foton kuşağı ve 5. boyut hakkında...

musashi

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar. Bu konu eminim hepinizin aklında soru işareti olarak duruyordur. Ben sizlere şunu soruyorum,
bilim dünyasından gerek Türk gerek yabancı birkaç bilim adamının videoları ve internetteki bazı yazılar kesinliği nekadar doğru bilemiyorum ama gecenin sonundaki aydınlık gibi kesin konuşuyorlar. Bu forumda da tartısıldı. Ben diyorum ki nasıl bu kadar kesin sonuçlar söyleyebiliyorlar. Kaç kere foton kuşağına girip, oluşan durumu gözlemlediler? Yapay bir foton kuşağı mı yapıp, "işte sonucları bunlardır" mı dediler? Biz de 2013 te aynısını yaşayacağız gibisinden. Aklım almıyor. Böyle kesin konuşmaları neye dayanarak yapıyorlar? 3. boyuttan 5. boyuta geçeceğiz. Biz daha 4. boyutun ne olduğunu bilmiyoruz? Bu kadar net olarak 5. boyut demeleri neye dayanarak aklım almıyor. Bağışlayın beni arkadaşlar. Gerçekten bu insanlar neyi baz alarak böyle kesin net konuşmaları yapıyorlar? Yoksa başka bir oyun mu oynanıyor? Teşekkür ediyorum.

dreamy

Kayıtlı Üye
İnsanların baz aldıkları noktalar:

1-Maya takvimi.
2-Medyumlar tarafından alınan bilgiler, kehanetler. ( Bu çok geniş bir konu. )
3-Bilimsel araştırmalar. ( Gezegenimizin konumu, kuantum araştırmaları vs. )
4-İnsanların genel olarak inancı, beklentileri. ( İnsanlığın ortak bilinci. )

AyŞaman

Banlı Kullanıcı
İş
Gazeteci
İnsanların baz aldıkları noktalar ;

1-maya takvimi
2-medyumlar tarafından alınan bilgiler, kehanetler..( bu çok geniş bir konu)
3-bilimsel araştırmalar(gezegenimizin konumu, kuantum araştırmaları vsvs.)
4-İnsanların genel olarak inancı, beklentileri.(İnsanlığın ortak bilinci)

Gerçekten doğru bir tespit... Ve insanlar kendiliğinden bu oluşumun içerisine girecek. Bir çaba harcamalarına bile gerek kalmayacak...

FerdeLance

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İnsanların baz aldıkları noktalar ;

1-maya takvimi
2-medyumlar tarafından alınan bilgiler, kehanetler..( bu çok geniş bir konu)
3-bilimsel araştırmalar(gezegenimizin konumu, kuantum araştırmaları vsvs.)
4-İnsanların genel olarak inancı, beklentileri.(İnsanlığın ortak bilinci)

Sayın dreamy mesajınıza yanlışlıkla "beğenme" butonuna bastım. Kusura bakmayın. Ahmet Maranki'nin çalışmaları çok ilginç geldi sayın fthbl'nin paylaştığı videoyu izlemenizi öneririm.

dreamy

Kayıtlı Üye
Sayın dreamy mesajınıza yanlışlıkla "beğenme" butonuna bastım. Kusura bakmayın. Ahmet Maranki'nin çalışmaları çok ilginç geldi sayın fthbl'nin paylaştığı videoyu izlemenizi öneririm.

Ben de neden beğenmedi diye kızmıştım. Şaka tabi :) En kısa zamanda izleyeceğim vaktim olduğu zaman. Tavsiye için teşekkürler...