Evde büyü buldum, ne büyüsü

Kendimiariyorum

Kayıtlı Üye
Annemin daha önce de büyü yaptırdığını biliyorum. Ama herkesten gizlerdi. Babam buldu daha önce zaten. Annemle babam ayrı bu arada.
Arkadaşlar bugun buldum büyüyü. Annemden ben zaten nefret eden biriyim. Hic sevmiyorum onu.
Menekşe esansi içinde yazili bir kağıt vardı. Actim bakarken gördüm. Ne büyüsüdür bu.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bir yağın içinde ki kağıttan yola çıkarak, büyü olduğu teşhisini koyduk. Ve bilirkişilerin bunun neye benzediğini bilmeden, görmeden ne olduğunu soruyorsunuz. Mümkünse detay girin. Fotoğraf paylaşın. Tutup atmak, yakmak yada suya dökmek gibi bir eyleme girmeyin.

Kendimiariyorum

Kayıtlı Üye
Ben de bu kadarini gördüm. Kağıdın uzerinde yazilar var fakat elime bulaşır vs diye ben dokunmak istemedim. Foto atacağım.
Bir de anneme ders vermek icin bir sey yapabilir miyim?

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Ben de bu kadarini gördüm. Kağıdın uzerinde yazilar var fakat elime bulaşır vs diye ben dokunmak istemedim. Foto atacağım.
Bir de anneme ders vermek icin bir sey yapabilir miyim?
Taş atana, sopa ile cevap vermek. Hiç hoş bir durum değil. Bu yola zerk olan bireyin dersini ancak İlahi adalet verebilir. Bu yola girmiş birey zaten yoldan çıkmış, sapkın kişilerdir. Onları aklamak yada temizlemek zahmetli ve zordur. İman gücü lazım. Senin adına değilse dokunsan da bir etki olmaz. Ancak yağ içinde ki bir kağıttan ne gelebilir şeklinde aklımda, deli sorular var. Zira zeytinyağı içinde bekletilen - zaferanlı- kağıtlardan şifa çıktığını işitmiştim. Detay isteyen bir konu.

Kendimiariyorum

Kayıtlı Üye
Taş atana, sopa ile cevap vermek. Hiç hoş bir durum değil. Bu yola zerk olan bireyin dersini ancak İlahi adalet verebilir. Bu yola girmiş birey zaten yoldan çıkmış, sapkın kişilerdir. Onları aklamak yada temizlemek zahmetli ve zordur. İman gücü lazım. Senin adına değilse dokunsan da bir etki olmaz. Ancak yağ içinde ki bir kağıttan ne gelebilir şeklinde aklımda, deli sorular var. Zira zeytinyağı içinde bekletilen - zaferanlı- kağıtlardan şifa çıktığını işitmiştim. Detay isteyen bir konu.
Aslinda annemin bir haltlat karıştırdığıni bilmeyen biri olsam zararsiz birnsey diye düşünürüm. Ama daha once bir adami kendine baglamak için buyu yaptirmis kagitlarini biz bulmuştuk. Bu yazilar da ayni kalemle yazilmis kağıt da ayni.
Haklısınız ben ona ders veremem.
Ha bir de su detay var biz evde hic menekşe yağı kullanmayiz. Hic almadik da. Bir de kilota sarmış. Buyuk ihtimal yine baglama veya bu tür birsey ile Ilgili

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bilirkişi olarak kendimi ad'etme taraftarı değilim ki büyü hiç bilgi ve ilgi alanıma girmeyen bir durum ancak defalarca bunlarla uğraşıp bozma yolunda *şahsıma ve aileme yapılanlar* uğraş verdiğim için tecrübe ettiklerim var. Net bir görsel olsaydı, konuya hakim kişiler daha çabuk ve net bilgi verebilirler.

Core

Kayıtlı Üye
Önce bir büyünün fotoğrafını paylaşın,
Bir de belki büyüyü anneniz değil de annezin mutluluğunu kıskanan birisi / birileri de yaptırmış olabilir.
Yanlış kişiden şüphelenmekte büyü yapmak kadar kötü bence.

Kendimiariyorum

Kayıtlı Üye
Yok annemi kiskanan biri degil, annem bunu yapan. Ayni evde yaşıyoruz bilirim onh

Kendimiariyorum

Kayıtlı Üye
Bunun büyü olduğundan nasil eminim size şöyle anlatayim. Ben 23 yaşında bir kizim. Annemle babam 6 yil once ayrıldı. Annem babami aldatti ve annem aşırı sekilde kendini acindirmayi bilen her halti yapan ama en suçsuz gibi davranan biri. Ben psikolojiye yakin bir bolum okudum annemn yalanlarini anlayabiliyorum. Babam annemin telefonunda numaralar yakalamıştı ve ayrıldı. Biz de iki kere buyu bulduk. Ayni bu kagittaki yazilar giviydi be kirmizi renkli yaziydi

Kendimiariyorum

Kayıtlı Üye
Büyü ile istedigini elde ediyor ki yeniliyor surekli. Ben de ona yapmak istiyorum lutfen yardim edin.

Kendimiariyorum

Kayıtlı Üye
Bu arada arkadaşlar babam annem yüzünden psikolojisi bozuldu ve işini kaybetti. En iyi doneminde. Biz hep onun yüzünden cektik. Acayip nefret doluyum lutfen yardim edin

Core

Kayıtlı Üye
İçini açıp yazılanların fotoğrafını çekerseniz daha iyi olur.

Core

Kayıtlı Üye
Siz beni hiç dinlemiyorsunuz sanırım,
Belki de tüm bu olanların sebebi , ailenize başkalarının büyü yapması olabilir diyorum.

Kendimiariyorum

Kayıtlı Üye
Himm, annemin buyu yapma sebebi de başkasının bize buyu yapmasi mi diyorsunuz yani

Ü

Üye silindi 62179

Müslümansanız(farklı dinden olabilme ihtimalinizi düşünerek söylüyorum) abdest alın, Ayetel Kürsi, Nas, Felak, Fatiha Suresi, İhlas Suresini okuyup şişenin içindeki kağıdı çıkarıp fotoğrafını çekin. Korkmanıza gerek yok, siz korkmadığınız ve Allah'a sığındığınız müddetçe hiç şey size zarar veremez. Fotoğrafını çekerseniz burada bilgisi olan arkadaşlar size mutlaka yardımcı olacaktır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Himm, annemin buyu yapma sebebi de başkasının bize buyu yapmasi mi diyorsunuz yani
Öyle demiyor.anneni unut 2 dakika ve sağlıklı düşün çünkü önyargı ve nefret dolusun ihtimalleri kaçırıyorsun
1-başka biri yaptırmış olabilir
2-eskiden kalma bi şey olabilir
3-büyü olmayabilir
4-iyi niyetli bir çalışma olabilir

çok heyecanlı olduğun için ayrıntıları kaçırıyorsun .bu tarz işlemler enerjisel işlemlerdir.dokundum büyü bozuldu ya da açtım bana da bulaştı artık gibi şeyler söylemek için bu konudauzman olman gerekir ki bu sitede belli başlı kişiler var.detaylı foto at yardımcı olurlar