fala bakarken herhangi bir ayet

ölümsüz96

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar fala bakarken herhangi bir ayet okunuyor mu

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
"De ki: 'Göklerde ve yerde olan gaybı, Allah'tan başka bilen yoktur." (Neml, 27/65) ve
"De ki: Size 'Allah'ın hazineleri elimdedir demiyorum, gaybı da bilmiyorum..." (En'âm, 6/50),
"Eğer gaybı bilseydim, daha fazla hayır yapardım..." (A 'râf, 7/188)

"Her kim bir arrafa gidip de ona bir şey sorarsa, kırk gecelik namazı kabul olmaz." (Müslim, Selâm, 125)

"Kim bir kâhine gider, dediklerini doğrularsa; şüphesiz ki Muhammed'e indirilmiş olanı inkâr etmiş olur." (Ebû Dâvûd, Tıb, hadis no: 3904).

“Kâhinler bir şey değildirler.” (Müslim, Selam 123)

Karşıma çıkan ilk sonuçlar. Ha türkçesiyle oku ha arapçasıyla. Dininizi ya adam gibi yaşayın yada hiç yaşamayın.

xax2

Kayıtlı Üye
Ben genelde fal bakarken Yasin okurum .

Aymira

Kayıtlı Üye
Fal bakarken herhangi bir ayet okunmaz, çünkü İslâm inancına göre Gaybı Allah'tan başka kimse bilemez, dolayısıyla Âyetlerin de fal gibi hususlara alet edilmesi doğru değildir.

Bunun yerine herhangi bir işinizin hayırlı olup olmadığını anlamak için istihare yapmanızı tavsiye ederim. Çokça tesirli ve güvenlidir.

Dnz1

Kayıtlı Üye
"De ki: 'Göklerde ve yerde olan gaybı, Allah'tan başka bilen yoktur." (Neml, 27/65) ve
"De ki: Size 'Allah'ın hazineleri elimdedir demiyorum, gaybı da bilmiyorum..." (En'âm, 6/50),
"Eğer gaybı bilseydim, daha fazla hayır yapardım..." (A 'râf, 7/188)

"Her kim bir arrafa gidip de ona bir şey sorarsa, kırk gecelik namazı kabul olmaz." (Müslim, Selâm, 125)

"Kim bir kâhine gider, dediklerini doğrularsa; şüphesiz ki Muhammed'e indirilmiş olanı inkâr etmiş olur." (Ebû Dâvûd, Tıb, hadis no: 3904).

“Kâhinler bir şey değildirler.” (Müslim, Selam 123)

Karşıma çıkan ilk sonuçlar. Ha türkçesiyle oku ha arapçasıyla. Dininizi ya adam gibi yaşayın yada hiç yaşamayın.
burada işin ne ozaman mubarek buyu fal parapsikoloji sayfasi bura suphanallah gerçekten hayret ediyor insan

Dnz1

Kayıtlı Üye
Fal bakarken ayet okunmaz felan filan iyice dindar sayfaya döndü buralar fal bakarken korunma gerekir ben uyumlandığım bazı enerjilerle ve bazı varlıklardan yardım alıyorum ayeti koruma için okuyabilirsin ayetelkürsi bomba etkisi yaratıyor yardımcı olmaz ama korur bol şanslar..

Aymira

Kayıtlı Üye
Fal bakarken ayet okunmaz felan filan iyice dindar sayfaya döndü buralar fal bakarken korunma gerekir ben uyumlandığım bazı enerjilerle ve bazı varlıklardan yardım alıyorum ayeti koruma için okuyabilirsin ayetelkürsi bomba etkisi yaratıyor yardımcı olmaz ama korur bol şanslar..
Soruyu soran arkadaş dikkat ederseniz, Ayet okunur mu diye sormuş, biz de kendi inancımız, bildiklerimiz ve doğrularımız çerçevesinde cevap vermeye, yönlendirmeye çalışıyoruz. Herhangi bir hakaret etmedim ve küçümsemedim. Neden bu kadar gerildiniz anlamadım?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gelişimse amacınız ne kendinize ne başkasına köstek olmayın. Müslüman değilim lakin konu islamiyet ile alakadarsa islami delilleri sunmak gerekir. Zina yaparken hangi dua okunur? Böyle bir şey var mı? Yok. Arkadaş ayet istemiş ve bende onları verdim. Çok garipsiniz.

Ü

Üye silindi 56746

Tarot falı bakmaya başlamadan önce besmele çekenler var. :D gerçi artık tarota fal değil bilinçaltı okuması deniyor, bu bilinçaltı kavramının da suyu çıktı. Tarot benim çocukluğumda faldı.