Etkili telepati teknigi

deno134

Kayıtlı Üye
eski sevgilimin mesaj atmasini saglamaya calisiyorum bircok teknigi inanarak denedim ve denerken de garip olaylarla karsilastim ama basarili olamadim elinizdeki isinize yaramis tekniklerden bahseder misiniz

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Neden doğum günlerinizde ya da kendinizle başbaşa kaldığınızda yıldızlara bakıp dilek tuttuğunuzu biliyorum... Ama size şunu söylemek istiyorum; hayatta çok sevdiğiniz ve kaybettiğiniz şeyleri geri getirmek için sihre ya da yıldızların büyüsüne yaşlanmayın! Hayatta yanınızda olması gereken insanlar zaten sizin hep yanınızdadır ve orada kalacaklardır ama gidenler için ise yapılabilecek bir şey kalmamıştır... Size hayatta en çok sevdiğim sözü söyleyeyim mi bu söz aranızda kendini mutsuz yalnız ve umutsuz hisseden insanlar için yeryüzün de söylenmiş belki de en güzel sözdür... Hepimiz bir bataklıkta yaşıyoruz ama bazılarımız yıldızlara bakıyor. Kendi içinizde ki yıldızları kaybetmeyin..

Gulsdm

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Neden doğum günlerinizde ya da kendinizle başbaşa kaldığınızda yıldızlara bakıp dilek tuttuğunuzu biliyorum... Ama size şunu söylemek istiyorum; hayatta çok sevdiğiniz ve kaybettiğiniz şeyleri geri getirmek için sihre ya da yıldızların büyüsüne yaşlanmayın! Hayatta yanınızda olması gereken insanlar zaten sizin hep yanınızdadır ve orada kalacaklardır ama gidenler için ise yapılabilecek bir şey kalmamıştır... Size hayatta en çok sevdiğim sözü söyleyeyim mi bu söz aranızda kendini mutsuz yalnız ve umutsuz hisseden insanlar için yeryüzün de söylenmiş belki de en güzel sözdür... Hepimiz bir bataklıkta yaşıyoruz ama bazılarımız yıldızlara bakıyor. Kendi içinizde ki yıldızları kaybetmeyin..
:(((

cathrine

Kayıtlı Üye
OgrtmenLexor91 Size katılıyorum ama insanız ve birilerini özlüyoruz...Özlem duygusunu inkar edemeyiz değil mi?İnsanlar etkili telepati yöntemi arıyorsa bir sebebi var...Geri getirmeye çalışmak değil ama iletişime geçebilmek de bazen yetiyor,özlem duygusunun çaresi var mı?

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Merhaba,

Bundan daha iyi bi yorum olamazdı eline sağlık.

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
OgrtmenLexor91 Size katılıyorum ama insanız ve birilerini özlüyoruz...Özlem duygusunu inkar edemeyiz değil mi?İnsanlar etkili telepati yöntemi arıyorsa bir sebebi var...Geri getirmeye çalışmak değil ama iletişime geçebilmek de bazen yetiyor,özlem duygusunun çaresi var mı?

İnsanoğlu okarak

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher

Öncelikle yapmış olduğum yanlış yorumdan dolayı özür diliyorum. İnsanoğlu olarak herşeyin bizle ilgili olduğunu düşünüyoruz. En büyük hatayı da aslında burada yapıyoruz. Evet özlemek, sevmek ve aynı zamanda sevilmek güzel, eşsiz duygulardır ancak kabullenmek ve yoluna bakmak ta bir o kadar eşsizdir. Seçimlerinize objektif bir gözle bakmanızı ve değerlendirmeye almanızı öneririm.

Bilginize Saygılarımla

cathrine

Kayıtlı Üye
. Seçimlerinize objektif bir gözle bakmanızı ve değerlendirmeye almanızı öneririm.
Ben size katlıyorum,mantığıma da uymaya çalışıyorum ama duygular belli olmuyor...Özleniyoruz,özlüyoruz...Hayat böyle ve telepati denen bir gerçek var...İnanıyoruz...

ruhname

Kayıtlı Üye
Ya evet telepati diye bir şey var ama şunu da söylemek lazım karşındaki kişi senden gönül bağını bi şekilde kesmiş sana karşı nötr bir haldeyse telepati yaparak onun sizi araması, özlemesini sağlamak pek de mümkün değil. Ayrıca değer veren insanlara değer vermek gerekiyor şu hayatta kimsenin peşinden koşmayın bırakın akışına bazı insanları arada bir enerji bağı olursa zaten arkadas dost sevgili neyse devam edecektir en büyük tılsımın "samimi olmak" olduğunu düşünüyorum. Sevgilerle.

caglar34

Kayıtlı Üye
Deneyimlerime dayanarak söylüyorum. Aşırı duygusal bir yapıya sahipseniz denemeyin. İçten içe bağlanma olasılığınız çok yüksek. Ayrılık sonrası atlatma sürecini sancılarla yaşamanız muhtemel.. Bitmiş ise ilişkiniz bitmesi gerekiyordur. Tek taraflı hiçbir şey yürümüyor.