Geçmiş Yaşam Terapisi

Ladyangell

Kayıtlı Üye
Benim adıma bir faydası olmadı bir önceki hayatımı zaten mahfetmiş bu hayatta düzeltmek için bir şans verdim evlendim bu hayatımıda mahfetti birdahaki hayatımdan tamamen uzak dursun. Bu çalışmayı yapan kişinin dediğine göre benim ruhum çok yükselmiş (ben niye bunu fark edemiyorum?) daha da yükselecekmiş ben dünyaya iyilik yapmak ve sevmek için gelmişim eşimse geçmiş hayatta bana zarar vermiş bu hayatta önüme bin kişi çıksa bakmazmışım başkasıylada evlenmicekmişim onla olan karmamı temizlemem lazımmış. O ise bu hayata bana acı çektirmek için gelmiş tıpkı mevlana ile şems gibi dedi. O yaktıkça ben yükselecekmişim. Çok haklı o benim canımı yaktıkça sağlığım bozuluyor bu gidişle ruhum bedenimden çıkar e ölünce yükselmiş olurum.

yani yapan kişi kimdi sevgili pembekuvars? Hiçbir rahatlama ve blokaj çözümü olmadı mı hayatında? Bilinçaltın temizlenipte şifalanmadın mı?

augury

Kayıtlı Üye
Bu geçmiş yaşam terapileri gerçekten çok ilginç. Bende bir arkadaşıma terapi yaptırmıştım.
Günlük yaşantımı etkileyen ciddi bir problemim var; güvensizlik. Herkese şüpheyle yaklaşıyorum. Aileme bile tam anlamıyla güvenmiyorum. Sanki herkes beni yarı yolda bırakacakmış gibi hissediyorum. İşin tuhafı bu hayatımdaki geçmişimde beni böylesine güvensiz hissettirecek bir olayda yaşamadım.
Bu konuyu şifalandırmak üzere geçmiş yaşam terapisi yaptırdığımda gördüğüm şey şu oldu;
8 yaşlarında bir erkek çocuğunun arkasından denize giriyorum. O açıldıkça açılıyor bense ona yetişmeye çalışıyorum. Sonra köpükler, dalgalar gördüm ve o an boğulmak üzere olduğumu anladım. Sonrasında bir amca gelip beni kurtardı. Kendimi sahile çıkarıldığımda gördüm. 4-5 yaşlarında bir kız çocuğuydum. Boğulma esnasında o erkek çocuğunun bana korku dolu bakışını gördüm ama elini bile uzatamamıştı yardım etmek için.
Sonra düşündüm bu gördüklerimin güvensizlik problemiyle ne alakası var. Sonuçta o da küçük bir çocuk, üstelik korkmuş. Ama 4 yaşındaki bir kız çocuğu o an karşı tarafın küçük olduğunu, korktuğunu düşünemez. Sadece yardım istemiştim ve yardım etmemişti. Bu durum şimdiki hayatımı fena halde etkilemiş. Muhtemelen benim ağabeyimdi ve ona güvenmiştim. Çocukluk travması..

Üstelik ek olarak belirtmek isterimki; denizde ayağım yere basmadığı zaman panik olur, hemen geri dönerim. Ama bu yaşamımda hiçbir boğulma tehlikesi yaşamadım. Küçükken denize hevesli olmama rağmen uzaklara gidemezmişim. Bu durumda geçmiş yaşamımda yaşadığım aynı olayla bağlantılı sanırım.

4

43887

Ya ben düzgün bir regresyon terapistine gitmek istiyorum,, yardım.

sn Ladyangel diğer açtığınız konu ile bağlantılı olarak dediğim gibi Urum ve yule'ye özel mesaj atabilirsiniz.Bu tip çalışmalar için iyi araştırma yapmak gerekiyor.İyi formlar..

duru24

Kayıtlı Üye
sn Ladyangel diğer açtığınız konu ile bağlantılı olarak dediğim gibi Urum ve yule'ye özel mesaj atabilirsiniz.Bu tip çalışmalar için iyi araştırma yapmak gerekiyor.İyi formlar..

merhaba sitenize yeni kayıt oldum ve nahsettiğiniz kişilere nerden nasıl ulaşabilirim urum yazdığımda 3 kişi çıkıyor hangisi ne arkadaş olarak ekleyebilirim bilemedim

Ü

Üye silindi 56746

iki seans regresyon terapisi aldım, öyle garip görüntüler görüyorum ki senaryo yazdığımı zannediyorum :rolleyes: reenkarnasyon inancım yok, kim acaba o gördüğüm karakterler?

seansta kontrolü elden bırakamıyorum, derin transa geçmenin yolu da hipnoz bilen birinden regresyon almak bence. benim gibi zihni kaynayan birini ancak hipnoz kendine getirir. şimdi de hipnotistleri araştırıyorum bakalım.

Ella~ella

Kayıtlı Üye
İş
Architect
Ben de daha önce denedim ve aynen kendimi asla bırakmak istemediğimden dolayı dalamadım.
Hiçbir enerji çalışmasında kendimi bırakamıyorum.
Şimdi de bilinç o düşük frekanstayken başka kötü enerjilere çok kolay bir geçiş kapısı açmış olurum diye cesaret edemiyorum tekrar açıkçası. Yine de çok merak ediyorum ve faydası olacağına inanıyorum.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
iki seans regresyon terapisi aldım, öyle garip görüntüler görüyorum ki senaryo yazdığımı zannediyorum :rolleyes: reenkarnasyon inancım yok, kim acaba o gördüğüm karakterler?

seansta kontrolü elden bırakamıyorum, derin transa geçmenin yolu da hipnoz bilen birinden regresyon almak bence. benim gibi zihni kaynayan birini ancak hipnoz kendine getirir. şimdi de hipnotistleri araştırıyorum bakalım.
Terapide geçmiş yaşama dair blokajlarınızı mı temizlediler ?bu olay gerçekse islam dini ile nasıl bağdaşıyor anlamadım

Mavigökyüzü

Kayıtlı Üye
Yapan kisiyle yuzyuze mi olmak zorundayiz acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Yapan kisiyle yuzyuze mi olmak zorundayiz acaba ?

Tabi ki yüzyüze olmak zorundayız. Uzaktan regresyon yapılamaz. Hatta bu tür bilinçaltı çalışmalarının hiçbiri yapılamaz. Bu tür terapilerde kişinin sadece anlattıkları değil içinde bulunduğu fiziksel değişimler, beden dilinin anlattıkları, kişisel deneyimlerini yansıtma şekli, hipnotik çapalamalar, dil kalıpları gibi birçok etken olduğu için uzaktan bu tür bir çalışma yapılamaz.

Ü

Üye silindi 56746

Terapide geçmiş yaşama dair blokajlarınızı mı temizlediler ?bu olay gerçekse islam dini ile nasıl bağdaşıyor anlamadım
Tam temizlenemedi. Otohipnoz eğitimi almak bence en mantıklısı, kendi kendimize regresyon yapalım. Her kavramı İslam ile bağdaştırmak gerektiğini düşünmüyorum :)

moonshine

Kayıtlı Üye
Geçmiş yaşam konusunu görünce aklıma Goblin dizisi geldi. Orada da reenkarne olup geçmiş hayatlarının etkilerini iyileştirmeye çalışıyorlardı. Gerçi işin içinde intikam da vardı. Gerçekte de böyle durumların olduğunu bilmiyordum, çok ilginçmiş.

taroh

Kayıtlı Üye
Hipnozlu yada hipnozsuz depresyon yapan bir yeri nerede bulabilirim.izmir de olabilir mi mesela?