[Eski] 4D Çakra Frekansları [8. Çakra+]

Talahu

Kayıtlı Üye
YouTube'da sadece bu kanalda bulunan frekans videoları ile fiziki bedene ait 7 çakranın ötesine geçin!
Kanalın tavsiyesi ilk 7 çakranın iyi bir şekilde dengelenip bu videolara geçilmesi yönündedir.

8. Çakra

9. Çakra

10. Çakra

11. Çakra

12. Çakra

Son düzenleme:

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Ses kaliteleri aşırı derecede berbat. O kadar sesi bir arada aynı düzeyde mixlemeye çalışmak sesi bozmuş. Rahatsız edici geldi bana

Talahu

Kayıtlı Üye
Ses kaliteleri aşırı derecede berbat. O kadar sesi bir arada aynı düzeyde mixlemeye çalışmak sesi bozmuş. Rahatsız edici geldi bana
Doğru :LOL: 7+ çakra videoları sadece bu kanalda ve beta/test aşamasında olduğu için şimdilik imkanlar bu kadar. Gelecekte daha iyi videolar görmek dileği ile :D

Talahu

Kayıtlı Üye
Bu 5 frekansı dinledikten sonra güncellenmiş 4D Çakra Frekansları [8-15] konularına geçmenizi tavsiye ediyorum.
Hatta yeni frekansları içeren 2 konu eklendiği için bu konu kaldırılabilir. Mümkün ise yetkililerden rica ediyorum.

ℳ?????_ℬ???

Kayıtlı Üye
İnsanlar 7 çakrasının üzerine çıkıp istediği kadar çakra açmaya başlayabilir bir sınırı yoktur yani boşuna 10. veya 18. diye saymaya gerek yok sınırsız zaten

LyNC

Kayıtlı Üye
İş
Yöneticilik
Faydalı konu ama önceden bazı ses kayıtları vardı onlar daha faydalıydı bu biraz kötü gibi sesin netliği