Geceleyin Yanlıslıkla Ama Bilincimdeyken ASTRAL seyahat :S

Dreamx

Kayıtlı Üye
gece bir ara bilincim yerine geldi sonra biraz dur öyle uyumak için bir anda kulagımda tıslamalar filan sonra korna sesi gbi dıt dıt dütt diye sesler gelmeye başaldı bedenim karıncalanmaya başladı hafifliyordum sanki bir anda aklaıma birşey geldi bir arkadaş beden astral seyahata çıkarken acılan boşluktan çine c*n girebildiğini söylüyordu bende ondan korkup kafamı sallayıp geri uykuma daldım sizce hata mı yaptım yoksa dogrumu yaptım? gece yarısıydı

ve eyer kafamı sallamasaydım astrala cıkabılır mıydım ?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Yıllarca astral seyahat üzerine pek çok konu okudum ama deneyen ya da anlatan hiç kimse içinize bir şey girer demiyordu.
İnsanlar denemeden bilmeden astral projeksiyonu anlatmaya çalışınca böyle sonuçlar ortaya çıkıyor işte :)

Dreamx

Kayıtlı Üye
Yıllarca astral seyahat üzerine pek çok konu okudum ama deneyen ya da anlatan hiç kimse içinize bir şey girer demiyordu.
İnsanlar denemeden bilmeden astral projeksiyonu anlatmaya çalışınca böyle sonuçlar ortaya çıkıyor işte :)
Ben uydurmadım, birisi konu açmıstı, o söylemişti.

C0D3xR00T

Kayıtlı Üye

Söylediklerine harfi harfine katılıyorum dostum. :) İnsanlar bilip bilmeden bu konular üstünde yalan yanlış bilgiler veriyorlar ve dinleyenleride etkileyiyorlar. Anlamadığım şey ben o kadar araştırma yaptım ve tehlikeli birşey olmadığını öğrendim bu tehlikeli diyen kişilerde bende araştırdım diyor. :D Acaba ne diye araştırıyor da tehlikeli olduğu kanısına varıyor ? :)

Dreamx

Kayıtlı Üye
Söylediklerine harfi harfine katılıyorum dostum. :) İnsanlar bilip bilmeden bu konular üstünde yalan yanlış bilgiler veriyorlar ve dinleyenleride etkileyiyorlar. Anlamadığım şey ben o kadar araştırma yaptım ve tehlikeli birşey olmadığını öğrendim bu tehlikeli diyen kişilerde bende araştırdım diyor. :D Acaba ne diye araştırıyor da tehlikeli olduğu kanısına varıyor ? :)
aynen :) dogru

Narsinha

Banlı Kullanıcı
İçine cin girmesi vs. yok.Astralde bedeninden çıkan birşeyde yok.Öyle bizden bir tane daha şeffaf birşey çıkmıyor.Sadece diğer bir boyutu enerji bedenimizle bu bedendeki beynimize projekte ediyoruz hepsi bu.Konunun diğer kısmına gelecek olursak yaşadığınız şey ufak bir trans hali astral değil.Astral projeksiyon sırasında düşünmezsiniz.Sadece yaparsınız ve görürsünüz.Düşünürseniz bozulur ve ya rüyaya geçersiniz yada uyanırsınız.