Evlenmek isteyenlere, evliliğinde sorun olanlara...

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
Denerseniz inşallah hayırla nasiplenirsiniz. Hayırlı cumalar. Sevgiler...

30 eylül cuma gününün enerjisi ve olumlaması
Bugün gün boyunca ay akrep burcunda hareket edecek. Ay akrep burcundayken olayları daha derinlemesine inceleyebilir ve daha önce fark etmediğimiz şeyleri algılama konusunda hassas olabiliriz. Sezgilerimizi yüksek olarak kullanabileceğimiz günlerdir ay - akrep günleri.

Bugün tüm gün boyunca venüs ile satünün kavuşumunun etkilerini deneyimleyeceğiz. Bu açı ile duygusal olarak daha güçlü, daha istikrarlı ve daha ciddi hissedebiliriz. Duygusal kontrolü daha rahat sağlayabileceğimiz bir gündeyiz. Venüs aşk- sevgi gezegenidir, satürn ise düzenin ve kuralların gezegendir. Venüs aşk isterken satürn aile, düzen, ve toplumsal
kurallara uyum isteyecektir ve bu ikisi bir araya gelecekler. Bu iki gezegenin bir araya gelmesi evilik kurumunun enerjisini uyandıracaktır. Bugün evlenmek isteyenler için çok olumlu enerjilere sahip bir gün ve mutlaka enerji çalışmaları, niyetleri, meditasyonları ile bu konuya odaklanmalarını öneririm. Yine cuma gününün venüs etkisinde olması ve ayın büyüyor olması da yapacağınız çalışmaların etkisini arttıracaktır. Saat olarak ise 14:00 ile 14:50 arası en uygun zaman olarak görünüyor ama siz gün içinde size uygun herhangi birzamanda çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Evlilik konusunda niyet etmek isteyenler aşağıda verdiğim niyeti odaklanarak ve hissetmeye çalışarak 3 veya 7 kereokuyabilirsiniz.

" "Mutlu bir evlilik yapmayı, eşimle uyum ve denge içinde yaşamayı seçiyorum. Eşimi mutlu ettiğim gibi, kendimi ve sevdiklerimi de mutlu etmeyi kabul ediyorum. Bütün kalbimle vebeynimle evet diyeceğim, evleneceğim kişinin hayatıma girmesi için güçlü bir şekilde niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum."

Yine evliliğinizde sorunlar varsa aynı saatlerde aşağıdaki niyeti odaklanarak ve hissetmeye çalışarak 3 veya 7 kere okuyabilirsiniz.

" Eşimle evliliğimizin mutlu ve uyumlu olmasını seçiyorum. Eşimi sevmeyi ve onu desteklemeyi kabul ediyorum. Eşimin bana sevgi,saygı ve anlayış göstemesine tüm kalbimle niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum."

Gün içinde güneş ve marsın olumlu açısı bizi daha enerjik ve daha cesur yapacak. Bu etki ile kendimizi daha güçlü hissedebilir ve yeni girişimlerde bulunabiliriz. Özellikle bedensel efora ihtiyacınız olan işlerinizi bugün tamamlayabilirsiniz. Mücadele gerektiren işlerinize odaklanmak için de olumlu bir gün olacak, dengeli hareket ettiğiniz sürece mücadelelerde
başarı şansı yüksek.

Bugün renk olarak gece mavisi tonlarinda giyinmenizi öneririm. Doğal taş olarak ise pembe kuvars çok iyi bir seçim olacaktır.

Günün olumlaması;

" Sevilmeyi ve aşkı hak ediyorum. "
Alıntı

nsnnsn

Kayıtlı Üye
inanamoyorum okadar istediğim bir şeydi ve bütün gün işim olduğu için hiç açmadım siteyi ve kaçırdım :( bir daha ne zaman denk gelir

joys

Kayıtlı Üye
İş
Tekamülü hayırlısı ile tamamlamak İNŞALLAH tıpkı her insan gibi...
İnanın bilmiyorum.

potikare

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Bu yazı yanlış hatırlamıyorsam Berna Özcan Demir'in sitesinden alınmış. Ve kendisi özellikle alıntı yapınca kaynak belirtin diye.