Felak ve nas suresi hakkinda...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

buzprensi89

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar başimdan geçen ilginç olayi anlatmak istiyorum saçma gelebilir ama beni çok etkiledi.... Ben ne zaman geceleri yatarken felak ve nas suresini okusam gece rüyamda biri ile ilişkiye giriyorum sabah cünüp uyaniyorum.. Yada rüya görmeden de sabah cünüp halde kalkiyorum... Ve bu tesadüf değil hangi gece okusam bu oluyor okumadiğim zamanlar bu sorunu yaşamiyorum... Varmidir sizce bir sebebi...

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Arkadaşımızın ifade ettiği gibi Nas ve Felak sureleri koruyucu surelerdir ve anlattığınız olayla hiçbir bağlantısı yoktur. Bilinçaltı seviyesinde kendinizi bu şekilde çapalamış ve bundan kaynaklı olarak rüyanızda ilişkiye girdiğinizi kendinize empoze etmiş olmanız muhtemel. Nas ve Felak surelerinin etkisini tekrar okuyarak ve araştırarak öğrenmek bilincinizi tekrar çapalamanıza ve bu şekilde bir imgelemeye neden olan durumun ortadan kalkmasına yardımcı olabilir. Sevgi ve Işıkla...

Belline

Kayıtlı Üye
Nas ve Felak sureleri bilakis kalkan surelerdir.
Okurken kötü şeyleri göreceğinizi değil, sizi koruyacağını düşünerek okuyunuz.

Afitap

Kayıtlı Üye
Bunun sebebi ya bilinçaltınıza geçmişte bu düşünceyle yerleştirmeniz yada diğer varlıkların okumanızı istemediği için rüyalarınıza etki etmesi olabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

[XTR] Similar Threads

Ü
Cevaplar
5
Görüntüleme
572
Ü
Cevaplar
0
Görüntüleme
129
Üye silindi 77822