Eski sevgiliyi 3gün ard arda rüyada

Beylane

Kayıtlı Üye
Eski sevgilimle ayrılalı 1 sene oldu şuan başka bir sevgilim var. Ard arda 3gündür rüyama giriyor rüyamda bambaşka biri gibi geliyor bana konusuyoruz yüzyüze sonra o benden gidiyor tekrar. Acaba geri mi gelecek? Geri gelirse şuanki ilişkim mahvolur ne yapmak gerekir?

Broad

Banlı Kullanıcı
Sizin gibileri baska forumdan buralari cokertmek icin kim yolluyor? Baska izahi olamaz bu durumun. Bu sorular saglikli bir insandan cikiyor olamaz. Simdi gelse iliskim mahvolur diyor birde. Uc bes yasinda cocuklarin sorup sordugu sorular bile daha mantiklidir. Hic degilse gerekli seyleri ogrenme cabasindalar.

star53

Kayıtlı Üye
Geri falan geleceği yok. Bilinçaltınız sizi rahatlatmak adına böyle bir olay kurgulamış. Gelse benim küçükken aşık olduğum platonik aşkım gelirdi. Ben de üç gün rüyada gördükten sonra merak edip sordum. Evli, mutlu, çocukluymuş. Allah mutluluğunu bozmasın :D

TheFurioso

Kayıtlı Üye
Yok daha neler ayrılıp da hemen nasıl sevgili buluyorsunuz şaşırıyorum sonrada vay efenim rüyama girdi yok rüyamda bana şarkı söyledi gerimi dönecek yok rüyamda bana cee yaptı acaba karşıma bi andamı cıkacak.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Beylane sende bir alemsin.
Şu an beraber oldugun kişinin yerinde olmak istemezdim.

Ne demek bu?
Acaba geri mi gelecek? Geri gelirse şuanki ilişkim mahvolur ne yapmak gerekir?

Yakışıksız konuşuyorsun. Az biraz sadakat lütfen.
Sadık olun, seviyorum dediginiz insanlara.
Geçmiş geçmişte kaldı. Onunla bir daha konuşursan şu ankine ihanet etmiş olursun. Şuraya yazdıkların bana bile dokundu, değil ki sevgiline dokunmasın.
Sana neden dokunuyor diyecek olursan, bana ters böyle şeyler. Adam gibi sevin sevecekseniz.
Öteki beriki bitmiyor. Milyarlarca insan var. Tonlarca sevgiliniz var. Denizde dalga sizde sevgili bitmiyor. Sözüm herkese.
Valla Mabete de yazmışsın. İnşallah çocuk bir gün denk gelir görür bu yazdığını. Sonra izah etmek zorunda kalırsın. Kem küm hık mık.
Ne diyeyim. Hakediyorsun.

Ceydacan

Kayıtlı Üye
Saçma sapan şeyler eski seviyorsan geri dön yeni sevgilin de başkası kapar eski dönerse haber ver???

Ü

Üye silindi 62179

Bence Selin Karacehennem'e bir danış. Dostum burası parapsikoloji ile ilgilenen kişilerin yer aldığı bir platform. İlerden düz git sağa dön hah, kızlarsoruyor.com orada. Uğurlar olsun...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Bence Selin Karacehennem'e bir danış. Dostum burası parapsikoloji ile ilgilenen kişilerin yer aldığı bir platform. İlerden düz git sağa dön hah, kızlarsoruyor.com orada. Uğurlar olsun...
Bir de dönerse sevgilisi sıkıntı büyük :D Rüyasında görür sevgilisi de döner belki, anlamadığım neden yeni ilişkisi mahvolur hemen yeniyi terk edip eski sevgiliye mi dönecek :rolleyes: Üç gün üst üste görmesi garip olmuş biraz..

Ü

Üye silindi 62179

Bir de dönerse sevgilisi sıkıntı büyük :D Rüyasında görür sevgilisi de döner belki, anlamadığım neden yeni ilişkisi mahvolur hemen yeniyi terk edip eski sevgiliye mi dönecek :rolleyes: Üç gün üst üste görmesi garip olmuş biraz..
Arkadaşın kafası karışık, eski sevgililerini, eski eşlerini üç gün art arda gören herkes "geri mi döncek acebaa"ya yorsa ortada sağlam yürütülen ilişki kalmaz. Dostum aklın eskide kaldıysa yenisiyle işin ne? Yenisiyle yeni bir başlangıç yaptıysan eskisinden sana ne? Kızdırıyorlar gece gece...

Ü

Üye silindi 62179

İnsanda evvela karakter ve sonra sağlam duruş gerekli dostlar, inanın bundan başkası teferruat. Kendi yaşamanızdaki kritik meselelerde bile mantıklı kararlar almaktan yoksunsanız mümkünse kimseyle bir ilişkiye başlamayın, kimseyin canını yakmayın. Ha bir de psikolojik destek de şart.

berksurucu

Banlı Kullanıcı
Al soruyu soranı... Fırlat cevaplayanların üzerine...

Rüyalar üzerine baya yazıcaktım şimdi vazgeçtim...