Evde Yatır?

rabbit.

Kayıtlı Üye
Merhabalar herkese, konu biraz detaylı en kısa hâlinde aktarmaya çalışacağım.
Buraya daha önce de konusunu açtım, 2 sene önce başladı, gece 12 suları ailemle otururken mutfaktan sanki zemine yıldırım düşmüş gibi bir sarı ışık çaktı koridoru aydınlattı, babamla ikimiz mutfağa koştuk bir şey patladı sandık yerinden oynayan hiçbir şeu yok bir patlama da yoktu, arka arkaya iki gece daha aynı saatlerde olmuş onlara ben şahit olmadım, elektriklerden dedik ama hiçbir sorun yok arıza yok.
Bu olaydan birkaç ay sonra saat gece 4 civarı elektrikler kesildi, mutfağın önünden geçerken sarı bir ışık, mum ışığı gibi mutfaktaydı gözümün ucuyla baktım ne olduğunu göremedim, odaya gittim bir daha da dönüp bakamadım.
Dün gece babam 12 den sonra mutfağa giriyor masada sürahinin kapağı kendi kendine haraket ediyor şiddetli bir şekilde, deprem oluyor sanmış ama başka haraket eden hiçbir şey yok.
Bir de 14 yaşında kuzenim bizde kalırken mutfakta tavandan zemine kadar bir ışık gördüğünü söylemiş, bize o akşam söyleyememiş korkusundan (bizim konuşmalarımızı duyup etkilendi mi bilmiyorum, onun yanında konuşmayız). Birkaç kişi bunun yatır olduğunı düşünüyor ama ben daha farklı bir şey olduğunu düşünüyorum nasıl öğrenebilirim sizlere sormak istediğim bu.

Bazı detaylar vermek istiyorum ki konu tam olaral anlaşılabilsin, çocukluğumda bu sarı ışığı başka bir evdeyken gördüm hiç korkmadım, hatta fazlasıyla güzel olarak nitelendirebileceğim bir şeydi,bu gördüğüm bana göre en iyi şeydi diğer gördüklerimin enerjisi böyle değildi.
Babam deisttir gördüklerime hiçbir şekilde inanmazdı, şimdi olanları tam olarak açıklayamıyor kendi de yaşadığı için.
Dip not olarak da bu şey, varlık herhangi bir zararını görmedik.

rabbit.

Kayıtlı Üye
O varlığın ne olduğunu ancak kendisine sorarak öğrenebilirsiniz.
Eklemeyi unutmuşum, elektrikler kesildiğinde gördüğüm zamanda akşam bir gruba dahildim ve bir hocamız vardı varlıklarla iletişimden korkmayın diye anlatıyordu, şöyle bir şey demişti "benimle iletişime geçmeye çalışan herhangi bir pozitif zararsız varlık varsa iletişime geçebilir" o gece bir cesaret ile bunu tekrar ettim uyku tuttmadı ve bu olay oldu, ancak değil sormak orada durmaya bile cesaret edemedim bakamadan gittim.

Sarı ışık varlıklarla ilgili bir kaç şey okudum, bizim gibi görenler olmuş yabancı vloglarda, aynu şekilde sanki yıldırım gibi bir anda aydınlattığını yazmışlar bu kadar benzerlik ilginç geldi

Aisling

Kayıtlı Üye
Yaklaşık üç ay önce benzer bir olay yaşadım. Koridorda yürürken mutfaktan göz ucuyla bir karış büyüklüğünde yanan bir ateş topu renginde ışık duvarın içinden geçerek kayboldu.