda korkmanızda buna dahil.

7 ay boyunca boşuna kafanıza takmışsınız. Anlamsız ve şeytani bir rüyadır. Hem kesin hem net.

Miel124

Kayıtlı Üye
@Mya güzeldi yorumların.

Sevgili @moscoco yanlış anlaşılmak istemiyorm, itham etmiyorum.
Yorumum şu yönde.

Günah kavramı ne kadar gündeminizde ve yaşam tarzınıza bazı şeyleri ne derece yansıtıyorsunuz bilmiyorum. Yalnız yazdıgınız kadarına yorum yapacagım.
Flörtünüzle rüya gibi bir tatil... muhtemelen sizin için sıradan bir şey değildi. Üst düzey bir duygu devinimi vs. zemin hazır hassas bir psikoloji...

Dönüşte böyle bir rüya ile suretsiz varlıklar bilinçaltınızı çoşturmuş.
İşlenen haramlardan ötürü size dadanmışlar. Bilinçaltında ne varsa kan damarlarınızda dahi sinsi sinsi dolaşabilen bu varlıklar size şeytani, korku dolu bir rüya göstermek istemişler. Uyandığınızda korkmanızda buna dahil.

7 ay boyunca boşuna kafanıza takmışsınız. Anlamsız ve şeytani bir rüyadır. Hem kesin hem net.[/QUOTE

Miel124

Kayıtlı Üye
hayir korkmadim ama onu cok istedim ve biz dun iletisime gectik ama ve bana oda seni ruyamda gordum dedi bu ne peki?