garip telepati deneyimim

deno134

Kayıtlı Üye
bir yerde istedigin insanin ruyasina girmekle ilgili bir baslik gordum telepati ile 2 aydir ugrasiyorum ve gelistigimi hissediyorum ama eski sevgilimin hala aramasini beceremedim neyse once teknikten sonra yasadigim seyden bahsedeyim bu teknigi yaparken o kisinin uyumaai gerekiyor bu yuzden gece 3-4 gibi bir saatte bu teknigi yaptim sevdiginiz kisiyi uyurken hayal ediyorsunuz uyudugu ortamda gezindiginizi ve onu her acidan gordugunuzu hayal ediyorsunuz sonra yuzune yaklasip yuzunu berrak bir sekilde gorup 3.goz bolgesinden iceri girdiginizi ve iceriye girdikten sonra bilincaltina gittiginizi hayal ediyorsunuz ve orada uyaninca beni ara,buradayim ruyandayim,seni cok ozledim gibi telkinlerde bulunup onun gormesini istediginiz ruyayi hayal ediyorsunuz ama onu ve kendinizi disaridan 3.bir goz ile gorup hayal ediyorsunuz buraya kadar her sey guzeldi cok kez uyguladigim bir teknik zaten ama bu sefer garip bir sey oldu onu ve kendimi hayal ederken ben ona sariliyordum onun kafasi birden isik bulutu gibi dagiliyor sadece vucudu kaliyordu sonra o bana sariliyordu benim kafam isik bulutu gibi dagiliyor ve sadece vucudum kaliyordu bu boyle 2-3 kez tekrar etti sonrasinda sanki ucuncu gozumden beynime sari beyaz arasi ilahi bir isik giriyormus gibi oldu hayal kurdugum yer gozumun onu her yer bu isikla kaplandi ve o isiktan baaka bir sey goremedim vucudum da tuy gibi hafiflemis ve yattigim yerde degil de havadaymisim gibi hissettim bu isik olayini ilk kez yasadigimdan korkup 5-6 saniye sonra gozlerimi actim o 5-6 saniye sanki dakikalar gibi geldi bana ve gozumu actiktan sonra da etkisini yarim saat kadar hissettim kalbimde anlamsiz bir carpinti oldu sizce bu yasadigim olayin anlami ne tesekkur ederim :)

deno134

Kayıtlı Üye
konudan anlayanlarin yorumlarini bekliyorum