Evliyaların Dilek Duası

makssenberg

Kayıtlı Üye
Bismillâhirrahmânirrahîm* Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil aliyyil azîm* Allahümme innî es'elüke yâ kadîmü* yâ dâimü* yâ ferdü* yâ vitru* yâ ehadü* yâ samedü* yâ hayyü* yâ kayyûmü* yâ zel celâli vel ikram* fein tevellev fekul hasbiyallahü lâ ilahe illâ hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm.*)

İsa (A.S.) bu mübarek duayı okur, ölüleri diriltirdi.
Haceti veya bir dileği olan sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye karşı oturur da bu duayı yüz defa okursa dileği gerçekleşir.
Cenabı Hakkın velî kullarından olan Süleyman bin Mukatil hazretleri şöyle buyurmaktadır:

"Kim yukarıdaki duayı sabah namazından sonra yüz kez okuyup Cenabı Haktan dilekte bulunur da Allah onun dileğini vermezse ben Süleyman bin Mukatile lanet eylesin."
Öyle ise bu duayı hiç tereddüt etmeden içten, samimiyetle okuyup Cenabı Hakka tevekkül etmeliyiz.

Dikkat çok kuvvetli duadır, okurken dikkatli olun.
İsa hayattayken allah kelimesi yoktu bir kere

Sare34

Kayıtlı Üye
Selamlar efendım.ben burcu sevo. Bu sıteye yenı uye oldum cunku yasadıgım olay derınden sarstı. Dört yıl önce bır ıstek dılek duası okumaya basladım (dıkkatlı okuyun) dıye uyarı verılenınden hemde.. uc dılegımın ıkısı oldu.ucuncusu ask ıle ılgılıydı surum surum surundum nefes alamadım. Bır gece ruyamda cüce siyah kıllı bır varlık geldı korkuttu cındı sanırım.bılemıyorum da. Cok korktum kalbım durabılırdı.. bu siteyı fark ettım rukye ve dualar bölümünde Evliyaların dilek istek duası dıye bır dua var o dua işte. Onu okuyan bır kız ruyamda gordugum varlıgı gormus yasadıgımız aynıydı sasırdım.aynı siyah varlıgı gormusuz.niçin olabılır. Bu sızın yazdıgınız dua işte. Tabıkı ben burdan bilip okumamıstım dort yıl once ınternetten bulmustum. Cevap verırsenız tesekkurler
peki dilegin hemen gerceklestimi

sevo123

Kayıtlı Üye
peki dilegin hemen gerceklestimi
Ilk okudugum gun gerceklesmıstı.. tavsıye etmem.. okunmasını.. ılk okudum dort yıl gectı sonra ara ara okuyordum .. gecen yıl okuyup yattım uykuda o kara seyı gordum bu duayı okuyan kısıde gormus aynı seyı... o mantıklı gelmedı ıste.. arapca bılen lazım

quanttum

Kayıtlı Üye
Ilk okudugum gun gerceklesmıstı.. tavsıye etmem.. okunmasını.. ılk okudum dort yıl gectı sonra ara ara okuyordum .. gecen yıl okuyup yattım uykuda o kara seyı gordum bu duayı okuyan kısıde gormus aynı seyı... o mantıklı gelmedı ıste.. arapca bılen lazım
Açıklıyoruz ne yazdığını. Israrla kabul etmiyorsun başka anlam aramaya mı çalışıyorsun? Duada bir varlık ismi yok allahın isimleri ve duaların birleşmesi ismi azam duasıdır o kadar.