Falcıdan beğendiğim kız hakkında bilgi öğrenebilirmiyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meddeusa

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba, bundan 1 hafta evvel çok yakın bir arkadaşım bi falcıya gidip hoşlandığı kişi hakkın bi kaç bilgi öğrendiğini söyledi. Her ne kadar yakınım olsada insanın içerisinde bi şüphe oluyor. Soruma gelirsek sorum, beğendiğim kişinin şuanda hoşlandığı olup olmadığını öğrenmek veyahut bana karşı bi duygu var mı içerisinde. Mabette biraz araştırdım, geleceği göremezler ama geçmişle her bilgiyi varlıklar yardımıyla öğrenebilirler diye bi kanıya vardım. Bi iki gün öncesine kadarda geçmiş olduğuna göre bi bilgi öğrenebilir miyim falcıdan?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 15237

"De ki: 'Göklerde ve yerde olan gaybı, Allah'tan başka bilen yoktur." (Neml, 27/65)
“Kâhinler bir şey değildirler.” (Müslim, Selam 123)

Böyle şeylerle kafanızı bulandırmayın .

meddeusa

Kayıtlı Üye
"De ki: 'Göklerde ve yerde olan gaybı, Allah'tan başka bilen yoktur." (Neml, 27/65)
“Kâhinler bir şey değildirler.” (Müslim, Selam 123)

Böyle şeylerle kafanızı bulandırmayın .
Ben sizden bana öğüt vermenizi istemedim, sorumun cevabını merak ettiğimden böyle bi konu açtım. Neyin yasak neyin olmadığını ayırabiliyorum inanın.

aşk1

Banlı Kullanıcı
telepati yapabilen yani insanların düşüncelerini okuyan insanlar var hayatta. yani duyu ötesi deneyim. altıncı his, ön sezgi vs. deniliyor.
belkide bazı kendini falcı olarak tanımlayanlarda telepati yapma olayı vardır. yani varlıkla değilde telepati ile bunu yapma.
ben daha çok her şeyin varlığa bağlanıldığı için öyle söylendiğini düşünüyorum olay sadece telepati yapabilmek ya da yapamamak bana göre.

freaky

Kayıtlı Üye
Tabi ki öğrenme şansınız var ama bahsettiğiniz falcı ne kadar iyidir bilemem. Kimisi var herkesin hayatında olabilecek olayları önünüze seriyo, kimisi var gerçekten hayatınızın hangi döneminde ne olmuş, yaşadığınız sağlık sıkıntısını ya da sadece kendinizin bildiği bi şeyi söyleyebiliyo.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
En son yapılan bilimsel araşırmalarla yani noetik bilim araştırmalarına insanların 6 saniye öncesinden karşılaşacakları olayları hissettikleri bulunmuştur. Her insanın 5 duyudan öte başka duyularının da olduğu bilim çevresi tarafından da yavaş yavaş kabul edilmeye ve bu konuda daha fazla araştırma yapılmaya başlanmıştır. İnsan gibi 5 elementten oluşmuş bir varlığın bir ya da birkaç elementten oluşmuş elemental varlıklarla kıyase edilmesi çok anlamlı değil. Gelecekten ya da geçmişten haber veren varlıklar elbette ki vardır. Bunu yapmasını sağlayan ruhu ve elementi insanda da vardır. Yani psişik yeteneklerin varlıklarla bir ilgisi yoktur. İnsanın kendi doğal yapısında bulunur bu yeti. Ayrıca yukarıda anlattığım bilimsel açıklama ile ilgili yine başka bir bilgi de insan karar aşamasında iken 5 sn öncesinden karar vermiş olma durumunu beyninde netleştirdiğini ve neyi seçeceğini 5 sn öncesinde bildiğini de ortaya koyan deneyler ve araştırmalar yapılmıştır.

Bu bilimsel araştırmalarla ilgili en güzel program "morgan freeman ile evrenin sırları" adlı düzenli yayınlanan belgesel programında bu deneyler bol bol anlatılıyor. İzleyip bilgi sahibi olmanız için öneririm. Sevgi ve Işıkla...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle merhaba, bundan 1 hafta evvel çok yakın bir arkadaşım bi falcıya gidip hoşlandığı kişi hakkın bi kaç bilgi öğrendiğini söyledi. Her ne kadar yakınım olsada insanın içerisinde bi şüphe oluyor. Soruma gelirsek sorum, beğendiğim kişinin şuanda hoşlandığı olup olmadığını öğrenmek veyahut bana karşı bi duygu var mı içerisinde. Mabette biraz araştırdım, geleceği göremezler ama geçmişle her bilgiyi varlıklar yardımıyla öğrenebilirler diye bi kanıya vardım. Bi iki gün öncesine kadarda geçmiş olduğuna göre bi bilgi öğrenebilir miyim falcıdan?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Fal bakacak kişiyi tanımıyorum o kişi üstünden değil, genel bilgi üstünden yanıtlayacağım.
Bazı konularda elde edilmek istenen bilgiler elbette elde edilebilir. Varlıksal, numerik tanısal, araçlı, kişisel yeteneklerle hepsi veya teki ile bu bilgilere erişebilmekteyiz. Zaman aralığı, elde edilecek bilginin koruma veya engele maruz kalıp kalmadığı ve daha bir çok etken alınacak bilgi kalitesini etkiler.

aşk1

Banlı Kullanıcı
En son yapılan bilimsel araşırmalarla yani noetik bilim araştırmalarına insanların 6 saniye öncesinden karşılaşacakları olayları hissettikleri bulunmuştur. Her insanın 5 duyudan öte başka duyularının da olduğu bilim çevresi tarafından da yavaş yavaş kabul edilmeye ve bu konuda daha fazla araştırma yapılmaya başlanmıştır. İnsan gibi 5 elementten oluşmuş bir varlığın bir ya da birkaç elementten oluşmuş elemental varlıklarla kıyase edilmesi çok anlamlı değil. Gelecekten ya da geçmişten haber veren varlıklar elbette ki vardır. Bunu yapmasını sağlayan ruhu ve elementi insanda da vardır. Yani psişik yeteneklerin varlıklarla bir ilgisi yoktur. İnsanın kendi doğal yapısında bulunur bu yeti. Ayrıca yukarıda anlattığım bilimsel açıklama ile ilgili yine başka bir bilgi de insan karar aşamasında iken 5 sn öncesinden karar vermiş olma durumunu beyninde netleştirdiğini ve neyi seçeceğini 5 sn öncesinde bildiğini de ortaya koyan deneyler ve araştırmalar yapılmıştır.

Bu bilimsel araştırmalarla ilgili en güzel program "morgan freeman ile evrenin sırları" adlı düzenli yayınlanan belgesel programında bu deneyler bol bol anlatılıyor. İzleyip bilgi sahibi olmanız için öneririm. Sevgi ve Işıkla...
acaba telepati yapanlar telepati sonrasında rahatsızlanıyorlar mıdır?(falcılardan rahatsızlananlar olur ya. ya da kendini iyi hissetmeme yaşanması) bu konuda herhangi bir bilginiz var mı?

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bahsettiğiniz durum enerjisel bir tepkimedir aslında. Çünkü bir bakımcı sizin hayatınızla ilgili bilgiyi alabilmek için sizin enerjinizle bütünleşme yaşaması gerekir. Bu da karşı tarafın enerji boyutunda tepkisine yol açar. Bu her zaman olmayabilir. Fiziksel tepkiler gösterebilir kişiler. Mide bulantısı, baş ağrısı ve ya yorgunluk gibi küçük belirtileri olur. Belli bir zaman sonra enerji tekrar dengelenir.

kmskms

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz durum enerjisel bir tepkimedir aslında. Çünkü bir bakımcı sizin hayatınızla ilgili bilgiyi alabilmek için sizin enerjinizle bütünleşme yaşaması gerekir. Bu da karşı tarafın enerji boyutunda tepkisine yol açar. Bu her zaman olmayabilir. Fiziksel tepkiler gösterebilir kişiler. Mide bulantısı, baş ağrısı ve ya yorgunluk gibi küçük belirtileri olur. Belli bir zaman sonra enerji tekrar dengelenir.

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine gittiğim falcı da sizin anlattığınız gibi karşısındakinin enerjisini yaşayabiliyordu. Çok falcıya giden biri değilim hatta yıllardır hiç gitmiyordum. Ancak bu falcı gercekten oldukça ilginçti. Ben ne hissediyorsam o da o an onu hissettiğini söyleyerek başladı fal bakmaya ve olayları kare kare görebildiğini söyledi. Yani hayatımla ilgili herşeyi göremeyeceğini belirtti. Sonra asıl fal kısmına gecti. Çok ilginç bir şekilde vücudumla ilgili ayrıntıları bildi. Daha önce bu forumda da bahsettiğim sol kürek kemiğime dokunarak buradaki kuluncun beni çok rahatsız ettiğini söyledi. Ve bu ve bunun gibi birçok ayrıntıdan bahsetti ve hepsi de doğruydu.

Çok uzun bir fal bakmadı gelecekle ilgili de birkaç şey söyledi. Söylediği şeylerden biri de bedeli askerlikti. Ve bugün bedeli askerlik çıktı. Ben 3gün önce gittim bu falcıya. Ayrıca bana arada takip ediliyormuş gibi hissediyor musun ya da korkulu rüyalar görüyor musun diye sordu. Bunun da vesvese olduğunu ve dua etmediğim zamanlarda başıma geldiğini söyledi. O an aklıma gelmedi sormak ama vesvese derken kuruntu mu demek istedi yoksa bir varlıktan mı bahsetti bunu anlayamadım.

end

Kayıtlı Üye
Fal ile ilgili bir anımı anlatayım bir işinize yararmı bilmiyorum ama benim fal ile ilgili doğru yolu bulmama vesile oldu; birisine gitmiştim, o arkadaşla tanıştırdı, kesinlikle umursamadan dinliyordum, 7 gün sonra ayın 3. de bir ihalem vardı, bunu kimse bilmiyordu, bana ayın 3.de bir işin var, şu şehirde ve hastane işi dedi, şok oldum. Günü, işi ve cinsini bildi hayatımda ilkkez karşılaştığım kişi. İşi alacaksın dedi. Fiyatın 28, 23 yap dedi. Yemin ediyorum fiyat 28 di.
Sonuç; işi alamadım.
Bence herşeyi özetliyor fal konusunda. O yüzden akıl vermek gibi algılayıp bozulmayın, falı boşverin. Bence yukarılarda bir katmanda fısıltıları gidip duyan haber getiren haberciler varsa bile, falı duyduğumuz anda kaderimizi yine biz değiştiriyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...