Eski sevgiliyi geri dondurme

kirmizigul3

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 1 sene olucak 1 ay sonra hala unutamıyorum yoruldum artık cidden lütfen bi dua falan varsa pişman olması için yardımcı olun çok kötü durumdayım

Ü

Üye silindi 58480

Çok büyük ihtimalle ayrıldığın kişiyi, sana ana hayat enerjini veren bir tanrı olarak kabul ettin. Enerji bağını koparamaman bunu gösteriyor. Varını yokunu değişkenlere bindirirsen ayağının altından kayar gider.

Halbuki o da sen de aynı kozmik kaynaktan besleniyorsunuz. Ama senin aklın kısa, kanalın da dar olduğu için büyük ihtimalle çocuğa enerji vampirliği de yapmaya başladın. O da seni bir bahane ile ya terketti ya aldattı. YAsa boyle.

Sen olsan 2b birini uzun süre çekebilir misin ? Sorgula kendini. Kabullen. Önce sen pişman olursan 3b olurusn, ve zaten enerji kancan onun üstünde olduğu için o da pişman olur. Sen onu mat etmeye çalışırsan o seni akım gücü üstünlüğü ile hep mat eder. Sen bu hikayede dezavantajlı konumdasın çünkü.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 1 sene olucak 1 ay sonra hala unutamıyorum yoruldum artık cidden lütfen bi dua falan varsa pişman olması için yardımcı olun çok kötü durumdayım
Her ne yaşadıysan artık eskide bırakmalısın. Köprünün altından çok sular akmış. İnsanlar her türlü pişmanlık yaşar kiminin yanındayken, kiminin yanında yokken. O yüzden fazla kurcamamak lazım. :) Hayat bazılarını peşlemek için fazla kısadır. Umarım düşüncenizin farkına varıp değişme imkanına erişirsiniz. Sevgilerimle...

Ben192

Kayıtlı Üye
Sigaranın üstüne ismini soyismini yaz onu düşünerek iç

Sauron

Kayıtlı Üye
Başka bi şekilde acısı geçmez kalbinde sürekli çivili kalır hatırladıkça için yanar, üzülürsün. Değmez ölümlü dünya için

düşünen ve inanan

Kayıtlı Üye
Sana en güzel sihrim.. Elinden ve gözünden pc, telefonu amacı dışında bırak. İnsanlar gitmek isterlerse giderler. Saygı duymak zorundasın. Büyük ihtimal kendini tekil olarak sosyal medya, düşünce, hatıralar derken manipüle etmişsin. Yeni bir şeyler yap. Kendini düşürdükçe bu tip insanlar sana denk gelecektir.
1 yıl, koca 1 yıl enerjin yerine geleceğine hala bir yıl öncesindeki sen olarak nasıl kalabiliyorsun?. 1 yıl seni düşünmeyen birini afedersin ama nasıl hala sevebilirsin ki? Nasıl bir boşluktasın ya da yaşın çok mu küçük?
Hadi buradan buldun, yaptın büyüyü barıştın. Büyük ihtimal 1 yılın intikamı, hesabı derken yine ayrılacaksın ki karşındaki zaten seni nasılsa her türlü geri geliyor diye kodlayacağı için direkt bu yolu, tekrar ayrılık yolunu ya da seni parmağında oynatma yolunu seçecektir. (Görüyorum ki bir yıl bitmeyen bir inadın var ki o bir yılı da sen ona yedirirsin)
Oturup bir düşünsen neden bitti diye? Belki de biten ilişki kişiye neler yapmaması gerektiğini kısaca "kendine" gelişini hızlandırıyordur. Böyle böyle 'ideal'imize kavuşuyoruzdur. O gitmiş sonuçta belki de biraz hayat senaryonda değişikliklere ihtiyaç vardır. Neden öğüt? Ben büyümü isterim dersen de:
(Direkt olduran şey bu sitede mevcut. Sonuç hayatının kayması ve kendine söyleyemediğin aldatılma gerçeğini ispatlamaktan öte bir şey olmuyor. Şahıstan da kurtulamaıyorsun...
Bu çaresizliği yıllar öncesinden bilirim.. ONUNiçin üzülmeyi, ONUN için düşünmeyi, kendini al aşağı edip ruhunu seni sallamayan birinin yokluğuna da secde ettirmeyi bırak.Sen senin eşitinde doğan bir özdeşini bir yıl boyunca düşünesin, acı çekesin, büyülere düşesin diye mi yaratıldın yahu?. Bugun hasta olsan haberi yok şahsın en basit örneği.Yok mu seni bir silkeleyip kendine gelmeni sağlayacak bir arkadaşın? Buyüyü boşver onu bul acilen:) )

Yeyz

Kayıtlı Üye
Benimde ilişkim biteli 2 yıl oldu seni anlayabiliyorum zor bi süreç. 1 yıl boyunca meditasyona gittim devamlı meditatif konumdaydım bu çok fazla iyi geliyor önce affetmeyi öğrenmek gerekiyor ve suçluluk duygusunu bitirmek gerekli. Anda kalmaya gayret etmeli enerjini düşürecek şarkılar vs dinlememeli. Düşünceyi serbest bırakmak gerekiyor.

berksurucu

Banlı Kullanıcı
hayatımda zor sınavlardan geçtim... unutamadığım kadınlar oldu... hep kendi içimde aradım sorunu... Olanı olduğu gibi kabul edip hayırlısı dedim.

hiç büyü müyü, vefk vs gibi konuları okumadım. düşünmedim... bedelinin daha ağır olacağını biliyorum...

Olması gereken olur. Gitmesi gereken gider. gelmesi gereken gelir. ego için her ne kadar acı olsa da.

Belki Büyü gerçektir. Belki tutar. Ama Evrenin gidişatına çomak sokarsam; kelebek etkisiyle bir çok olacak ve biteceklerin de önüne geçmiş olurum. Çünkü artık o kişinin beni sevmemesi gerekiyordur. Başkasıyla bir hayat kurması gerekiyordur. Başka bir aile kurması gerekiyordur. Başka şartlarda başka şeyler deneyimlemesi gerekiyordur.

Evren boşluğu sevmez. Donumuza kadar alır...