geçmeyen baş ağrısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

elifff466

Kayıtlı Üye
baş ağrımın enerjiyle ilgili bir ilişkisi var m Bıktım canımdan.

Ü

Üye silindi 62166

Kardeşim geçmiş olsun.. bazen bendede biraz ağrı oluyor ben su içiyorum birde şöyle düşün Quantum tekniğini biliyorsan böyle meditasyon yaparak ruhunu huzurlandır.. Ağrının olmadığını Allahtan gelen nurların başına dolduğunu oradaki ağrıyı sildiğini hayal ederek düşün....
İnan bana insan hayal ettiği sürece başarır... Geçmiş olsun...

Ü

Üye silindi 55028

Pyrokinezi de ateşi avcunu kapatarak söndürme diye bir şey var.Kafanızın içinde beyninizin yandığını(kibrit yanması gibi) olduğunu düşünün ve ateşi avcunuzu kapatarak söndürün.Kafanızın çevrisinde ağrı varsa kafanıza kılıç ok mermi cam kırığı gibi nesneleri çıkartığınızı düşünün.Vücudunuzdan ayrılsınlar.Geçen haberlerde gülme terapisinde bu tarz işler yapılıyordu.Belki işe yarar.

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Kesinlikle. Israrcı baş ağrıları migren işaretidir çoğunlukla. Bir de çok sıcağa çıkmayın, bu sene mevsim çarkı kaydı. En sıcak zamanları hemen hemen ağustosta yaşadık. Gündüzleri uyumayın, bir de en önemlisi, elektronik ve manyetik kirlilik yapacak cihazları kullanmadığınız zamanlar kapalı tutun ve fişi çekin. Odanızı havalandırın düzenli, klimaya bağlı yaşamayın bu arada. Bütün saydıklarım baş ağrısını tetikleyen şeyler.

elifff466

Kayıtlı Üye
Peki bana özel olarak yazabilecek olan var mı astrolojiyle ilgili sorularım var

elifff466

Kayıtlı Üye
bana yardımcı olabilecek olsn öxele yazsin lütfen

Willard Deleyn

Kayıtlı Üye
İş
Çevirmen
Peki bana özel olarak yazabilecek olan var mı astrolojiyle ilgili sorularım var

Hanımefendi,
Yükselen konusunda özel mesajda da söyledim, yükselen burcunuzu tahmin etmiş olsak da, bunun 1 saatlik hata payına açık olduğunu biliyorsunuz. Ssadece bunun astroloji haritanızı bambaşka pozisyonlara sokabileceğini söylersem yanlış söylemiş olmam.

Ancak sonrasında venüs'üm 1. evde mi güneşim kaçıncı evde diye sormaya başladınız. Daha yükseleniniz arasında bile çelişki mevcut.

Bakın astroloji haritası okumak emek ister, insanlar bu işten hakkıyla para kazanıyorlar ki saatlerini harcıyorlar. Burada ısrarcı olmak yerine samimi olarak elinizi cebinize atıp bir astrologla çalışıp, sormak istediğiniz şeyleri onlara sorabilirsiniz.

Israrcılığınızı burada flood yapmak yerine, elinizi cebinize atmak konusunda sergilerseniz, daha isabetli sonuç alabilirsiniz. Kimse size 7/24 çalışmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...