Gay Aşk Majisi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
[color=violet:2grqgy8h]gay aşk nasıl bir tabir bilmiyorum ama işte yazıyorum

aşkın yaşı cinsiyeti ırkı olmaz ama hoşuma gitti sizinlede paylaşmak istedim

lütfen bu uygulama herkeze yapılırmı diye sormayın adı üstünde

gayler için

*bu büyü bir cadı uygulamasıdır.
* bu büyü istediğiniz biri içinde yapılabilir. yada sadece aşkı çekmek içinde yapılabilir.
* gay olmayan bir erkeğe yapıldığında sadece seks olarak çekiyormuş yani o kişi ile seks yapılabiliyormuş.

gerekli malzemeler:

beyaz mum

resim

gül tütsüsü

çimen

balmumu

yapılışı:

istediğiniz kişinin resmini alın. eğer sevdiğiniz kişinin resmi yoksa beğendiğiniz tipe uygun herhangi birinin resmini alın

güç çemberi oluşturun (beyaz mumları yakın sırayla çember şeklinde yerleştirin 11 tane beyaz mum kullanın yakma sırasını unutmayın çünkü aynı sırada söndüreceksiniz)

çimenleri bir saksıya dikin yani yerleştirin (çimenleri kökü ile koymayacaksınız büyümeyecek onlar sadece uygulama için yapacaksınız)

resmi bu çimenlerin arasına yerleştirin

bal mumunu eriitin ve bir heykel yapın o heykelide çimenlerin arasına koyun

çemberin ortasına oturun ve inandığınız varlıklara seslenin

beni sevsin aşk bana gelsin gibi ne istiyorsanız söyleyin işte (dua edin kısaca içinizden nasıl geliyorsa)

birinci gün bitiminde artınızı güneş görmeyen yere saklayın( resim heykel cimen den birşey yaptınız ya art işte o)

14 gün kalıyor geriye yapnanız gereken gün sayısı olarak

14 aynı şeyleri yapamya devam edin ek olarakta resmin arkasına adınızı yazdıktan sonra gül tütsüsü ile tütsüleyerek Nau Sau Ser Bil Uma Rah Rab ) sözlerini söyleyin 21 defa olacak

çemberi kapatmak için yaktığınız sıradan söndürün bu kadar kolay gelsin[/color:2grqgy8h]

peril

Kayıtlı Üye
büyü iyi yapılısıda kolaY ama sonucu :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
aşkın dili dini cinsiyeti olmaz aşk aşktır yapabileceğinize inandığınız herşeyi yaparsınız

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
angeldream aşık bence..urum gayden kastın, erkek mi yoksa dike ları da kapsıyor mu?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
dake e demek bilmiyorum ama iki cinside kapsıyor

scandsucker

Kayıtlı Üye
Bu arada bu büyüyü ingilizce sitesinden okudum ancak orada 15 gece boyunca a yni ritueli yapman gerektigini yazmiyor...Sadece 15 gun boyunca kisinin resmini balchad DA bekleticeksin ondan sonrada denize atacaksin .Dedigin sozleride 21 kere (Nau Sau Ser Bil Uma Rah Rab ) denize atarken soyleyeceksin rituel sirasinda degil....
Eger bu buyuyu yapip sonucunu alan veya almayan varsa yazsin...

xilode

Kayıtlı Üye
iyi günler ben bu büyüyü denedim ve tüm içtenlğimle isteyerek yaptım ama hiç bir sonuç alamadım hala aynı ayrıca kişilyle tanışamadım bile sonuç olarak bu büyü işe yaramıyor :/

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
iyi günler ben bu büyüyü denedim ve tüm içtenlğimle isteyerek yaptım ama hiç bir sonuç alamadım hala aynı ayrıca kişilyle tanışamadım bile sonuç olarak bu büyü işe yaramıyor :/
Büyüyü degilde büyüsel enerji gücünüzü eleştirseniz, daha önce birçok defa bunu belirttim, büyülerden ziyade büyüyü ifa eden kişilerde önemlidir, her ayrıntıya riayet ettiniz mi? İnanç ekseni yörüngesinde hangi noktadaydınız bu işlemi yaparken? Bunlarla özeleştiri yapmalısınız ve eksik bir yer fark ettiginiz zaman onu gidererek, hatasız bir şekilde uygulamayı tekrarlamalısınız..

Angel777

Kayıtlı Üye
Aslında gaylar için de sırf "Gay aşk büyüsü" şart değil. Aşk aşktır ve bence yüksek düzeyde cinsellik içermeyen, aşk için kullanılan bir cadı uygulaması da gerekli işi görür. Sonuçta aşkın eşcinseli, heteroseksüeli olmaz.
Fakat gaylar için özel olan uygulamalar sırf onlar için hazırlanmış uygulamalar olduğundan, inanç ve enerji yönlendirme açısından daha etkili olabilir.
Yine de, yeterli bir majisyen yarım yamalak bir büyüden bile, hatta büyüyü geçin; düşünce gücü ile de istediği kişiye aşk uygulaması yapabilir. Gül aşk meditasyonu buna en iyi örnektir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
evet aşk için özel bir uygulama yoktur. büyüsel çalışmalarda kişinin hem cinsine ilgi duyması için uygulamalar mevcuttur. cinsitelerine bakılmadan her aşk uygulaması yapılabilir. cadıların bir uygulamasıdır. modern bir uygulamadır. cadılar kendi uygulamalarını kendileri yaparlar. geleneksel uygulama diye bişey yoktur. bu büyüye türeten kişi böyle uygun görmüş ve bu ismi vermiştir. başka bir cadı tamamen farklı birşey yapacaktır.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu başlık altında bir uygulama tarifi verilmiş ve bu tartışılmıştır. Bunun dışında eşcinsellik tartışmalarını başka bir yerde yapmanız daha uygundur. Konu dışındaki bütün mesajlar silinmiş ve konu kapatılmıştır. Başlık ne için açılıyor, tartışmalar ne için yapılıyor? Bu konu için değil sadece, neredeyse her konuda bu şekilde davrananlar da oluyor. Forumun kalitesini düşürmeyin. Bir başlık hangi konu için açılmışsa öyle devam etsin.
GMPP Yönetimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...