Garip Ruyam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Ruyami yorumlayabilecek uyelerden yorumlarinizi bekliyorum. 🙏

Direk ruyaya giriyorum: Oncesinde ve surekli olarak ruyamda gercektede daha once gittigim bi yeri goruyorum. Denizin icinde bi nokta orada acilmaya hazir bir kuyu var ve benim oraya girmem gerekiyormus. (son bir kac senedir bunu goruyorum) Ama ne zaman suya girsem bir karanlik kapliyor derinlerden hizla buyuk bir sey geliyor ve tam beni yakalayacakken korkup geri cekiliyorum. Yine boyle bir ruyadayim denizdeyim ve bu sefer merak ettim durdum. Karanlik daha da buyumeye baslayinca yine korktum tam kaciyordum.

- Dur! Korkma!

Cok buyuk ahtapottan insanimsi ama bir cok kolu olan korkunc gorunumlu degisik bi yaratik. Surekli kilik degistiriyor. Benimle bir anlasma yapmak istiyor amaci her seyi yok etmek adeta kiyameti getirmek. Basta kabul edecek gibi oluyorum ama sonra benimde deger verdigim insanlarinda olecegini anladigimda redediyorum. O da benim gecmisime gidiyor hic kimseye deger vermedigim yillarima gidiyor ve oradaki bene anlasma teklif ediyor. Benim seytan oldugumu iddia ediyor ve beraber kiyameti getirmemiz gerektigini. Biraz konusuyoruz ve konusmadan hatirladigim gercektede onun gosterdigi yere gidip onu cikarmam gerektigini anliyorum. Ama o kadar kolay degil tek bi yer degil parca parca bir kac yer daha var. Oraya cok kisa bi sureligine giriyorum ruyamda ve eskilere ait bir suru tilsimli esyalar goruyorum. Ama cokme tehlikesi oldugu icin cok az zamanim olacakmis bir kac taki gibi bir sey vardi yuzuk gibi uzerinde renkli taslar ozellikle onu almam gerekiyormus. Orada uyaniyorum.

Not: Uyumadan once boyle kurgu hayaller kurmuyorum 😂 Buraya kadar okudugunuz icin tesekkurler.

Demileus

Kayıtlı Üye
Bilinç altınızda izlediğiniz film vs den etkilenme var gibi ama mistik bir enerji tarafıda var.
Suyun sizi o tarzda boğmaya çalışıp sizin kaçmanızı şöyle yorumlayabilirim.;
su hayatınız ve sizin üstünüze karanlık ile beraber gelmesi hayatınızın şu sıralar biraz boğan geçip sizei refaha ulaştırmaması. Bunun sebebide sizin ondan kaçmanızdır. Yani düşüncelerinizden,sorumluluklarınızdan vs bunları temel alabiliriz. Yüzleştiğiniz şeyde kendinizsiniz. Rüya aleminde çoğu insan kendini göremez kendine baksa bile değişik silüetlerde görür. Siz kendinizden korkup kaçmazsanız Refaha kolay ulaşırsınız.

Alakan

Kayıtlı Üye
Geçmişle alakalı kendinizi affedemediğiniz, suçladığınız durumlar olabilir sanki. Bir üzerinde düşünün ve çalışın derim.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Bilinç altınızda izlediğiniz film vs den etkilenme var gibi ama mistik bir enerji tarafıda var.
Suyun sizi o tarzda boğmaya çalışıp sizin kaçmanızı şöyle yorumlayabilirim.;
su hayatınız ve sizin üstünüze karanlık ile beraber gelmesi hayatınızın şu sıralar biraz boğan geçip sizei refaha ulaştırmaması. Bunun sebebide sizin ondan kaçmanızdır. Yani düşüncelerinizden,sorumluluklarınızdan vs bunları temel alabiliriz. Yüzleştiğiniz şeyde kendinizsiniz. Rüya aleminde çoğu insan kendini göremez kendine baksa bile değişik silüetlerde görür. Siz kendinizden korkup kaçmazsanız Refaha kolay ulaşırsınız.
Su aslinda beni bogmuyor aksine korkuyorum ama maruz kaldigimda korkulacak bir seyin olmadigini goruyorum. Hatta bazi ruyalarimda cok bulanik derin sularda yuzuyorum ve altimdan bin bir cesit buyuk yaratiklar geciyor ama benim yuzup gidiyorum denizin ortasinda.

Demileus

Kayıtlı Üye
Su aslinda beni bogmuyor aksine korkuyorum ama maruz kaldigimda korkulacak bir seyin olmadigini goruyorum. Hatta bazi ruyalarimda cok bulanik derin sularda yuzuyorum ve altimdan bin bir cesit buyuk yaratiklar geciyor ama benim yuzup gidiyorum denizin ortasinda.
Artık hayatınızda kendinizi ileriye taşıyacak adımlar attığınızı işaret eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...