Fanus içinde telekinezi?

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Ben şunu keşfettim kendimce. Maddesel bütünlüğü olan bir cisim enerjiye mani olamaz. Lakin algılarım hala (kapalı yerde yapılmaz!) Dediğinden mütevellit, anca bir kaç kez yukarı aşağı oynuyor o kadar. Nasıl fanus içinde hızlı şekilde döndürürüm? Ayrıca dünden beri 5 de uyuduğum için başım dönüyor. Nasıl engellerim? Hatam olduysa affola çünkü düzgün düşünemyorum

Saygılarımla;
#PsişikHacker...

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Çok fazla odaklandığım için ve evde yalnız kaldığımdaki korkudan uyuyamadığıdan başım "sersemlet!" büyüsünü yemiş gibi...korkuyorum hala evet gece yalnız kalmaktan :')

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
fanus içinde telekinezinin ileri tekniklerindendir.
Genel olarak meditasyon tarzı aktiviteler yapan kişi gücünü arttırdıkça aşamalı olarak telekinezi zorlaştırılmaya çalışılınır.
Yani fanus içinde telekinezi yapmak için gerekli aktiviteleri yapmıyorsanız yapın ondan sonra böyle denemelere geçin

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
fanus içinde telekinezinin ileri tekniklerindendir.
Genel olarak meditasyon tarzı aktiviteler yapan kişi gücünü arttırdıkça aşamalı olarak telekinezi zorlaştırılmaya çalışılınır.
Yani fanus içinde telekinezi yapmak için gerekli aktiviteleri yapmıyorsanız yapın ondan sonra böyle denemelere geçin
Pweki baş dönmme?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Baş dönme konusunda bir fikrim yok.

AsiRuhh

Kayıtlı Üye
Bu tamamen odaklanmana bağlı bir durum. Hızlı bir şekilde de yapabilirsin. Ağrın içinse malesef ona bende bir çözüm bulamadım enerji yoğunlaşmaya başladığı anda mutlaka bir yerim ağrıyor. Kendi fikrim hazmedemediğimizden fazlasını alıyoruz. Önce yönetmeyi öğrenmek gerek sonra aktarmayı.
Saygılar.