Gelecekle ilgili rüyalar

samet9098

Kayıtlı Üye
Sürekli gelecekle ilgili rüyalar görüyorum bu aralar daha bir sıklaştı ve rüyalarım daha net annemde de aynı şey var bana da ondan geldiğini düşünüyorum onunda gördüğü rüyalar genelde gerçekleşiyor ben bu özelliğimin üstüne gitmeyi düşünüyorum bunu nasıl geliştirebilirim merak ettiğim konularda değil de öyle gelişi güzel şeyleri görüyorum daha çok merak ettiğim konularda rüyalar görebilir miyim

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Rüya günlüğü tutun . Rüyayı gördüğünüz günü, saati. O anda ay, gezegenlerin durumu. Rüyanızı yazın. Rüyanın tutup tutmadığını. Başka farkedeceginiz özellikleri. O gün yorgun ya da mutlu, belki alkollü. Rüyalarınızı neyin tetiklediğini bulmanız için. Bu konuda nekadar çok düşünür ve uğraşırsınız, okadar ilerlersiniz.
Dikkatimiz nerede - enerjimiz orada ..kanunu.

İstediğiniz rüyayı görebilmek için, lusid rüya konusunu araştırın. Castanedanin kitabı var. Başka da bir sürü yazar var.

Lusid rüyadaki duygular ve hisler daha yoğun oluyor. Yani gökyüzü daha mavi, elma daha tatlı, Adriana Lima daha seksi oluyor. ;)

Demonlara hiç gerek kalmayacak.
Cidden tavsiyem.

Darkon

Kayıtlı Üye
Rüya günlüğü tutun . Rüyayı gördüğünüz günü, saati. O anda ay, gezegenlerin durumu. Rüyanızı yazın. Rüyanın tutup tutmadığını. Başka farkedeceginiz özellikleri. O gün yorgun ya da mutlu, belki alkollü. Rüyalarınızı neyin tetiklediğini bulmanız için. Bu konuda nekadar çok düşünür ve uğraşırsınız, okadar ilerlersiniz.
Dikkatimiz nerede - enerjimiz orada ..kanunu.

İstediğiniz rüyayı görebilmek için, lusid rüya konusunu araştırın. Castanedanin kitabı var. Başka da bir sürü yazar var.

Lusid rüyadaki duygular ve hisler daha yoğun oluyor. Yani gökyüzü daha mavi, elma daha tatlı, Adriana Lima daha seksi oluyor. ;)

Demonlara hiç gerek kalmayacak.
Cidden tavsiyem.
Bunun üzerine ben de gezegenlere falan baktım kaçta yattım kaçta kalktım. Hepsi farklı farklı gezegen, saatler. Ne olduğunu anlayamadım.

Adriana Lima kısmına güldüm cidden hiç beklemiyordum. :D

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Bunun üzerine ben de gezegenlere falan baktım kaçta yattım kaçta kalktım. Hepsi farklı farklı gezegen, saatler. Ne olduğunu anlayamadım.

Adriana Lima kısmına güldüm cidden hiç beklemiyordum. :D
Gelecekle ilgili rüyalar mı görüyorsunuz?

Bu işler kişiden kişiye değişir. Gezegenlere bağlı olmayabilir. O yüzden günlük tutup herşeyi yazmaya önerdim. Maji kuralları var, fakat yeteneği geliştirmek söz konusu olunca, bazı şeyler kişiye özel. Onları tespit etmek gerekiyor.

Darkon

Kayıtlı Üye
Gelecekle ilgili rüyalar mı görüyorsunuz?

Bu işler kişiden kişiye değişir. Gezegenlere bağlı olmayabilir. O yüzden günlük tutup herşeyi yazmaya önerdim. Maji kuralları var, fakat yeteneği geliştirmek söz konusu olunca, bazı şeyler kişiye özel. Onları tespit etmek gerekiyor.
Sık sık değil tabi. Böyle bir şey yoktu birden bire olduğu için nedenini bilmiyorum. Olması için özel bir şey de yapmadım. Tam olmasa da @samet9098 in durumu gibi diyebilirim.

Orası yanlış anlaşılmasın. Arkadaşa yönelik post yazdım ben.🤭
Ben yanlış anladım bile geçmiş olsun. :D