Falın Gerçekliği

ecrinekinn

Kayıtlı Üye
Sizce bir falın doğru çıkmasındaki etmenler nelerdir? Yani bu olaya diğer boyuttaki yardım alan varlıklar mı sebep oluyor? Mesela falcının; ''bir kaza geçireceksin sağlığına dikkat et'' dediğinde bu olaya diğer varlıklar mı sebebiyet veriyor?

makssenberg

Kayıtlı Üye
Gözlem kapasitemiz bedenimizin fiziksel sınırlarına hapsolmuş halde olduğu için yapılacak yorumlar spekülasyonlardan ibaret olacaktır diye düşünüyorum. Bazıları "varlıklarla temas kurdum mekanizmayı biliyorum" dese de kendilerine ne gösterildiyse onu görüyorlardır(tabi şizofren olanlar falan ayrı dünya-ki forumda birçok şizofren var kendileri de bazı yorumlarda itiraf ediyorlar bunu-). "Bunlardan çocuğum varmış" falan diyenler zaten tam komedi. Geleceğimizin bulunduğu boyuta(ki zaman'ın boyut olup olmadığı bile tartışılır) erişimleri olan ve üst boyutlardan üstün varlıklar olmaları muhtemeldir.

Son düzenleme:

doacan

Kayıtlı Üye
Sizce bir falın doğru çıkmasındaki etmenler nelerdir? Yani bu olaya diğer boyuttaki yardım alan varlıklar mı sebep oluyor? Mesela falcının; ''bir kaza geçireceksin sağlığına dikkat et'' dediğinde bu olaya diğer varlıklar mı sebebiyet veriyor?
Ben aslında bir çok etmen görüyorum bunda. Bir dönem falcılarla çok uğraşmış hatta fal bakmış biri olarak şunları söyleyebilirim :

Eğer cinli bir falcı varsa, varlıklar vasıtasıyla o olayın yaşanmasına sebebiyet verebilir. Bir falcı tanıdığım, baktığı bir falda dedi ki: "Senin evde başına bir kaza gelecek, sana yapılan büyülerden ötürü olacak bu. Hiç beklemediğin bir anda acılı bir kaza yaşayacaksın. Hastanelik durum görüyorum. Merak etme kalıcı hasarı fazla olmayacak.

Falına baktığı kişinin düdüklü tenceresi patlamış, vücudunun bir kısmı yanmış. Hastaneden birkaç gün sonra yana yakıla bizim falcıya geldi büyü bozdurmak için. Bunlar iki aylık süreçte yaşandı. Aldı parasını, yaptı birşeyler. Bu işler böyle evladım dedi bana. Bu da benim ekmek teknem.

Bir de şu etmene çok inanıyorum. Mesela fal baktırdığım dönemlerde bir falcı alakasız bir şehirde yaşayacağımı söyledi. Küçüklükten beri nefret beslediğim bir şehir. Sonra günü geldi, seçeneklerimin arasında o şehir belirdi. Dedimki aha falımda çıkmıştı bu şehir. Oraya gideyim herhalde hayırlısı o. Kalktım gittim birkaç senemi heba ettim orada. Sonradan düşündüm falın gerçek çıkmasını o kadar istemişim ki, farklı seçeneklerim olmasına rağmen sırf falda çıktı diye oraya sürükledim kendimi.

Bakan da önemli baktıran da. Fala çok bel bağlayacak biri misiniz benim gibi? Baktırmayın. Çok inandığımı fark ettiğimde eğlencesine bile kahve falı baktırmıyorum artık. Bakan kişi güvenilir mi? Gerçek falcı mı? Bunlar önemli kriterler.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bir falcı olmadığım için çok net birşeyler diyemeyeceğim ancak akaşik kayıtlara uğlaşabilen bir varlık hayatınız hakkında birşeyler söyleyebilir diye düşünüyorum.

Yazınızın gerikalan kısmını doğru anladımsa kaza geçirmeye varlıklar sebebiyet verebilir mi diyorsunuz.Varlıkların toplanıp hadi şuna falın sonucunu yaşatalım diyeceğini pek zannetmiyorum.Ancak varlıklar alemiyle iletişimde olan takık piskopat bir falcıya denk geldiyseniz ozaman bahsettiğiniz durum olabilir sanırım.

doacan

Kayıtlı Üye
Bir falcı olmadığım için çok net birşeyler diyemeyeceğim ancak akaşik kayıtlara uğlaşabilen bir varlık hayatınız hakkında birşeyler söyleyebilir diye düşünüyorum.

Yazınızın gerikalan kısmını doğru anladımsa kaza geçirmeye varlıklar sebebiyet verebilir mi diyorsunuz.Varlıkların toplanıp hadi şuna falın sonucunu yaşatalım diyeceğini pek zannetmiyorum.Ancak varlıklar alemiyle iletişimde olan takık piskopat bir falcıya denk geldiyseniz ozaman bahsettiğiniz durum olabilir sanırım.
Konudan sapıyorum ama, akaşik kayıda ulaşan varlıklar var mıdır? İlk kez duyuyorum. Ve bu kayda ulaşıp insanlara yardımcı mı oluyorlar yoksa bilgi mi satıyorlar anlaşma vs, yoluyla?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Vermiş olduğunuz örnek üzerinden edindiğim tecrübeleri aktaracağım belki bir cevap olur sizlere.
''bir kaza geçireceksin sağlığına dikkat et'' cümlesinde yola çıkalım.
- Falcılıkta: okumayı yapan kişi: Hangi aynayı kullanırsa kullansın ( Kart, Su, Kave, Bakla vb.) bunlar bu işi yapanların aynasıdır. Yani bağlı oldukları enerjisel boyuttan gelen enerjileri görebilmek için kullandıkları araçlardır. Bunun dışında materyal kullanmadan: soru&cevap yapanlar var ki: o farklı bir konu ona burada değinmeyeceğim.
Bu süreçteyken okumayı yapan kişi bilinçli olarak konuşmaz, enerjiye göre: yükselir. alçalır. kimimizin mimiklerinden takip edersiniz süreci. Bu işte böyle. Yani sizin o kaza geçirme mevzusu bizim kasten yada bilinçli olarak kurduğumuz cümleler değil. Enerjinin ve yönlendirilmenin bizlere söylettiği şeyler.
Bunu para için Falcılık yapan şu: üç vakitte evlilik var diyen; Fos ekipten muaf tutarak anlatıyorum. Çünkü onların ki soğuk okuma'ya giriyor.
dipnot: soğuk okuma: telve şekillerine göre birerbir: eleştirel yorum yapanlar. Yani fincanı didik dikik edip: şekiller arayıp buradan bir hikaye okuyan kişiler, soğuk okuma yapar.

doacan

Kayıtlı Üye
Vermiş olduğunuz örnek üzerinden edindiğim tecrübeleri aktaracağım belki bir cevap olur sizlere.
''bir kaza geçireceksin sağlığına dikkat et'' cümlesinde yola çıkalım.
- Falcılıkta: okumayı yapan kişi: Hangi aynayı kullanırsa kullansın ( Kart, Su, Kave, Bakla vb.) bunlar bu işi yapanların aynasıdır. Yani bağlı oldukları enerjisel boyuttan gelen enerjileri görebilmek için kullandıkları araçlardır. Bunun dışında materyal kullanmadan: soru&cevap yapanlar var ki: o farklı bir konu ona burada değinmeyeceğim.
Bu süreçteyken okumayı yapan kişi bilinçli olarak konuşmaz, enerjiye göre: yükselir. alçalır. kimimizin mimiklerinden takip edersiniz süreci. Bu işte böyle. Yani sizin o kaza geçirme mevzusu bizim kasten yada bilinçli olarak kurduğumuz cümleler değil. Enerjinin ve yönlendirilmenin bizlere söylettiği şeyler.
Bunu para için Falcılık yapan şu: üç vakitte evlilik var diyen; Fos ekipten muaf tutarak anlatıyorum. Çünkü onların ki soğuk okuma'ya giriyor.
dipnot: soğuk okuma: telve şekillerine göre birerbir: eleştirel yorum yapanlar. Yani fincanı didik dikik edip: şekiller arayıp buradan bir hikaye okuyan kişiler, soğuk okuma yapar.
Söylediğiniz tarzda bir falcıya kendim için gitmiştim, çok korkmuştum. Bildiği şeyler de ürkütmüştü ve bahsettiğiniz trans hali beni tedirgin etmişti.

Benim ablanın bir dönem evinde kaldım ben. Kahve falına bir teknik oturtmuştu. Eve bir bir alırdı, ben kahvelerini pişirirdim. Yan odaya geçer baş başa bakardı. İsim alırdı ana adı alırdı birde yanlış hatırlamıyorsam doğum tarihi de. Büyü bozma işlemlerini vs evde yapmazdı. Onun için kışlık yakacakları koyduğu alt katta bir oda yapmıştı, evin dışında kalan. Orada hallederdi.

Kandırdığı insanlar olduğunu bana dile getirmişti. Ayrıntılarını merak ederdim. Heves ederdim. Öğretmesini isterdim. Olmaz yavrum derdi. Cinli olduğunu biliyordum ama onun evinde kaldığım sürece hiç rahatsız edilmedim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Konudan sapıyorum ama, akaşik kayıda ulaşan varlıklar var mıdır? İlk kez duyuyorum. Ve bu kayda ulaşıp insanlara yardımcı mı oluyorlar yoksa bilgi mi satıyorlar anlaşma vs, yoluyla?
Okuduğum kaynakta bazı insanların da akaşik kayıtlara uğlaşabildiği yazılıydı.
Ne yaptıkları konusunda bir bilgim yok ne yazıkki bilgi satıyorlar mı yardımcı mı oluyorlar
bu alanda bir deneyimim yok.

kyriel

Kayıtlı Üye
Merhabalar Ben falın açıkcası varlıklar ıle alaklı olduguna ınanmıyorum fal tamamen kişinin aurasına sızarak beyın dalgalarını okumak aynı zamanda da dogum tarıhı vs bılgıler ıle yasama olasılıgının yuksek oldugu olayları listelemektir

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Merhabalar Ben falın açıkcası varlıklar ıle alaklı olduguna ınanmıyorum fal tamamen kişinin aurasına sızarak beyın dalgalarını okumak aynı zamanda da dogum tarıhı vs bılgıler ıle yasama olasılıgının yuksek oldugu olayları listelemektir

Burada konu bir çok farklı dala ayrılıyor. Fal dediğimiz olay toplumda çok farklı kalıplaştığı için fal ve bakım kelimeleri özerkliğini kaybeidyor.
Fal: Herkese öğretilebilen birşeyken: Bakım, ilmi yetenek, psişik karakter gibi ulvi katkılar ister. Yani günümüzde fincana bakarak ciğerinizi okuyan tayfa fal bakmaz. Bakım yapar. Bakım yapılırken eğer arkadaşlardan yardım alınıyor ise: anne adı ve doğum tarihi belirtilerek bilgilerde ki keskinliği arttırırlar aslında. Bu ve buna benzer bilgiler olmayınca: bakımı yapan kişi Havva Anamızdan olma diyerek kişiyi belirtir. Bu aslında bu uğraşının bir tür raconu. Doğum tarihi, isim gibi özel bilgiler bir çok alanda maalesef ki mecbur. Çünkü Cinni varlıklar ortamda ki kişileri ismen tanıyamazlar. Örnekleyelim: Karşı apartmanda ki ahmet'in falı konu olsun mesela. Cinni varlıklar karşı komşu kim, karşı komşunun oğlu kim bilmezler. Direkt anne adı, doğum yılı gibi kütük bilgileri ile o kişiyi bulurlar. bilgi aktarımı böyle gerçekleşir. Yani sen kendi falına baktırırken kendi bilgilerini verince, Bakımı yapan kişinin Cinni taifesi ile senin Cinni Taifen buluşur ve bilgi aktarımı böyle olur.