Gece gördüğüm karaltılar nedir?

mup

Kayıtlı Üye
Merhaba abilerim, ablalarım direk konuya giriyorum bundan 5 veya 6 sene önce bayramda köye gitmiştik köyde kuzenlerimle saklambaç oynuyorduk ve ben ebeydim. köy evimizin bahçesinin etrafında 3 metre olduğunu tahmin ettiğim duvarlar var bu nedenle demir kapı hariç içeri atanması bizim o zamanki (10-11) yaşındaki bir çocuk için imkansıza yakın ve evin kapısının önünde bir alan var ayakkabılıkların olduğu etrafı yarım metrelik duvarla çevrili. Ben bahçede kuzenlerimi aramaya başladım ebe olduğum için sonra evin karşına geldiğimde kuzenlerimden bir tanesi o yarım metrelik duvardan yavaşça kafasını kaldırdı yüzünde gülümseme ifadesi vardı sonra yavaşla kafasını geri indirdi ve ben koşa koşa oraya doğru gittim ebelemek için fakat orda değildi arka taraf 3 metrelik duvar ve tek kacabileceği nokta benim geldiğimi yer. ilk defa oluyordu bu olay (ben halisulasyon diyorum cok bulgim olmadığı için) ve normal insan olarak gozukmustu baya renkleri felan aynıydı. O olaydan sonra ben baya korktum kuzenime sorudugumda aslında hiç orda olmadığını diğer kuzenlerimle beraber başka bir yerde saklandıklarıni şöylediler. O olaydan sonra gece karaltılar görmeye başladım hareket eden siluetler, varlıklarını hissetmeler, karabasanlar felan bu islerle biraz ilgilenen bi arkadaşım cakralarin acik dedi ne demek tam bilmiyorum sizce bu nedir? (köydeki olayı yanlış görmüş olamam aşırı net bir şekilde gözümün önünde duruyor kuzenimin eğer gerçekten o ise yüz ifadesi)

Aisling

Kayıtlı Üye
Varlıkları celbetmişsin. Yaptığın bir çalışma var mıydı ruhsal konularla ilgili?
Göz perden açılmış o olaydan sonra. Kapanması için işinin ehli bir hocaya gitmek şart. Niyesini bende bilmiyorum ama bazı insanları seçiyorlar iletişim kurmak için. Ve şimdi sizden haberdarlar, iletişime geçmek için değişik yollar deneyecekler. Uyarayım sakın iletişim kurmayın. Onlara onları istemediğinizi söyleyin açıkça. Onlar sizin çevrenizdedirler zaten duyarlar sizi.
Varlıklarını hissettiğiniz zaman şeffaf bir şeyler önünüzden geçip gidiyor değil mi? :)

Aisling

Kayıtlı Üye
Ben cinleri görüyorum diye psikiyatrist'e gittim. İnsansı şekli olan karartilar, gölgeler, silüetler görüyordum. İlaçları kullanmaya başladım başlıyalı hiçbir şey görüp duymadım. Psikolojikte olabilir, bir psikiyatristede görünün mutlaka. Ve ilaç tedavisine başlayın. Bakalım gerçek mi psikolojik mi? İlaçlardan sonra bir daha görmezseniz hayal olduklarını anlarsınız. Ben hala hayal mıydı değil miydi anlayamıyorum.

mup

Kayıtlı Üye
evet tüylerim diken diken oluyor hissettiğimde hani ateş yakılınca üstündeki hava titreşir ya onun gibi siluetler yanımdan geçiyor, Ben iletişim kurmak istiyorum zararı olur mu neden iletişim kurmayın dediniz? ( bu arada eklemeyi unuttuğum birşey var yatağım kapının hemen karşında yatarken kapıdan beni izleyen siyah karaltı görüyorum oraya baktığımda hemen kafasını çekiyor ama ordalar görüyorum

AhlakiDeğer

Kayıtlı Üye
Evde yanlız kalma istedikleri gibi dolaşırlar.Dikkat edersen küçük aralara ve gündüz boş yataklara yatarlar.Zararları dokunmaz...Tabi benim görüşüm.
Bunların yanı sıra gerçeklikten daha gerçekler kaybetmek istemezsin.
Tekrarladıkları şeyler sahipsiz veya bir yerde unutulmuş eşyalardır.Evcil hayvan gibi düşün dolap aralarına bir şeyler atabilirsin.Yardımları dokunacaktır.Öteki tutunamayan olarak kimseyi dışlamayın.

Ü

Üye silindi 76175

Evde yanlız kalma istedikleri gibi dolaşırlar.Dikkat edersen küçük aralara ve gündüz boş yataklara yatarlar.Zararları dokunmaz...Tabi benim görüşüm.
Bunların yanı sıra gerçeklikten daha gerçekler kaybetmek istemezsin.
Tekrarladıkları şeyler sahipsiz veya bir yerde unutulmuş eşyalardır.Evcil hayvan gibi düşün dolap aralarına bir şeyler atabilirsin.Yardımları dokunacaktır.Öteki tutunamayan olarak kimseyi dışlamayın.
Öyle bir anlatmışsınız ki, sanki çatkapı gelen ve koca gözleriyle miyavlayarak yemek isteyen bir kediden bahsediyorsunuz.

Sağa sola oyuncak atma kısmında ekstra ponçikleştiler gözümde, teşekkür ederim. :D

Aisling

Kayıtlı Üye
evet tüylerim diken diken oluyor hissettiğimde hani ateş yakılınca üstündeki hava titreşir ya onun gibi siluetler yanımdan geçiyor, Ben iletişim kurmak istiyorum zararı olur mu neden iletişim kurmayın dediniz? ( bu arada eklemeyi unuttuğum birşey var yatağım kapının hemen karşında yatarken kapıdan beni izleyen siyah karaltı görüyorum oraya baktığımda hemen kafasını çekiyor ama ordalar görüyorum
Siz iletişim kurmak isterseniz bunu algılayacaklardır zaten...
Ama cinler oyuncu ve insanlara psikolojik olarak zarar verebilen yaratıklar. Bana psikolojik olarak çok zararları dokundu. Şu an akıl sağlığımı korumak için bir avuç dolusu hap içiyorum.
İnsanlarla dalga geçmeyi, onları korkutup onlarla eğlenmeyi severler. İblis düştüğünden beri insanlığa düşmanlar. Onlar insanlardan nefret ediyorlar babaları şeytanı haklı gördükleri için. Ve çokça yalan söylerler. Böyle kötücül ve yalancı varlıklarla neden iletişim kurmak isteyesiniz ki?

mup

Kayıtlı Üye
Siz iletişim kurmak isterseniz bunu algılayacaklardır zaten...
Ama cinler oyuncu ve insanlara psikolojik olarak zarar verebilen yaratıklar. Bana psikolojik olarak çok zararları dokundu. Şu an akıl sağlığımı korumak için bir avuç dolusu hap içiyorum.
İnsanlarla dalga geçmeyi, onları korkutup onlarla eğlenmeyi severler. İblis düştüğünden beri insanlığa düşmanlar. Onlar insanlardan nefret ediyorlar babaları şeytanı haklı gördükleri için. Ve çokça yalan söylerler. Böyle kötücül ve yalancı varlıklarla neden iletişim kurmak isteyesiniz ki?
biraz sacma ama bende insanlarla konuşmayı pek sevmiyorum, çıkarcı ve egolu geliyorlar (çevremdekiler) zaten bu yüzden cinlerle iletişime gecmek istiyorum, içimden bir ses onların beni anlayacağını ve dost olabileceğimizi söylüyor psikolijim zaten bozuk sanırım açıdan hoşlanıyorum koluma kalem, anahtarlık batırmak vs. Önceki sorunuzda özel bi deneme yaptınız mı demişsiniz iletişim için hayır yapmadım onlar beni buldu galiba :D