Esma_ül Hüsna ve Cilt Sağlığı

esra96

Kayıtlı Üye
Merhabalar, Ben kendimi bildim bileli yüzümdeki sivilcelerden müzdaribim. İlaçta kullanıyorum fakat geçmek bilmiyor. Buna şifa olucak ve cilt güzelliği için hangi esmaları okumalıyız? Ben şu anda Ya Musavvir ve Ya Cemil esmalarını çekiyorum. Ya musavvir'i zaten her zaman çekiyorum inanılmaz huzur veriyor. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Ü

Üye silindi 56746

Maddi durumunuz elverişliyse cilt bakımı öneririm.

Ü

Üye silindi 58480

Musavvir esması, tasvir eden demektir. Örnek edinmeksizin yaratandır.

Yani ressamsan, heykeltrașsan, yazarsan sanatçı vs isen okursun bu esmayı. Tasarımlamak için. Mesela burnunu beğenmezsen bu esmayı okuyup burun ameliyatı olursun. Kendine sûret vermiş olursun. Esma her halükarda yaratıcılığı tetiklediği için faydalıdır.

Cemil esmasına ise resmen kisadevre yaptirmissin.

Sivilcelerden muzdarip olan kişi ne arar?
Yağlanma sorunu için hangi esmaya başvurur?

Evde yangın çıkınca nasıl ki jandarmayı değil itfaiyeyi çağırıyorsan, sivilce sorunun için de cemil esmasını değil Șafi esmasını okuyacaksın. Cemil esmasını okuyorsun diye sivilcelerini güzelleştiriyor Allah.

esra96

Kayıtlı Üye
Musavvir esması, tasvir eden demektir. Örnek edinmeksizin yaratandır.

Yani ressamsan, heykeltrașsan, yazarsan sanatçı vs isen okursun bu esmayı. Tasarımlamak için. Mesela burnunu beğenmezsen bu esmayı okuyup burun ameliyatı olursun. Kendine sûret vermiş olursun. Esma her halükarda yaratıcılığı tetiklediği için faydalıdır.

Cemil esmasına ise resmen kisadevre yaptirmissin.

Sivilcelerden muzdarip olan kişi ne arar?
Yağlanma sorunu için hangi esmaya başvurur?

Evde yangın çıkınca nasıl ki jandarmayı değil itfaiyeyi çağırıyorsan, sivilce sorunun için de cemil esmasını değil Șafi esmasını okuyacaksın. Cemil esmasını okuyorsun diye sivilcelerini güzelleştiriyor Allah.
Cevabınız için teşekkürler. Fakat Ya Cemil okudum diye Allah niçin sivilcelerimi güzelleştirsin. Allah ne niyetle okuduğumu bilmiyo mu. Allah'ım beni güzellestir demek zaten dolayli yoldan sivilceleri gecir demekkir. Allah otomatik degildir ki. Ayrica buna ek olarak zaten Ya şafi esmasını da okuyorum.

Ü

Üye silindi 58480

Allah ne niyetle okuduğumu bilmiyo mu.

Allah niyetini biliyor ama senin bunu umursamana göre icabet eder. Sen yanlışlıkla başka bişey istersen zihnin bu sefer yalancı şahit olarak devreye girer ve o da tam ağzından çıkanı talep eder. Böylece niyetin ve amelin çelişir.

esra96

Kayıtlı Üye
Allah niyetini biliyor ama senin bunu umursamana göre icabet eder. Sen yanlışlıkla başka bişey istersen zihnin bu sefer yalancı şahit olarak devreye girer ve o da tam ağzından çıkanı talep eder. Böylece niyetin ve amelin çelişir.
Pekala Tesekkurler. Bunu dikkate alip bir de soylediginiz sekilde denerim.

İbisu

Kayıtlı Üye
@dennise ruh fiziksel görünüş üzerinde söz sahibi olabilir diye düşünüyorum
Bir öyleee bir böyllee?‍♀️

Kız, yoksa yine bu krize mi girdi?
Atak matak geçiriyor olmasıııuıuuıııunnn???!!!
eskiden forumda zincirlerle bağlamalık biri var demiştin şimdi ikiye çıktı galiba :LOL: (alınma)

Enneagram

Banlı Kullanıcı
@dennise ruh fiziksel görünüş üzerinde söz sahibi olabilir diye düşünüyorum

eskiden forumda zincirlerle bağlamalık biri var demiştin şimdi ikiye çıktı galiba :LOL: (alınma)
İbisu bu kadar gizemde fazla oluyor ama ?

Birde ben demişse demişimdir de bu isimler kim şimdi. Orada biraz muallakta kaldım

Alınma filan da demişin ama... ??
Hani Sagol yani yaa...

Dengesiz Dennis ağabeyini kolluyosun mu gibi mi geldi mi sanki mi bilemedim ki?

Konu dağılmadan, sivilce diyorduk en son?
Sivilcesiz Dennis ağabeyine mikrofonu bırakıyım bari. ?

Ü

Üye silindi 58480

. Şimdi de kıskanmaktan bahsediyor.

Bana çatmadan tutunamayacak gibi bir halin var da ?,

Hatta birilerini etiketleyerek destek kuvvetlere tutunma ihtiyacı ve emoji kasma ve hatta gevezelik açlığınla ve hatta ve hatta herzamanki gibi ilk başlatan senin olman dolayısıyla anlıyorum ki karşı koyamiyirsun bana?.

Kız, yoksa yine bu krize mi girdi?

Krize sokmuşum yine seni istemeden. ?
Atak matak geçiriyor olmasıııuıuuıııunnn???!!!

Önce bir atak geçirmiş olmalısın. Sonra bir çarpıntı ve beni gördüğüne sevinip için içine sigmayip aklın çaresiz kalmış olmalı.

?
İspatı herzamanki gibi durup dururken konuma müdahil olmanda saklı. Karşı koyamıyorsun.

Kaderin bu yine yapacaksın ?.
Kehanetim olsun : bana çatmadan durabilirsen sende de sivilce cikicak. ?