Evimde eşyalarım kayboluyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eburcucan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar uzun süredir eşyalarım kayboluyor ancak kardeşim başka şehirde yaşıyor gelip gittikçe onun aldığını düşünüyordum lakin o yokkende eşyalarımız kaybolmaya devam ediyor. İşin ilginci hep değersiz şeyler kayboluyor. Annemin tabağı benim makyaj malzemelerim vs. Evimizde ikimizden başka kimse yok ve evimize gelen giden insanda pek yok. Doğa üstü varlıklar eşyaları alır mı? Alırsa evden dışarı çıkarır mı? Eşyalarımı bulmak için okunacak dualar nelerdir? Eşyalarım kesinlikle geri gelir mi? Aklıma gelen son zamanlarda kaybolan eşyalarım; kot pantolon, krem far, allık, kapatıcı, tabak, kase, vs. Hiç birini bi yere götürüp unutmuş olma ihtimalim yok.

AğLan

Kayıtlı Üye
anlaşılan cinler makyajda yapmaya başlamışlar Allah sonumuzu hayır etsin

eburcucan

Kayıtlı Üye
ya çok komik biliyorum ama hani imkanıda yok onların evden çıkmış olmasının hep kardeşim yürütüyor sanıyordum defalarca yemin ediyordu almadığına dair neyse diyip sallıyordum ama yok yani çok saçma sapan eşyalarım kayboluyor. hani kaybolunca deliriyorum bulucam diye alay mı ediyor varsa birşey onuda bilmiyorum. evde kim aldıysa bıraksın falan diye de sesleniyorum ama yok :( nedir ne değildir bilmiyorum. sadece az önce netten arattığım kadarıyla alıyorlarmış diye duydum. evde yaşadığımız bazı garip olaylarda var ama korkmaya başladığımız zaman eniştem dua okuyor geçiyor uzun süre tekrarlamaya başladıkça okuyor ama bu eşya meselesinden dolayı kafayı yicem -.-

eburcucan

Kayıtlı Üye
ve şeyde oluyor bazen arıyorum arıyorum arıyorum yok eşya anneme soruyorum kalkıyor tık diye buluyor defalarca baktığım yerler oluyor genelde yardımcı olsun biri kafayı yicem nereye gidiyor ne oluyor :(

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ve şeyde oluyor bazen arıyorum arıyorum arıyorum yok eşya anneme soruyorum kalkıyor tık diye buluyor defalarca baktığım yerler oluyor genelde yardımcı olsun biri kafayı yicem nereye gidiyor ne oluyor :(

Zaten hep öyle olmaz mı bizcararız yok anne gelir tak diye bulur :)

Felak nas'ı öneririm . Faydasını göreceksiniz.

eburcucan

Kayıtlı Üye
eşyalarım nasıl geri gelecek :( çok saçma o kadar eşya dururken bu saçma şeyleri alması ve hepside en sevdiğim eşyalarım anneminde kaybolan eşyaları en sevdikleri :( ve evimizde iki kişi kalıyoruz gelen giden de yok alsın etsin diyeceğim birisi birşeyler çalmak istese çok daha değerli eşyalar var evde neden bunları alsın yok mudur geri getirmek için çaresi? eğer onlar alıyorsa evden çıkar mı dışarı ve alıp napıyorlar bizi deli etmek mi hoşlarına gidiyor?

eburcucan

Kayıtlı Üye
birisi yardımcı olsun kaç saattir kafam takık bu duruma kafayı yemek üzereyim çıksın gelsin eşyalarım :( allah için duası falan varsa deneyimli birisi yardımcı olsun :(

gogolisk

Kayıtlı Üye
İş
Web Desing
Aynı sorun bende de var. "Harici HDD"'em kayboldu ve o şeye çok ihtiyacım var. Gerçekten onun içindeki bilgilere ve dosyalara ihtiyacım var.

Bunu geri alabilmek için ne gerekiyor????

eburcucan

Kayıtlı Üye
Aynı sorun bende de var. "Harici HDD"'em kayboldu ve o şeye çok ihtiyacım var. Gerçekten onun içindeki bilgilere ve dosyalara ihtiyacım var.

Bunu geri alabilmek için ne gerekiyor????
gogolisk ben bugün "Allâhümme rabbe'd-dâlleti ve hâdiye'd-dâlleti, rudde aleyye dâlletî bi kudretike ve sultânike. Fe in-nehâ min fadlike ve atâike." bu duayı okudum çok defa ve ethem dede ethem dede gömleği keten dede kayıp eşyalarım gelsin sana kapı arkasında kırk göbek atam dede diye evin içinde dolaştım durdum. Ethem dedenin türbesi evimize yakın diye midir bilmiyorum çok ilginç komşum getirdi verdi bunlar senin mi diyerek. sende bir dene istersen.

eburcucan

Kayıtlı Üye
komşumda olmasıda imkansızdı ama geri geldi ya kurcalamıcam çok fazla kimsede yardımcı olmadı kendim çözdüm sorunumu konu kapanabilir.

Mcahit

Kayıtlı Üye
Eşyalarınızı cinlerin alabildiğini duymuştum.Eşyaları koyarken besmele çekerseniz alamazlar.

aşk1

Banlı Kullanıcı
evet alır varlıklar. biismilah çekip eşyalarını koy. eşyalarının üzerine ayetel kürsi oku kendi üstünede oku. evinizi sirkeli suyla temizleyin.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
EVET,cinler insanların eşyalarını alıp götürebilirler hatta sahiplenebilirler.Besmele çekilmeden konulan her eşyaya dokunurlar.Yalnız bu tür olaylar pek sık rastlanmaz ender durumlardan biridir.Şimdi bu sorunu halletmeniz için ne yapmalı?Mesala eşyalarınızı alırken yada bir yere koyarken besmele çekebilirsiniz.Evinizde Kuranı Kerimi iyi derecede ve sesli bir şekilde okuyabilen birinin 40 gün okuması iyi olacaktır,ayrıca ezanda çok etkilidir.Bu yöntemler varlıkları oradan uzaklaştıracaktır.Ayrıca bunun için birçok havas ilminde uygulamalar da bulunmakta ama şu an onları yazamıyorum.İsterseniz cinlerden kurtulmak için adlı bir konumda cinleri evden uzaklaştırmak için olan uygulamamı deneyebilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Öncelikle Evinize kamera koyun çekim yapmayı sağlayın. Uyur gezerlik olabilir. Ya da ciddi bir bilinç kaybı yaşıyor olabilirsiniz. Eğer böyle bir durum varsa acil olarak uzman yardımı almanız gerekir.

Bir çok kültürde küçük ev hırsızlarından bahsedilir. Bu ev hırsızları enerji bedenine yada fizik bedenine sahip olabilir. Bazı kültürlerde bunlara peri, bazılarında cin bazılarında ise ruh ismi verilmiştir.
Ortak olan noktaları ise, küçük, hızlı ve haylaz varlıklar olduğudur. Eğlence için bunu yaparlar ve bir yere bunları saklarlar onlara göre bunlar ganimettir. Bu varlıklar her hangi bir canlıya zarar vermezler veremezler. Bir çok para-psikolog bu varlıkların fizik aleme etki ettikleri için onlarında fizik bedene sahip olduğunu düşünürler. Avrupa, Asya, Afrika gibi bir katıların bir çok kültüründe bu varlıkların tanımlamaları yapılmıştır. Çözüm olarak iki öneri sunalar. Onların yeri olduğu için hiç mücadele etmeye gerek yok bulunulan mekan terk edilmelidir. İkinci yol ise onların rahatsız olacağı şeyleri yapılarak onların gitmesini sağlamaktır. Çocuk ruhlu oldukları için korkutma yöntemini kullanırlarmış. çok gürültü yapmak, korkunç maskeler kullanmak vs vs.

Düzeni severler. güzel koku, güzel yemek gibi ev ortamının son derece hoş olduğu yerlerde yaşamayı tercih eder. Apartman dairelerini tercih etmezler. Müstakil veleri ve bodrumu olan yerleri tercih eder. Ağaçlığı olan yada ağaçlığa yakın olan evleri tercih ederler. Işıllı, parıltılı şeyleri seveler. Eğer buna benzer bir yerde yaşamıyorsanız küçük varlıkların olma olasılığı düşük. Tabi bir yaşam formunun ( bitkiler, hayvanlar, ruhani varlıklar ve diğerleri) alanlarına tecavüz eder gibi şehirleşme tercih ettiğimiz için mecburi olarak sevmedikleri yerde de yaşayabilirler göç etmeyi tercih etmezlerse.

AğLan

Kayıtlı Üye
Öncelikle Evinize kamera koyun çekim yapmayı sağlayın. Uyur gezerlik olabilir. Ya da ciddi bir bilinç kaybı yaşıyor olabilirsiniz. Eğer böyle bir durum varsa acil olarak uzman yardımı almanız gerekir.

Bir çok kültürde küçük ev hırsızlarından bahsedilir. Bu ev hırsızları enerji bedenine yada fizik bedenine sahip olabilir. Bazı kültürlerde bunlara peri, bazılarında cin bazılarında ise ruh ismi verilmiştir.
Ortak olan noktaları ise, küçük, hızlı ve haylaz varlıklar olduğudur. Eğlence için bunu yaparlar ve bir yere bunları saklarlar onlara göre bunlar ganimettir. Bu varlıklar her hangi bir canlıya zarar vermezler veremezler. Bir çok para-psikolog bu varlıkların fizik aleme etki ettikleri için onlarında fizik bedene sahip olduğunu düşünürler. Avrupa, Asya, Afrika gibi bir katıların bir çok kültüründe bu varlıkların tanımlamaları yapılmıştır. Çözüm olarak iki öneri sunalar. Onların yeri olduğu için hiç mücadele etmeye gerek yok bulunulan mekan terk edilmelidir. İkinci yol ise onların rahatsız olacağı şeyleri yapılarak onların gitmesini sağlamaktır. Çocuk ruhlu oldukları için korkutma yöntemini kullanırlarmış. çok gürültü yapmak, korkunç maskeler kullanmak vs vs.

Düzeni severler. güzel koku, güzel yemek gibi ev ortamının son derece hoş olduğu yerlerde yaşamayı tercih eder. Apartman dairelerini tercih etmezler. Müstakil veleri ve bodrumu olan yerleri tercih eder. Ağaçlığı olan yada ağaçlığa yakın olan evleri tercih ederler. Işıllı, parıltılı şeyleri seveler. Eğer buna benzer bir yerde yaşamıyorsanız küçük varlıkların olma olasılığı düşük. Tabi bir yaşam formunun ( bitkiler, hayvanlar, ruhani varlıklar ve diğerleri) alanlarına tecavüz eder gibi şehirleşme tercih ettiğimiz için mecburi olarak sevmedikleri yerde de yaşayabilirler göç etmeyi tercih etmezlerse.
sayın urum dediğiniz gibi bodrumu olan biyerde oturduk hergün rüya görüyoduk evi terk ediceksiniz diye duvarlara kırmızı boyayla çizilmiş simgeler geliyordu burda oturmucaksınız şimdi o evdeki olanlar aklıma geldi mecbur çıktık evden çok sıkıcı bi durum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...