Fesat insandan düşmandan ve büyüden kurtulma

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Merhaba uzatmadan konuyu anlatacağım ?
Bundan 1 hafta once araba almistim benim dusmanlarimdan biri bunu gorup fesatlanmisti ve bana sen suruneceksin omrun boyunca diyerek tehtit etti bunu soyledikten 3 gun sonra kaza yaptim maddi ve yaralanmalo kazaydi kazadan once sanki gozlerime perde indi dur dur diye bagirmalarina ragmen ben kendime geldigimde karsimdakine coktan vurmustum ertesi gun kardeslerm bana düşman gibi davranmaya basladi maddi yönden çöküşe girdim hakliyken haksiz duruma dusmeye basladim bundan kurtulus var midir yardimlariniz icin tesekkur ederim

X6K3

Kayıtlı Üye
Bakım için forum yöneticisi @yule ile iletişime geçip bakım yaptırın isterseniz, geçmiş olsun.

solosal

Kayıtlı Üye
Merhaba firat bey. Öncelikle kendinize düşman edinmeyiniz. Bunun icin helallik almak çok önemli. Olayi hemen buyuye baglamak dogru olmaz. Bazi insanlarin nazari cok kuvvetli olabiliyor. Eger hakki da sizde kalmissa daha tesirli olabilir. Gel gelelim karsi taraf bir büyücüye gitti vs. Kurtulup kurtulmaman büyücünün kerametine bağli. Bazi büyüler çözülemez ne yazikki hatta büyüyü yapan büyücüde çözemeyebilir.Nette bulunan hocalarin ise %90i sahtekardir dikkatli olasin

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Merhaba firat bey. Öncelikle kendinize düşman edinmeyiniz. Bunun icin helallik almak çok önemli. Olayi hemen buyuye baglamak dogru olmaz. Bazi insanlarin nazari cok kuvvetli olabiliyor. Eger hakki da sizde kalmissa daha tesirli olabilir. Gel gelelim karsi taraf bir büyücüye gitti vs. Kurtulup kurtulmaman büyücünün kerametine bağli. Bazi büyüler çözülemez ne yazikki hatta büyüyü yapan büyücüde çözemeyebilir.Nette bulunan hocalarin ise %90i sahtekardir dikkatli olasin
Tesekkur ederim öneriniz için sadece nazarla oldugunu dusunmuyorum genelde ben surekli nazara karsi tedbirli okuyan biriyimdir tum bunlarin ust uste gelmesi belki benim imtihanimdir belkide buyu vb. Olaylardir korunma amacli benim bilmedigim birsey var ise bunu ogrenmek istemistim

D

DAİMON

Düşmanın tehdit ediyor, sen başkasıyla kaza yapıyorsn, kardeşlerin ise düşman kesiliyor, haksızsın diye üstüne geliyorlar.
Burada düşmanım dediğin şahıs hadi seni tehdit etti diye kazayı ona bgladın e kardeşlerinin tavırları kel alaka oluyor ?
Sen şimdi şunu izah et. Adam neden düşman oldu? Parasına mı tünedin, malına mı el koydun, makamına mı çöktün, namusuna mı göz diktin, bi zararını görmüş? Beddua edebilir bu yüzden
Nefis sahibi bir kimse bu sebepler dışında sana en fazla içten içe hased eder. Adam akrabanda değil ki sana hased edip durduk yere kinlensin. Sürekli aynı ortamda olman icab ediyor ya da internetten vs takip edip görüyorsa artık. Büyü de yapabilirsadece bedduaya kalmaz. O yüzden
büyülük bir şey varsa hayatının diger alanlarına da bak önceden olmayıp şimdi baş gösteren sorunlar vs. Biraz izlemen lazım, zaman lazım.
Kardeşlerinin düşmanlığı ise tek sebebi mirastır ya da hasettir. Hasetlik dereceleri de nefislerinin kuvvetiyle ve pest ahlaklarıyla alakalı olarak başına gelecek sonucu değiştirir.
Bence sen millete laf yetiştirip didişme.
Seni seven ve sana saygı duyan her şeyden önce ne olusa olsun yanında olur. Özellikle de kardeş. Aranızda evveliyattan karşılıklı restleşmeler çok olmadıysa böyle olması lazım..
Üstüne düşme ailenle olan ilişkin büyüklük küçüklük ilişkisine dikkat ederek ilerlesin.
Aile akraba böyledir. Çok beklentiye girmeden görevlerini yapıp uzak duracaksın.

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Düşmanın tehdit ediyor, sen başkasıyla kaza yapıyorsn, kardeşlerin ise düşman kesiliyor, haksızsın diye üstüne geliyorlar.
Burada düşmanım dediğin şahıs hadi seni tehdit etti diye kazayı ona bgladın e kardeşlerinin tavırları kel alaka oluyor ?
Sen şimdi şunu izah et. Adam neden düşman oldu? Parasına mı tünedin, malına mı el koydun, makamına mı çöktün, namusuna mı göz diktin, bi zararını görmüş? Beddua edebilir bu yüzden
Nefis sahibi bir kimse bu sebepler dışında sana en fazla içten içe hased eder. Adam akrabanda değil ki sana hased edip durduk yere kinlensin. Sürekli aynı ortamda olman icab ediyor ya da internetten vs takip edip görüyorsa artık. Büyü de yapabilirsadece bedduaya kalmaz. O yüzden
büyülük bir şey varsa hayatının diger alanlarına da bak önceden olmayıp şimdi baş gösteren sorunlar vs. Biraz izlemen lazım, zaman lazım.
Kardeşlerinin düşmanlığı ise tek sebebi mirastır ya da hasettir. Hasetlik dereceleri de nefislerinin kuvvetiyle ve pest ahlaklarıyla alakalı olarak başına gelecek sonucu değiştirir.
Bence sen millete laf yetiştirip didişme.
Seni seven ve sana saygı duyan her şeyden önce ne olusa olsun yanında olur. Özellikle de kardeş. Aranızda evveliyattan karşılıklı restleşmeler çok olmadıysa böyle olması lazım..
Üstüne düşme ailenle olan ilişkin büyüklük küçüklük ilişkisine dikkat ederek ilerlesin.
Aile akraba böyledir. Çok beklentiye girmeden görevlerini yapıp uzak duracaksın.
Akrabam olmadigini nerden cikardin daha önce mahkemelik olmustuk davayi ben kazanmistim aldigim arabayi onum odedigi tazminat ile aldigimi saniyor kimseye laf yetistirip didismiyorum benim kardeslerimle aram bu olaylardan once cok iyi olmustur onlara sadece abilik degil babalik da yaptim hepsi birden ust uste gelince suphelendim onerilerin icin sagol ama emin ol ben kime nasil davranilmasi gerektigini iyi bilirim herkesin yasadigi farklidir oyuzden nutuklarini kendine sakla

D

DAİMON

Akrabam olmadigini nerden cikardin daha önce mahkemelik olmustuk davayi ben kazanmistim aldigim arabayi onum odedigi tazminat ile aldigimi saniyor kimseye laf yetistirip didismiyorum benim kardeslerimle aram bu olaylardan once cok iyi olmustur onlara sadece abilik degil babalik da yaptim hepsi birden ust uste gelince suphelendim onerilerin icin sagol ama emin ol ben kime nasil davranilmasi gerektigini iyi bilirim herkesin yasadigi farklidir oyuzden nutuklarini kendine sakla

Bundan 1 hafta once araba almistim benim dusmanlarimdan biri bunu gorup fesatlanmisti ve bana sen suruneceksin omrun boyunca diyerek tehtit etti
Uydurmadım, bu sözlerinden o sonuç çıkıyordu.
Ne seni tanırım ne de senin gibi birini tanımak isterim.
Açıkçası sordugun soruyu ciddiye alıp cevap verdigim için pişmanım.

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Uydurmadım, bu sözlerinden o sonuç çıkıyordu.
Ne seni tanırım ne de senin gibi birini tanımak isterim.
Açıkçası sordugun soruyu ciddiye alıp cevap verdigim için pişmanım.
Ne Senin gibi birini tanimak isterim bence bilip bilmeden insanlarin hakkinda da yorum yapmamalisin hatta kimseye mana bulmamalisin neyse Allah yardimcin olsun cumlemizin

Seuta

Kayıtlı Üye
Yalnis anlamayın ama hak yemediyseniz cevrenizde nekadar fesat insan olursa olsun bukadar tesirli olmaz nazar olur uyku gelir bas agrir okursunuz gecer ,benim cevremdede var ordan biliyorum siz eminmisiniz o kisinin ahini almadiginiza belkide farkinda olmadan da almis olabilirsiniz.eminseniz bol bol dua okuyun ozellikle felak nas ufak bir adak adayip kesin gecmis olsun

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Yalnis anlamayın ama hak yemediyseniz cevrenizde nekadar fesat insan olursa olsun bukadar tesirli olmaz nazar olur uyku gelir bas agrir okursunuz gecer ,benim cevremdede var ordan biliyorum siz eminmisiniz o kisinin ahini almadiginiza belkide farkinda olmadan da almis olabilirsiniz.eminseniz bol bol dua okuyun ozellikle felak nas ufak bir adak adayip kesin gecmis olsun

Hak yemeye gerek yok fesat fesattır, senin kötü olmana gerek yok, benim taksitle aldığım eşyayı kıskananlar var işyerimde ve bunlar evi, arabası olan tipler, şeytanlarından bulsunlar.

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Merhaba soyle anlatayim biz daha once kavga edip mahkemelik olduk benden davaci oldu hatta hakime yapmadigim suclari bile yapmisim gibi anlatti sonra davada sucsuz bulundum bende iftira attigi icin ona tazminat davasi actim ve kazandim o gunden beri benimle ugrasir ben tsk personeliyim meslegimle bile oynamak icin elinden geleni yapti en son care olarak buyu islerine karismasindan supheleniyorum

dhardhar

Kayıtlı Üye
Daimon kotu birsey yazmamis ki neden bu kadar agresif tepki verdin anlamadim. Herkes kendince fikir paylasitken kendi aklini kullanir kullanirken de akil verir ne yapilsin ilac kitabindan ilac mi secip yazilsin. Biraz hosgoru birazcik sakinlik yasadigin olaylardan o kadar travmalisin ki ofkeni icinden atamiyorsun sonra disari ilgisiz kisilere yansitirsin yine sen zararli cikarsin. Tabii ki secimsin senin.

gökay1

Kayıtlı Üye
Ayetel Kürsi okuyarak koruma yapabilirsiniz. Sitede doğal taşlar bölümüne bakın korunma ile ilgili taşı üzerinizde taşıyabilirsiniz. Tanrı sizi kötülüklerden korusun ?

Firat selcuk

Kayıtlı Üye
Ayetel Kürsi okuyarak koruma yapabilirsiniz. Sitede doğal taşlar bölümüne bakın korunma ile ilgili taşı üzerinizde taşıyabilirsiniz. Tanrı sizi kötülüklerden korusun ?
Amin cumlemizi tesekkur ederim sukur son zamanlarda okumaya basladim ufak ufak hersey yoluna girmeye basladi