Gece yaşadığım karabasan olayı...

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba dostlar, uzun zaman oldu... Herkes nasıl?

Normalde çok dua eden bir insanımdır, fakat genelde yaz tatillerinde ederim dualarımı, kışın çalıştığım için pek dua etmeye vaktim olmuyor, ayrıca bu olay sırasında aybaşı zamanımdı. Konuya geçmem gerekirse, hayatımda her zaman farklı boyuttaki varlıkların istilasına maruz kaldım, çok fazla kına yakılmış bir şekilde uyandırdım çocukluktan beri ve birkaç kere de varlık gördüğüm oldu, bunlar benim uyguladığım şeylerin sonucu değildi ( bunu söylemekten kastım bu zamana kadar hiç davet yapmadım.) Bunları yaşamamış olmama karşın, dün ilk defa bir "karabasan" olayı yaşadım.

Gece pek uykum gelmemişti ve uzun zamandır da aklımı kurcalayan bir konuyla ilgili iskambil açmıştım yatmadan önce, sonrasında ise aybaşı olduğum için istihareye yatamadım fakat Türkçe bir şekilde Allahtan bu konuyla ilgili bana bir işaret göstermesini istedim, yatağıma yattığımda kaç saat geçti hatırlamıyorum vücudumu bir titreme aldı, kalbimi bir titreme aldı ve kalbim adeta bir makinalı tüfek gibi hızlı atıyordu, üzerime bir şeyin cullandigini hissettim annemin yanına gitmek için yataktan kalkamıyordum, bağırmak istedim fakat dilim tutulmuştu ve asla sesim çıkmıyordu. Birkaç dakika böylece yatağa çakıldıktan sonra çok enteresan bir vaka yaşandı, ruhum bedenimden ayrıldı ve odanın içinde kendimi görebiliyordum, odadan kaçmak istedim fakat odamı kilitlemiştim ve kilidi elime alamıyordum ve tutamıyordum, çünkü fiziksel bir varlık değil ruhsal bir varlıktım. Birkaç dakika boyunca odadan çıkmanın yollarını ararken bedenime geri çekildim. Ne olduğunu gerçekten anlayamadım dostlarım, bir fikri olan varsa paylaşırsa çok mutlu olurum, bu tür şeylerden pek korkan biri değilim (çocukluktan beri istilaya maruz kaldığım için) bu yüzden açık olun. Teşekkürler ❣️

Demre

Kayıtlı Üye

Normalde çok dua eden bir insanımdır, fakat genelde yaz tatillerinde ederim dualarımı, kışın çalıştığım için pek dua etmeye vaktim olmuyor, ayrıca bu olay sırasında aybaşı zamanımdı. Konuya geçmem gerekirse, hayatımda her zaman farklı boyuttaki varlıkların istilasına maruz kaldım, çok fazla kına yakılmış bir şekilde uyandırdım çocukluktan beri ve birkaç kere de varlık gördüğüm oldu, bunlar benim uyguladığım şeylerin sonucu değildi ( bunu söylemekten kastım bu zamana kadar hiç davet yapmadım.) Bunları yaşamamış olmama karşın, dün ilk defa bir "karabasan" olayı yaşadım.

Gece pek uykum gelmemişti ve uzun zamandır da aklımı kurcalayan bir konuyla ilgili iskambil açmıştım yatmadan önce, sonrasında ise aybaşı olduğum için istihareye yatamadım fakat Türkçe bir şekilde Allahtan bu konuyla ilgili bana bir işaret göstermesini istedim, yatağıma yattığımda kaç saat geçti hatırlamıyorum vücudumu bir titreme aldı, kalbimi bir titreme aldı ve kalbim adeta bir makinalı tüfek gibi hızlı atıyordu, üzerime bir şeyin cullandigini hissettim annemin yanına gitmek için yataktan kalkamıyordum, bağırmak istedim fakat dilim tutulmuştu ve asla sesim çıkmıyordu. Birkaç dakika böylece yatağa çakıldıktan sonra çok enteresan bir vaka yaşandı, ruhum bedenimden ayrıldı ve odanın içinde kendimi görebiliyordum, odadan kaçmak istedim fakat odamı kilitlemiştim ve kilidi elime alamıyordum ve tutamıyordum, çünkü fiziksel bir varlık değil ruhsal bir varlıktım. Birkaç dakika boyunca odadan çıkmanın yollarını ararken bedenime geri çekildim. Ne olduğunu gerçekten anlayamadım dostlarım, bir fikri olan varsa paylaşırsa çok mutlu olurum, bu tür şeylerden pek korkan biri değilim (çocukluktan beri istilaya maruz kaldığım için) bu yüzden açık olun. Teşekkürler ❣️
Okudugum kadariyla, saglikli her insanin hayatinda bir kac kez karabasan vakasi yasamasi normalmis. Bedeninizden ayrilip, kendi bedeninizi gorebilme durumu icin de, istem dışı astral yapmissiniz diyebilirim. Nasil ve neden oldugu konusunda fikrim yok tabi ki ama daha once de, istem dışı astral deneyimleyen bi cok insanın yazdiklarini okumustum. Sizin yasadiginiza cok benzeyen deneyimlerdi okuduklarim. Anladigim kadariyla bi takim ozel yetenekleriniz var. Ehil kisilerden bilgi alip gelistirebilirsiniz belki. Ve bildigim kadariyla, sizin gibi ozel durumu olan insanlarin buyuklerinden bazilarinda da ayni ozellikler bulunuyor. Yani ebeveynlerde ya da onlarin buyuklerinde.. Tabi ki genelleme yapip, kesin boyledir diyecek kadar bilgim yok bu konularda. Ama yerinizde olsam, kendimi kesfetme cabasinda olurdum. Yardim alacak ehil kisi bulamasam bile, ulasabildigim yazili kaynaklari okurdum en azindan. Ama ilginizi ceken konular degilse de, uzerine gitmek ve zaman/ emek harcamak istemeyebilirsiniz hakli olarak. Sizin bileceginiz şey.. Yineliyorum; yazdiklarim sadece okuduklarimdan benim anladigim. Bu konularda asla yetkin bir sahsiyet olmadigimin altini ciziyorum. Forumda cok bilgili arkadaslarimiz var, onlarin da fikirlerini merak ediyorum. Iyi forumlar.

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Çok teşekkür ederim değerli fikirlerin için... Evet annemde de bu tür astral deneyimler olurmuş, bu benim ilk istemsiz astral deneyimim değildi, daha önce rüyalarımda yaşadım, fakat bu o kadar belirgindi ki bu esnada sanki vertigo gibi başım dönüyordu, korkmam gerekirken korkamıyordum. Teşekkür ederim tekrardan düşüncelerini dikkate alacağım ❣️

evengaline

Kayıtlı Üye

Bedeninizden ayrıldıktan sonra yaşadıklarınız benim “istem dışı” astral seyahat yaptığım olayla birebir aynı, susadığımı hissedip yataktan kalktım, ışığı açmak için elimiz uzattım yok orada olması gereken lambanı düğmesine basamadım bir türlü, ürperdim arkaya yatağıma doğru bakarken yatağımda yatan biri olduğunu görünce korkup aniden sıçrayarak uyandım yatağımda.
Uyku halinde korkulması durumunda ruhun bedenden anlık ayrılabildiğini daha önce de duymuştum sizinki de benzer bir deneyim olmuş.

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bedeninizden ayrıldıktan sonra yaşadıklarınız benim “istem dışı” astral seyahat yaptığım olayla birebir aynı, susadığımı hissedip yataktan kalktım, ışığı açmak için elimiz uzattım yok orada olması gereken lambanı düğmesine basamadım bir türlü, ürperdim arkaya yatağıma doğru bakarken yatağımda yatan biri olduğunu görünce korkup aniden sıçrayarak uyandım yatağımda.
Uyku halinde korkulması durumunda ruhun bedenden anlık ayrılabildiğini daha önce de duymuştum sizinki de benzer bir deneyim olmuş.
Gerçekten de birebir aynı, büyük ihtimal ile karabasan olayında çok korktum ve anlık bir astral vaka yaşadım, ama gerçekten çok enteresandı...

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
kınalanma sağdaysa korkmaya gerek yok birkaç güne kendisi geçer, soldaysa metafizik varlık geliyorum diyordur

solda olduğu zaman elinize bir kalem alın kınayı ayetel kürsi okuyarak daire içine alın işte bu kadar basit bu da bu işleri bilen birilerinden öğrendiğim yeni bir bilgidir
Sağda oluyordu :) birkaç kere solda da olduğu oldu ama... Teşekkür ederim bu değerli bilgi için 🌸

Alex06

Kayıtlı Üye

Daha önce de tartışılmıştı.

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Eleştirmek amaçlı sormuyorum yanlış anlamayın lütfen. Merak ediyorum. Bilmediğim bir konu çünkü.
Kim yakıyor bu kınayı? Neden yakıyor amacı ne ? Niye sizi seçti??? Niye kına başka bir boya değil???
Kafamda türlü türlü sorular.
Eleştirmek amaçlı sorabileceğiniz bir soru değil zaten, burası bu tür şeylerin paylaşıldığı bir platform. Seçilmiş kişi meselesi değil, bazen çok fazla dua eden veya davet yapan insanlarda kınaya rastlanıyor, amacını sormadım görürsem sorarım :D Yani sorularınız da pek cevap bulabilecek şeyler değil, öyle bir soru sormuşsunuz ki sanki sürekli bu varlıklar ile iletişim halindeyim.

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu şey gibi olmuş, neden
Eleştirmek amaçlı sormuyorum yanlış anlamayın lütfen. Merak ediyorum. Bilmediğim bir konu çünkü.
Kim yakıyor bu kınayı? Neden yakıyor amacı ne ? Niye sizi seçti??? Niye kına başka bir boya değil???
Kafamda türlü türlü sorular.
Bu şey gibi olmuş, neden sizin üzerinize karabasan çöktü, neden sizi seçti, veya neden istem dışı astral seyehat yaptınız neden siz seçildiniz... Konudaki diğer ayrıntılara hiç takılmadınız sonuç olarak bu kadar basit bir meseleye de aynı gözle bakılabilir, herşeyin bir açıklaması yok

Alex06

Kayıtlı Üye
Yani sorularınız da pek cevap bulabilecek şeyler değil, öyle bir soru sormuşsunuz ki sanki sürekli bu varlıklar ile iletişim halindeyim.
Evrende hiç bir şey tesadüf olmaz ya da başka deyişle tanrı zar atmaz. Size göre tüm bu olanların açıklamasını merak ettim sadece.
Ne sorduysam o. Sürekli iletişim kurduğunuz aklıma bile gelmedi.
Kaldı ki kurabilirsiniz bir sakıncası mi var???

İshtar (inanna)

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Evrende hiç bir şey tesadüf olmaz ya da başka deyişle tanrı zar atmaz. Size göre tüm bu olanların açıklamasını merak ettim sadece.
Ne sorduysam o. Sürekli iletişim kurduğunuz aklıma bile gelmedi.
Kaldı ki kurabilirsiniz bir sakıncası mi var???
Tesadüf olmayabilir, ama başımıza gelen her olayın kaynağı da biz değilizdir, örneğin büyü olaylarını ele alalım hiçbir şey yapmadığınız bir insan sizi sevmiyor veya en basit bir sebepten size kafayı takıyor, ve size büyü yapıyor, ama siz bunun bilincinde bile değilsiniz ve musallata uğruyorsunuz... Kişi bunu kendine göre mantıklı sebepler ile açıklayamaz. Zaten benim elime kına yakılma vakası da bundan birkaç yıl önceydi ve örnek verdiğim gibi aileden birkaç insanın kötü niyetine maruziyetine kalmıştım. Ama benim sağ elime yakılıyordu bir gün şöyle bir olay yaşadım normalde sabah uyanınca elde kına görürsünüz ama ben o gün çok fazla Ayetel Kürsi okumuştum ve okumam bitince elimde kına fark ettim, kına kokuyordu resmen.