esselamun aleyküm türkçe-arapça çeviri yardım?

fur7141

Kayıtlı Üye
esselamun aleyküm türkçe-arapça çeviri yardım?

Ey Allahım ! Büyük, Geniş, Güçlü, Sert, Hızlı, Şiddetli, Dehşet, Vahşet, Vahşi, Serin, Soğuk, Rüzgar, Yağmur, Fırtına, Hortum, Kasırga, Tayfun, Tornado Bulutlarını Bana Bahşet.Şüphesiz Sen Çok Bahşedicisin. Vehhabsın.

Ey Allahım ! Beni Bağışla Ve Bana, Büyük Rüzgar, Geniş Rüzgar, Güçlü Rüzgar, Kuvvetli Rüzgar, Sert Rüzgar, Hızlı Rüzgar, Şiddetli Rüzgar, Dehşet Rüzgar, Vahşet Rüzgar, Vahşi Rüzgar, Serin Rüzgar, Soğuk Rüzgar, Rüzgar, Yağmur, Fırtına, Hortum, Kasırga, Tayfun, Tornado Bulutlarını Bana Bahşet. Şüphesiz Sen Çok Bahşedicisin. Vehhabsın.

bunu arapça ve latinceye çevirip verebilirmisiniz rica etsem allah için! hem muska yapıcam hem okuyacağım bunu?

fur7141

Kayıtlı Üye
Esselamun aleyküm çeviri yapabilecek biri varmı?

Talahu

Kayıtlı Üye
Konuyu takip ediyorum. Bakalım nasıl yorumlar yazılacak :D

utku

Kayıtlı Üye
Arapçası: يا الهي! كبير، كبير، قوي، صعب، سريع، شديد، الإرهاب، العنف، بري، بارد، بارد، ريح، مطر، عاصفة، خرطوم، إعصار، تايفون، غرق تورنادو. كنت الوهابية.

يا الهي! اغفر لي وأنا ، ريح كبيرة ، رياح عريضة ، ريح قوية ، ريح قوية ، ريح صلبة ، ريح سريعة ، رياح شديدة ، ريح سيئة ، ريح برية ، ريح برية ، ريح باردة ، ريح باردة ، ريح ، مطر ، عاصفة ، خرطوم ، إعصار ، إعصار ، تورنادو الغيوم. بالطبع أنت غواصين جدا. كنت الوهابية.
ya alhi! kabir, kabir, qawi, saeba, sarie, shadid, al'iirhaba, aleunfu, barya, barid, bard, riha, matr, easifat, khartum, 'iiesar, tayfun, gharaq turnadw. kunt alwahabiat.
ya alhi! aghfir li wa'ana , rih kabirat , riah earidat , rih qawiat , rih qawiat , rih salbat , rih sarieat , riah shadidat , rih sayiyat , rih bariyat , rih bariyat , rih baridat , rih baridat , rih , mtr , easifat , khartum , 'iiesar , 'iiesar , tuarnadu alghuyum. bialtabe 'ant ghawasin jadaa. kunt alwahabiat. Latincesi:
O Allah! Magna, magnae, fortis, dura, ieiunium, ferox vicino pavefacta sub solis hibicibus potentem silvestres uri, Res, frigus, ventus, pluvia, Tempestas, Rose, Procellae, Typhoon et rursum TURBEN nubis bahşet.şüphesiz es ad me. Et Wahhabi.

O Allah! Propitius et me magnum ventum Lata vento vehementi vento vehementi durus ventus ieiunium ventus vehemens ventus terruit auster agreste Ventus silvestres ventum Frigus ventum ventus, ventus, pluvia et hiems Bose, Turbo Typhoon et TURBEN nubis mihi. Verum non adeo sunt, referre. Et Wahhabi.

utku

Kayıtlı Üye
Kaynakça: Yukardaki yazılar google çeviriden alınmadır.

fur7141

Kayıtlı Üye
kardeş yinede teşekkürler ama google çeviri iyi çeviremiyor kendi çevirisi olan biri varmıdır lütfen çevirip verebilirmisiniz rica etsem?

utku

Kayıtlı Üye
Bugün şimşek çaktı gök gürledi İstanbul Doğu Ataşehir'de az önce fur7141 acaba senle alakası var mı bu gök gürlemeleri ve şimşek çakmalarının?? Ayrıca ne amaçla bir çeviri istedin bizden fur 7141??

Merdut

Kayıtlı Üye
Bugün şimşek çaktı gök gürledi İstanbul Doğu Ataşehir'de az önce fur7141 acaba senle alakası var mı bu gök gürlemeleri ve şimşek çakmalarının?? Ayrıca ne amaçla bir çeviri istedin bizden fur 7141??
Ahahahhaaaha benimde aklıma direk o gelmişti :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

dhardhar

Kayıtlı Üye
foruma eğlence çıktı :)

bot olabilir mi arkadaş

Seuta

Kayıtlı Üye
Inanc tasi delermis bilinmez belkide basaracak

fur7141

Kayıtlı Üye
evet. benle alakalı ben yaptım :D arkadaşlar hepinize yardımlarınız için teşekkürler bana yardımcı olabilecek birisi varmıdır?

[XTR] Similar Threads