Evlilik Falı

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Geçen sene internetten okuduğum -nerden olduğunu hatırlamadığım, bir fal baktım.
Beyaz boş bir kağıda daire şeklinde harfler yazılıyor. Daha sonra parmağımızdan bir damla kan damlatılıyor bu dairenin ortasına. İğneye saç telimiz geçirilerek, iğne damlanın üzerine dik konuluyor. Kiminle evleneceğim diye sorulduktan sonra iğne dönmeye başlıyor. 2-3 denemede beceremedim ama sonraki denememde iğne tıkır tıkır harflerin üstünde durmaya başladı. O sıralar yeni tanıştığım flörtümün adını ve soyadını yazdı. O fal sırasında soyadını bilmiyordum, sonradan öğrendim. 1 yıldır beraberiz şuan erkek arkadaşım. Evet evlenme teklif etti ve ben kabul edemedim. Çok sorunlarımız oldu ama bir türlü ayrılamadık.
Daha önce bu falı duyan oldu mu? Sizce gerçek midir?
Aramızdaki sıkıntıların sebebi bu olabilir mi?

Ü

Üye silindi 45859

Hayır, zihninizden ne geçiyorsa aynen yansıtıyor yalnızca.

Ü

Üye silindi 62166

Fala baktıranın 40 gün duası kabul olmuyormuş diyorlar.. Yinede dikkat etmenizde fayda var..

gamzze

Kayıtlı Üye
Bende denedim az önce ayrıldığım sevgilimin adını yazdı ayrıca annesinin babasının adını sordum onlarıda yazdı ne zaman barışıcaz dedim pazar yazdı hangi pazar dedim öteki yazdı haftaya heralde? Kendim hiçbir müdahelede bulunmadım ama mantığını anlamadım bu işin.

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Diyelim ki aklımdan geçenden etkileniyor. O falı bakarken adamın soyadını bilmiyordum, onu yazdı.
Sanırım ordan dalga geçiyor bizimle birileri...

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Bak biri denemiş bile... Gamze arkadaşım sen ne yaptığının farkındamısın ? Benim yaşadıklarımı kimse yaşsın istemediğim için sizlere bunu yazıyorum bu konu silinsin yada bunu okuyanlar uygulamasın bu davet resmen bir bulaştıksrmı gitmek bilmezler 17 yildir cekiyirum ne salih ucret almiyan esasli hocalar bile bni kurtaranadi intihar in kiyilatinds geziyorum.. Cocuk oyuncagimi ? Olucagi varsda olmaZ herkezi sizden uzaklastirirksr I'lk goruste bni cok begenip dibi dusenler bi sure sinra bnden kose bucks uzaklasio ... Pskolojimi dusunebiliomudunuz ? Ve hic bi cikis yolu bulamiyirum

gamzze

Kayıtlı Üye
Aklımızdan geçenlerden etkilendiğini pek sanmıyorum ne zaman barışıcaz diye sorduğumda cevabı bende bilmiyodum ayrıca eğer farkettiyseniz kolunuzda ve elinizde çok hafif mıknatıs çekimi gibi bişey hissediyosunuz

gamzze

Kayıtlı Üye
Bak biri denemiş bile... Gamze arkadaşım sen ne yaptığının farkındamısın ? Benim yaşadıklarımı kimse yaşsın istemediğim için sizlere bunu yazıyorum bu konu silinsin yada bunu okuyanlar uygulamasın bu davet resmen bir bulaştıksrmı gitmek bilmezler 17 yildir cekiyirum ne salih ucret almiyan esasli hocalar bile bni kurtaranadi intihar in kiyilatinds geziyorum.. Cocuk oyuncagimi ? Olucagi varsda olmaZ herkezi sizden uzaklastirirksr I'lk goruste bni cok begenip dibi dusenler bi sure sinra bnden kose bucks uzaklasio ... Pskolojimi dusunebiliomudunuz ? Ve hic bi cikis yolu bulamiyirum
Bu iğne falı yaptığın içinmi başına bunlar geldi

Keskekurtulabilsem

Kayıtlı Üye
Igne fali yeni cikmis dir buyuk ihtimal ama davet Bu ... Ben kendimde iki seyden supheleniorum biri uvey annem yaptirdugi digeri kucukken Bnm kendime cember icine alip yaptigim rituel tarzi bir sey ...sen bilirsin ;) yapmaya devam et .. Gece oyle bir boguyirlarki ..

gamzze

Kayıtlı Üye
Igne fali yeni cikmis dir buyuk ihtimal ama davet Bu ... Ben kendimde iki seyden supheleniorum biri uvey annem yaptirdugi digeri kucukken Bnm kendime cember icine alip yaptigim rituel tarzi bir sey ...sen bilirsin ;) yapmaya devam et .. Gece oyle bir boguyirlarki ..

Yaptım artık oldu bi kere bol bol dua okurum napayım

Ü

Üye silindi 62166

Arkadaşlar şahmeran duası var bunu daha önce foruma yazmışta olabilirim hatırlamıyorum ama bu duayı okuyup şahmerandan istekde bulunuyorsun tam 7 gün
ama tehlikeli bilmiyorum evlilik için olur mu iyice araştırmak gerek neyse buraya yazmasam daha doğru olurdu.. size iyi sohbetler arkadaşlar..

Milkyway83

Kayıtlı Üye
Davet bu kadar kolay mı ya? Ne dua okudum ne de başka bir şey! Bu forumda davet te olsa herkes kendi iradesiyle yapıp yapmama kararına varabilir. Sonuçta burası ne sitesi sence?

gamzze

Kayıtlı Üye
Bunun bir davet olucağını sanmıyorum dediğiniz gibi davet bu kadar kolay değil ama bu nasıl oluyoda sorduğum sorulara cevap veriyor orasını anlayamadım

Snooww

Kayıtlı Üye
Fal değil davet yapmissin sen arkadasim benim bildigim kanla davet yapilir fal bakilmaz artik ne davet ettiysen bilmiyorum.Her önünüze geleni denemeyin de yapmayin da bilginiz yoksa

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Sevgili Keşkekurtulabilsem,
bu kadar negatif enerji ile dolu olman, evlilik fotolarına bakıp kendini üzmen , mutlu olan arkadaşlarını kıskanman ( senin kelimelerin yanlışım varsa affola ) mutsuzluğuna mutsuzluk getiriyor olabilir mi ? Angelina Jolie bile olsa karşındaki insana huzur, neşe veremiyorsan ne fayda güzelliğinin.. Bir laf vardır sende bilirsin, Dil mi güzel dilber mi diye..
Seni eleştirmek değil niyetim. Sadece başka bir açıdan daha bakmanı istemek. Kimin bu dünya da her istediği olmuş ki ? Akışta kal , tevekkül et ve her güne kendini zorlayarak bu gün herşey yolunda şükürler olsun diyerek başla.. Unutma hayatında senden önemli hiç kimse yok.
Umarım tez zamanda ruhen ve bedenen şifaya kavuşursun..

gamzze

Kayıtlı Üye
Evet iyice yoğunlaştığında sorularına cevap vermeye başlıyor

Ü

Üye silindi 58480

Islami boyutundan bakarsak, kan da haram, fal oklari da haram. Duseslere gore kendinize kader tayin etmek zanna uymaktir ki zanna uymak cok buyuk bir haram ve gercekligi sanal olarak saptan buyuk bir kaziktir. Kendinize kazik atarsiniz.

Simdi isabet oranini neye yoracaksiniz ? Efendim, cinler ve seytanlar sadece dogru yoldan saptiracak kadar keramet gosterebilirler. Bu yetkileri de Allah tarafindan verilmistir.
Berbat bir filme gidip pisman olacaginiz suslu bir fragman gosterirler size cinler. Bunu zihninizdeki dogaustu baglanti koridorunuz olan epifiz bezinin kodlarina spam atarak vakif olurlar. Yani zihin oyununa da yorabilirsiniz. Ise yarar gibi gorundugu asikardir. Ama bu rituelden istikrar beklemeye basladiginiz gibi artik dogru yoldan saparsiniz ve ilk umut bagladiginiz olayda en buyuk kayba ugrayacaginiza artik emin olabilirsiniz.