Ev Arkadasim Hakkinda Yardim Istiyorum

Gaia in Athens

Kayıtlı Üye
Merhabalar Sayin Mabet Uyeleri,
Icinden cikamadigim bir sorunum var. Atina'da yasiyorum yaklasik bir yildir ve Fransiz bir kadinla ev arkadasiyim. Eylul'de kendi evime tasinacagim ancak son 1 ayi bana zehir ediyor cunku kendi hayatimi yasamami istemiyor bunu da acikca soyluyor. Sevgilimin olmasini bile istemiyor. Herkesin hayatinda merkezde olmak istiyor ve iliskime de nazari degiyor. Su an sorunum benim onda olan paramin ve benim kendi paramla aldigim esyalarin ustune yatmaya calisiyor. Bunu da bana hakaret ederek ve polise gitmekle sikayet ederek yapiyor. Ben yasal olarak yasiyorum burda onda bi sorun yok da ben hakkimi almak istiyorum ondan. Karma olusturmadan kendime fiziksel, mental ya da enerjisel olarak zarar vermeden ne yapmami onerirsiniz?

P

Panagiotis

Merhabalar Sayin Mabet Uyeleri,
Icinden cikamadigim bir sorunum var. Atina'da yasiyorum yaklasik bir yildir ve Fransiz bir kadinla ev arkadasiyim. Eylul'de kendi evime tasinacagim ancak son 1 ayi bana zehir ediyor cunku kendi hayatimi yasamami istemiyor bunu da acikca soyluyor. Sevgilimin olmasini bile istemiyor. Herkesin hayatinda merkezde olmak istiyor ve iliskime de nazari degiyor. Su an sorunum benim onda olan paramin ve benim kendi paramla aldigim esyalarin ustune yatmaya calisiyor. Bunu da bana hakaret ederek ve polise gitmekle sikayet ederek yapiyor. Ben yasal olarak yasiyorum burda onda bi sorun yok da ben hakkimi almak istiyorum ondan. Karma olusturmadan kendime fiziksel, mental ya da enerjisel olarak zarar vermeden ne yapmami onerirsiniz?
Athna polisi biraz cins dir, ama sen ev arkadasinin sana sozlerini ve parana el koydugunu kanitlar isen ( video, ses kaydi falan) hic bir sikinti olmaz, bu durum da yapabilecegin en kolay cozum bu, haa biraz daha illegal der isen , AEKgate var Athna’da AEK taraftar grubu ister isen sana grubun ust kademe birisine yonlendirebilirim, bilirsin Athna’da AEK taraftarlari biraz tuhaftir. :)

Fehu

Kayıtlı Üye
Çok geçmiş olsun öncelikle gerçekten çok huzursuz edici bir deneyim. Kendi eşyalarınızı nasil alabilirsiniz bilmiyorum belki o yokken aniden alıp taşınmak bir seçenek olabilir. Ama polis de işin içine girerse bu aralar Türkiye vatandaşlarının yurtdisinda pek hoş karsilanmadigi gerçeğini göz ardı etmemek gerekiyor. Su an esyalarinizdan daha önemli olan şey can güvenliğiniz. Böylesine açıkça kıskançlık krizlerine giren ve tüm ilgiyi üstünde isteyen narsist birinin ilgiyi kaybetmemek uğruna zarar verebileceği ihtimali göz ardı edilmemeli.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bu posta gulen arkadaşlar var. Gülmek güzel birşey. Ben sadece bu postun şaka olmadığını belirtmek istedim. Gulmenizde sorun yok tabiki. :)
Gülenlerin birisi gardırop da yazılı kağıt bulunca konu açmıştı bu nedir korkuyorum diye. Neden bir kaç yabancı dildeki yazıdan korkulur dimi?
Normalde böyle yersiz gülenlere bir sey denir onlara uygun olsa da ifade buraya uygun değil yazamadım.

Absoluta Virtute

Kayıtlı Üye
Gülenlerin birisi gardırop da yazılı kağıt bulunca konu açmıştı bu nedir korkuyorum diye. Neden bir kaç yabancı dildeki yazıdan korkulur dimi?
Normalde böyle yersiz gülenlere bir sey denir onlara uygun olsa da ifade buraya uygun değil yazamadım.
Gulsunler sorun değil. Ben sadece konu sahibi kendisiyle dalga geçildiğini düşünmesin diye yazdım. Çok mutluyum maşallah! Kimseye kızacak halim yok.

Demre

Kayıtlı Üye
O gitmiyorsa siz gidin. Baska ev tutup çıkın. Diger ev arkadaslariniz da gelir arkanizdan. O da tek basina kalir orda. Hem şöyle bisey var, evi ilk tutup duzen kuran, evin kurallarini koymakta da oncelikli soz hakkina sahip olur. Boylece sorunlar kökten cozulmus olur.

Demre

Kayıtlı Üye
O gitmiyorsa siz gidin. Baska ev tutup çıkın. Diger ev arkadaslariniz da gelir arkanizdan. O da tek basina kalir orda. Hem şöyle bisey var, evi ilk tutup duzen kuran, evin kurallarini koymakta da oncelikli soz hakkina sahip olur. Boylece sorunlar kökten cozulmus olur.
Çok pardon, hatlar karisti. Bu baska bir konuya yazdigimi sandigim seylerdi. Hic yazmadim sayin lutfen. Ama sizin icin de onerebilecegim sey ayni aslinda; o evden cıkın. Elinizde belge, ispat varsa mahkemede hakkinizi alirsiniz. Yoksa da Ilahi adalete sevk edin. Camurla ugrasirsaniz ellerinizin kirlenmesi kacinilmaz olacaktir.

S

Schwarzenegger

Samuray bağ keser. Stop savunma skripti. Mantığı şudur. Negatiften kurtulmayinca savunma yapılmaz, çünkü bu yaralı göğsünüze çelik yelek giymek gibi bir şey.
Değerli cevabınız için teşekkürler hocam, gerek karmanın ne olduğu olsun gerek skriptlerin çalışma mantığı olsun aklımıza takılan soruları detaylıca cevapladığınız için size minnettarım hocam, şuan bu konularda öğrenme aşamasındayım sorularımla sıktıysam sizi kusuruma bakmayın hocam

S

Schwarzenegger

Değerli cevabınız için teşekkürler hocam, gerek karmanın ne olduğu olsun gerek skriptlerin çalışma mantığı olsun aklımıza takılan soruları detaylıca cevapladığınız için size minnettarım hocam, şuan bu konularda öğrenme aşamasındayım sorularımla sıktıysam sizi kusuruma bakmayın hocam
bir teşekkür de tabi ki @URUMHAMATAHAYİL hocama, çok şey öğrendim kerim hocamdan da