Gerçek Bir Cin Hikayesi

deadlyenes

Banlı Kullanıcı
Başkent Ankara'da bir kız lisesinin yatakhanelerinden birinde, gece vakti bir grup kız kendilerini uyku tutmayınca birbirlerine korkunç hikayeler anlatmaya başlamışlar. Bunların çoğu da okullarına ait korkunç olaylarmış.
Bir kaç saat sonra kızların uykusu gelmeye başlamış ve dağılarak yataklarına gitmişler. Kızlardan biri acayip sıkışmış, tuvalete gidecek ama anlatılanlardan epeyce korktuğu için gidemiyormuş. Alt ranzada yatan arkadaşını dürtüp uyandırmış. Arkadaşı da anlatılan hikayelerden en az onun kadar etkilenmiş. Zar zor uyuduğu için de hiç kalkmak istememiş. Ancak arkadaşının ısrarlarına dayanamayarak onunla gitmiş. Arkadaşı tuvalete girince o da kapının önünde beklemeye başlamış.
Diğer kız tuvaletten çıktığında bir tuhaf bakıyomuş. Bizimki anlatılanların etkisiyle olsa gerek direkt kızın ayaklarına bakmış. Bir de ne görsün! Arkadaşının ayakları ters dönmüş ve parmakları arka tarafa bakıyomuş. Kızcağız çığlık atarak kaçmaya başlamış. Arasıra arkasına bakarak koşuyormuş. Tam bu sırada koridorda öğretmenle çarpışmış. Kız nefes nefese başına gelenleri anlatmış. Sonunda, “Hocam inanamıyorum, ayakları resmen ters dönmüştü” demiş. Öğretmen, “Benimkiler gibi mi yani?” diyerek ayaklarını göstermiş. Kız kafasını aşağı indirince öğretmenin ayaklarının da 180 derece arkaya baktığını görmüş. Kızcağız, bu manzarayla beraber oracıkta aklını yitirmiş.

Alıntı.

Ori

Elit Üye
Bunlar bir takım uydurmalar arkadaşlar :) Gerçek değil.

estarabim

Kayıtlı Üye
Ankara'da bir kız öğrenci evinde, evin sahibesi üç kızı sık sık uyku tutmazdı vaktiyle.
Kızlardan daha sonraları okültizme merak saracak olanı, diğer iki tanesine hep böyle hikayeler anlatırdı. Onların gece tuvalete bile gidemeyişleri, bir bardak su için mutfağa ordu şeklinde gitmeleri hoşuna giderdi.
Yıllar geçti, o günleri gülümseyerek yad ediyor ve bunların -ne yazık ki- çok sıradan ve uydurma hikayeler olduğunu biliyor

kabalakk

Banlı Kullanıcı
ben ankaraliyim hic bir lisenin yurdu olmaz bir kere boyle bir sey olsa bile kameralar olur yurdda ordan kizin kosusunu falan yayinlarlardi bir seyin tam manasini bilmeden ozellikle cinleri deli sacmasi cahil ergen cocuklarin yazdigi basit seyleri buraya kopyala yapistir yapmayin...

donzula

Kayıtlı Üye
Bu hikaye hiç değişikliğe uğramadan her şehirde ki yurt için geçerlidir. Sevgiyle kalın.

mysen13

Kayıtlı Üye
Bu yazilanlar dogru olmasa da buna benzer yasanan bir cok sey var.. Bu hikaye bana da pek inandirici gelmedi

dokuz

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji Öğrencisi
Henüz "msn" diye birşey gün yüzünde değilken bile böyle hikayeler çok yaygındı. Kusura bakmayın ama o zamanda alaka göstermezdim.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Lütfen böyle şeylere itibar etmeyin artık şaşırıyorum hala inananlar var mı ya lütfen yapmayın ya :banghead:

-Işığınız Konuşsun:Angel_anim:

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
5 sene önce de aynı hikayeyi okumuştum hâlâ inanan var mı ya :) :)
Ayrıca aklıma takılan bi şey oldu;
deadlyenes, neden kendi düşüncene karşıt bir düşünce çıkınca "Mesajı Beğenme" butonuna abanıyorsun?

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Lütfen sitede böyle uydurma şeyler paylaşmayın.Burası çocuk yeri değil.Platformun ciddiyet seviyesini bozuyorsunuz.

saltanart

Banlı Kullanıcı
bu çocukluğumuzda anlatılan uydurma bir hikayedir. not: 20 sene önce ben bir çocuktum. demek ki efsane olmuş :) nesilden nesile aktarılıyor :)) ben cinli bir insanla yaşamış biri olarak böyle bir şeyin olmadığını söyleyebilirim.çünkü cinlenen kişi bize cinin resmini çizmişti.

N

neoncafe35

Aynı olayı asker de yaşadım.... Gece nöbetçi çavuşu idim.... adamı nöbete götürmek için uyandırmaya gittiğimde havada durduğunu gördüm... Ayakları ters dönmüştü ... Parmakları da tersti .. silahın dipciği ile suratına vurdum baktım kendine gelmedi alnına şapalağı vurdum alnını yardım kendine geldi :D:D Puhahahha herkes ***** bi elenment uyduruyor millette onun peşinden gidiyor.....

alin

Kayıtlı Üye
Aynı olayı asker de yaşadım.... Gece nöbetçi çavuşu idim.... adamı nöbete götürmek için uyandırmaya gittiğimde havada durduğunu gördüm... Ayakları ters dönmüştü ... Parmakları da tersti .. silahın dipciği ile suratına vurdum baktım kendine gelmedi alnına şapalağı vurdum alnını yardım kendine geldi :D:D Puhahahha herkes ***** bi elenment uyduruyor millette onun peşinden gidiyor.....

Konu doğru olmayabilir, efsane, uydurma olabilir. Yalnız dalga geçer üslupla, hele argo sözler kullanarak yanıt yazmak, site kurallarımız gereğince yasaktır. Sizinle birlikte tüm üyelerimize hatırlatma olsun.

aşk1

Banlı Kullanıcı
Yurtta kaldım hep seneyede kalıcam. Yurtta böyle şeyler olabilirde yaşanıyordurda tabi burda hikaye gibi değildir.
Ben kaldığım sürece bi ya da iki kez bir kızın çığlık atarak kriz geçirdiğini duymuştum onuda varlık görmeye mi yorumladılar bilemem ama sadece öyle bir şeydi ne kadar gerçek bilemem.

Arrows

Kayıtlı Üye
Kesinlikle,%100 yalan bir hikaye.Çünkü bu hikayenin bir değişik versiyonunu gördüm.
Kız yerine erkek var yurtta duşa giriyor bir grup arkadaş eğlenirken ayaklarının ters olduğunu görüyor bağırıp kaçmaya başlıyor sonra birine çarpıyor olanları anlatıyor ''Ne yani benim gibi mi ?'' diyor adamında ayaklarının ters olduğunu anlıyor ve yarın yurttan ayrılıyor.Saçma hikayeler.

DemonLove

Kayıtlı Üye
Başkent Ankara'da bir kız lisesinin yatakhanelerinden birinde, gece vakti bir grup kız kendilerini uyku tutmayınca birbirlerine korkunç hikayeler anlatmaya başlamışlar. Bunların çoğu da okullarına ait korkunç olaylarmış.
Bir kaç saat sonra kızların uykusu gelmeye başlamış ve dağılarak yataklarına gitmişler. Kızlardan biri acayip sıkışmış, tuvalete gidecek ama anlatılanlardan epeyce korktuğu için gidemiyormuş. Alt ranzada yatan arkadaşını dürtüp uyandırmış. Arkadaşı da anlatılan hikayelerden en az onun kadar etkilenmiş. Zar zor uyuduğu için de hiç kalkmak istememiş. Ancak arkadaşının ısrarlarına dayanamayarak onunla gitmiş. Arkadaşı tuvalete girince o da kapının önünde beklemeye başlamış.
Diğer kız tuvaletten çıktığında bir tuhaf bakıyomuş. Bizimki anlatılanların etkisiyle olsa gerek direkt kızın ayaklarına bakmış. Bir de ne görsün! Arkadaşının ayakları ters dönmüş ve parmakları arka tarafa bakıyomuş. Kızcağız çığlık atarak kaçmaya başlamış. Arasıra arkasına bakarak koşuyormuş. Tam bu sırada koridorda öğretmenle çarpışmış. Kız nefes nefese başına gelenleri anlatmış. Sonunda, “Hocam inanamıyorum, ayakları resmen ters dönmüştü” demiş. Öğretmen, “Benimkiler gibi mi yani?” diyerek ayaklarını göstermiş. Kız kafasını aşağı indirince öğretmenin ayaklarının da 180 derece arkaya baktığını görmüş. Kızcağız, bu manzarayla beraber oracıkta aklını yitirmiş.

Alıntı.

Gerçekmi? Tabikide uydurma. Adı üstünde "hikaye"

paranormal herif

Kayıtlı Üye
İnanın bende artık bu hikayeden bıktım. Her okulun her yurduna -ister yurtiçi, ister yurtdışı olsun- uyarlanmışı var ve ne zaman gerçek olmadığını bildiğim korku hikayeleri ya da gerçek olup olmayacağına okuduktan sonra karar verebileceğim paranormal olayları araştırırken mutlaka uyarlama dışında birebir aynısı çıkıyor.

Özlemi özled

Banlı Kullanıcı
İş
DiÄŸer
Bence bu uydurma ama benim başımdan şöyle bir olay geçti. Erkek arkadaşım eski bir köşkte kiracıydı.Onun evine ilk gidişim ilk kalışımdı. Sabah uyandım üstümü giyindim baktım yukarıdan ayak sesleri kalktı o da hala dedim. Ama o kadar eminimki birisi resmen yürüyor. Çıktım odasının kapısını açtım bir de baktım uyuyordu. Sonra bana öyle geldi sandım kahvaltı yaparken biri dannnn diye kapıyı çarptı sanki gözgöze geldik. Sonra ona olanı söyledim. "Evet eve birisi ilk geldiğinde kendisini hissettirir sonra alışır " dedi. Biz olayı unuttuk.Birgün başka bir arkadaşımı o eve götürmüştüm mutfakta otururken dann diye yine aynı ses. Biz hemen anladık tabii. Kızcağız da korktu. Ondan önce o evde bir Amerikalı kalıyormuş ona iri yarı bir adam görünüyormuş. Biz gerçi görmedik. Erkek arkadaşımda görmemiş. İlk gece kaldığında birisi koşarak merdivenlerden inmiş ve kapıyı çarpmış gitmiş. Ama tabii yine görüntü yok. Bu birebir yaşadığımız birşey, olabiliyor yani ama bu uydurma gibi geldi