eski sevgiliden haber almak için

deno134

Kayıtlı Üye
7 tövbe istigfar

7 salavat

niyet

121 ya vedud ya mukaddim

121 ya vedud ya kavii

121 ya vedud ya camii

3- el Muhyî ,el-Mümîtü, el-Kâbıdu,el-Bâısü,el-Vârisü,eş-Şâfî,el-Berru, el-Evvelü,el-Âhıru ,ez-Zâhiru,el-Bâtınü,el-Kuddûsü,Lem yelid ve lem yûled ve lem yekün lehû küfüven ehad.

sonra el açıp niyetini duanı tekrar ediyorsun

7 salavat ve bir fatiha okuyorsun.

Tunatüm Han

Kayıtlı Üye
Ben söyleyeyim hayırlı bi sonuç alınacak olsaydı eski sevgililer yanınızda olurdu arkadaşlar gandalf büyüleri yapmaya gerek olmazdı :)
Büyüle alakasi yok, bunu Paylasan Dua yoluyla Denemiş. Bazen Baska sebeblerden sevdiginden Ayrilabiliyorsun. Heleki Ailesi bu İlişkiye izin vermesse. :cautious:. Sanki Küçük cocukmuş gibi.

Ü

Üye silindi 58480

Hic olmazsa basligi esmalara uygun atsaydiniz. Haber almak nedir ? Hani sihhati yerindeyse ogrenip rahatlamak icin mi ?
Ya da bosta olup olmadigini ogrenmek icin mi ?

O halde, haber almak icin kullanilacak esma el-Habir` dir. Cok ta etkilidir. Cunku ana kader planini zorlamayan esmalardandir. Degisik degisik vesilelerle haberleri, icraatlari, soylentileri vs illa gelmeye baslar.

Ama bahsedilmemis bile. Yani evinizde yangin ciksa hangi numarayi arasiniz ? Itfaiyeyi, Ama bu esmalar titresim itibari ile jandarmayi aratiyor eviniz yandikca. Ha jandarma gelince evinizi sondurmenize yine yardim edebilir. Ama is uzar. kaybiniz buyur. Kendi yetersizliginizi de jandarmadan bilirsiniz. Yani Allahin kendinden. Her esmanin en direkt kullanim alani vardir.

El Cami - bir araya getiren demektir. Enerji birligi yaptiran, kaderde ortak alan yaratan, cem eden, mayalayan demektir.
Haber almaktan fazlasi yani. E dogru titresimi yakalayamazsiniz.

Gerci haber alma bahanesiyle bostaysa yurumek isteyen stolkerlara gore bir konu olmus hani : )))

Enneagram

Banlı Kullanıcı
7 tövbe istigfar

7 salavat

niyet

121 ya vedud ya mukaddim

121 ya vedud ya kavii

121 ya vedud ya camii

3- el Muhyî ,el-Mümîtü, el-Kâbıdu,el-Bâısü,el-Vârisü,eş-Şâfî,el-Berru, el-Evvelü,el-Âhıru ,ez-Zâhiru,el-Bâtınü,el-Kuddûsü,Lem yelid ve lem yûled ve lem yekün lehû küfüven ehad.
Ya Vedud esmasıyla haber almaktan ziyade o kişiyle yeniden beraber olma arzusu söz konusudur. Bu esmayı Ya Mukaddim ile kullanmak demek yeniden başlasın,
Ya kavii ile yani güçlensin,
Ya camii ile de bizi bir araya getirsin demek istemiş olursunuz.
E hani, haber alma bunun neresinde ??

Devamına da bakalım mi?
Hay ya Rebbiiimm!
Hiç alakasız iki zıt anlam içeren Esma bir araya getirilmiş. Hayat verensin öldürensin, daraltansın ferahlık verensin, şifa verensin, ya Varis derken o zaten çok geniş anlamı var, evvel ahir zahir batın bunlar da üçer defa söyleniyor. Çok toplama ve gülüm. ?

Hayır bi de ihlas suresinin son âyetleriyle bitirilmiş ki, anlamı şöyle:
Allah dogurmadı, dogrulmadı, ona hiç bir şey denk değildir. ? Haber ¿? Haberi geçtim mevzudan da uzak.

Ben şaşkınım valla...
Her gün sırf Allah rızası için içinizden geldigi gibi okuyacaksanız elbette böyle okunur ama bu şekil bir niyet için belirli bir kişi için bu sayılar ve bu Esma vs çok uydurma.

Aaa hh ahh... ?‍♀️

FKK

Kayıtlı Üye
Gecen Sene ekim ayinda yazilmis, bende yeni gördüm. Belki ondan cevap verilmiyo olabilir .
Sözlerime bakılınca genel olarak söylediğim anlaşılır, yalnızca bu konuya dair söylemedim. Açıklamanızda da haklısınız ekim olayına dair.

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Bu tarz uygulamaların eskiye bir faydası yoktur şöyle ki seven insanlar zaten ayrılmıyorlar hatta ayırmak isteyen olsa Bİle... eskiyse unutmak için dualara bakın derim siz bu tarz duaları okudukça beklentiniz artacak ve kendi enerjinizle karşı tarafı yani ex partneri beslemeye başlayacaksınız .hele ki o sizi unuttuysa siz günden güne umutsuzluğa kapılıp onun Size dönmesini gözünüzde bir serap gibi görmeye başlayacaksınız .vücudunuza kattığınız yeni blokajlarınız hayırlı uğurlu olsun .