Gelecek ile ilgili rüyalar

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar gelecekte bir iş hayalim var ama o iş için yeteneklerimi geliştirmem çok uzun zaman alacak bunu biliyorum ama uyudugum günlerde sürekli mavi renkli ve hatırlamadığım rüyalar görüyorum en son mavi renkli spor araba gördüm diğer rüyamda mavi renkleri gördüm ama hatırlamıyorum bazen binalar ve içinde çalışan insanlar görüyorum bu rüyaların manası ne ve gelecekte istediğim işe ulaşabilecek miyim

abc123

Kayıtlı Üye
mavi en sevdiğin renk değil mi. mavi güzel renk türk rengidir ayrıca benim en sevdiğim renk turkuaz.

mavi rüya tabirlerinde zenginliğin sembolü olarak yorumlanıyor. insallah hedeflediğin seylere ulasırsın ve kendini kurtardıgında baskalarını da kurtarmak için (maddi-manevi) gerekli motivasyonu kaybetmezsin. asıl hayat mucadelesi kendince kendini kurtardıkdan sonra baslıyor. asıl sınav ondan sonra

Göktürk-X

Kayıtlı Üye
mavi en sevdiğin renk değil mi. mavi güzel renk türk rengidir ayrıca benim en sevdiğim renk turkuaz.

mavi rüya tabirlerinde zenginliğin sembolü olarak yorumlanıyor. insallah hedeflediğin seylere ulasırsın ve kendini kurtardıgında baskalarını da kurtarmak için (maddi-manevi) gerekli motivasyonu kaybetmezsin. asıl hayat mucadelesi kendince kendini kurtardıkdan sonra baslıyor. asıl sınav ondan sonra
gerçekten yorumunuz için çok teşekkür ettim beni motive ettiniz allah razı olsun